Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

rzadko sika!!!!

Zwiń

X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• rzadko sika!!!!

Moja trzylatka,ostatnio po odstawieniu mleka z butelki,rzadko korzysta z toalety,czasem po przebudzeniu do 12 nie ma ochoty na sikanie,nie wiem czym to moze być spowodowne,ale troche mnie to martwi.Ogólnie biega za potrzbą tak około 3-4 razy dziennie,czasem rzadziej,a jak Wasze trzylatki?Poza tym od jakiegoś czasu pojawiły się u nas chasełka typu:nie umiem iść ,nie umiem wstać,boli mnie brzuszek,przeważnie używane w sutuacjach gdy mała jest zdenerwowana,ale też chciałabym wiedzieć jak to jest u was.Pozdrawiam

Re: rzadko sika!!!!

nie umiem - to raczej standardzik - proba sil i powort do slodkiego dziecinstwa

co do siusiania to szymon chyba sikla czescie- na pewno zawsze po obudzeniu albo max godzine po ale nie wiem jak to jest z chlopakami - ponoc moga krocej wytrzymac

a pije duzo? moze po prostu jak jej wyleciala butla to za malo pije a upaly wyciagaj wode przez skore

zakaz

Komentarz

Mateusz siusia zazwyczaj 3 czasami 4 razy dziennie. Potrafi wytrzymac od 18 jednego dnia do 10 dnia następnego, robiłam wyniki wszystko ok
      Co do nie umiem - standard,

Ania & Mati & Wojtek
      Jeśli chcesz- znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz- znajdziesz powód

Komentarz

moze za malo pije??
        wode jej dawaj
        pozd

claudia

halloween is coming....

Komentarz

Moja sika 3 razy dziennie, w porywach do czterech. Taka u niej norma :|

Ula i Emilka (3,5 roczku)
          U&E&M

Komentarz

2-3 razy dziennie. Jak zrobi 4 to zaczynam się bać, że chora...

<a target="_blank" href=http://www.dzieciak.com/kas>pisanina</a>

"Bo cały świat mówi o ewolucji, jeśli tylko spojrzeć nań przez właściwie okulary" M. Ryszkiewicz

Komentarz

moja tez malo sikala-jak czytam o tym ze Twoja po przebudzeniu do 12 nie musi do kibelka-wypisz wymaluj moja.
              Zglosilismy to pediatrze i wysłała nas na usg nerek. I wykazałao nam zdwojenie jednej nerki, czyli Be ma jakby 3 nereczki.Leczyc sie tego nie leczy, mamy duzo pic,zeby filtrowac nerki i czesto siusiac. Z czestym siusianeim po prostu wycwiczylismy-za rano jak wstajemy trzeba zrobic siusiu zeby brzuszek nie bolał.

Monika i Basia
              Monika z Basią(5) i Borysem(1)

Komentarz

Pracuję...
              X