Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezenty dla 3-latka

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Prezenty dla 3-latka

Na pewno samochód, ale co jeszcze? Myślałam o dużej hulajnodze, duży rowerek? Kurcze nie mam już pomysłów? W grudniu są urodzinki małego, potem mikołajki i jeszcze potrzebne 4 prezenty na gwiazdke. HELP!

A moze coś z lego duplo? Mają czaderską straż pożarną, policję,
    lub jakiś garaż wadera, ulice składane toże wader
    M&P&K

Komentarz

Zamieszczone przez scarlet Zobacz posta
      Na pewno samochód, ale co jeszcze? Myślałam o dużej hulajnodze, duży rowerek? Kurcze nie mam już pomysłów? W grudniu są urodzinki małego, potem mikołajki i jeszcze potrzebne 4 prezenty na gwiazdke. HELP!
      Moze jakies gry planszowe. Mój trzylatek uwielbia. W grzybobranie może grac bez przerwy.

Komentarz

Może kolorowanki z samochodami, puzlle, coś edukacyjnego - może elementarz coś z ubrania, książka - bajki.

Komentarz

Dzięki za propozycje. Z kilku skorzystam.
          Mój synuś to straszny maniak komputerowy, więc pewnie jeszcze gry na kompa. Tylko co? Na pewno coś z angielskim, ale jeszcze muszą być samochody. Znacie fajną gre z samochodami?
          Z córcią nie ma problemu, bo ona już w wakacje pisze listy do Mikołaja

Komentarz

Mój smyk ma 3,5 roku. Rodzina zbiera zamówienia na prezenty gwiazdkowe i młody dostanie coś z tej listy: kolejkę i tory, klocki plastikowe, zabawkowego laptopa, takie klocki drewniane z literkami i cyferkami, puzzle, małe organy, modelinę i takie maszynki do wyciskania różnych kształtów, tablicę i kredę. Patryk dopiero niedawno polubił malowanie więc pewnie jakieś kolorowanki też dostanie. Ale bardziej interesują go książeczki z prostymi zadaniami typu połącz w pary, znajdź identyczne przedmioty itp.

Remik ([*] 24tc)http://remiczekpluta.pamietajmy.com.pl/

Komentarz

Zamieszczone przez scarlet Zobacz posta
              Dzięki za propozycje. Z kilku skorzystam.
              Mój synuś to straszny maniak komputerowy, więc pewnie jeszcze gry na kompa. Tylko co? Na pewno coś z angielskim, ale jeszcze muszą być samochody. Znacie fajną gre z samochodami?
              Z córcią nie ma problemu, bo ona już w wakacje pisze listy do Mikołaja
              trzylatek?!
              miałam napisać że duplo ma świetne rzeczy, ale przeżywam właśnie szok, że trzylatek może być maniakiem komputerowym i że chcesz mu kupić gry.
              Kaśka, Tośka (listopad 2006) i Steśka (styczeń 2009)

Komentarz

Są fajne gry edukacyjne w internecie.

Ja zdecydowanie jestem za klockami lego, są niezniszczalne(to podstawowy atut w naszej rodzinie) i dzieci ładnie się bawią nimi, często wracają do nich.
                Moi chłopcy '05, '06

Komentarz

Zamieszczone przez kama28 Zobacz posta
                  trzylatek?!
                  miałam napisać że duplo ma świetne rzeczy, ale przeżywam właśnie szok, że trzylatek może być maniakiem komputerowym i że chcesz mu kupić gry.
                  I ja... tym bardziej, że sama mam 3-latkę...

Ja w tym roku zastanawiam się nad duplo/lego, jakimś zestawem ciastoliny, książeczkami edukacyjnymi, grami planszowymi, drewnianymi instrumentami muzycznymi... ech trudny wybór, bo chcę kupić coś fajnego i przemyślanego... może ktoś jeszcze coś podpowie?

Komentarz

a myślałam, ze tylko ja sie zdziwiłam
                    nie wyobrażam sobie 3-latka przy komputerze
                    nawet mój 7- latek spędza tylko czas na tym co zadane z informatyki

a wracając do tematu- też obstawiam Lego
                    własnie obkupiłam 7 dzieci z rodziny na Gwiazdkę
                    dla mnie to uniwersalny prezent

Komentarz

Zamieszczone przez mama3xM Zobacz posta
                      nawet mój 7- latek spędza tylko czas na tym co zadane z informatyki
                      U mnie (też 7-latka) gra w gry godzinę w sobotę i godzinę w niedzielę - no czasem się ugniemy i wydłużymy czas. Każdy robi jak lubi.

Komentarz

Zamieszczone przez Avocado Zobacz posta
                        U mnie (też 7-latka) gra w gry godzinę w sobotę i godzinę w niedzielę - no czasem się ugniemy i wydłużymy czas. Każdy robi jak lubi.
                        u mnie identycznie - ale też czas ma podzielony (2 x po pół godziny, rano - w okolicach śniadania i po południu)
                        no chyba że chory i nie chodzi do szkoły - wtedy też mała dyspensa

Komentarz

Mojej prawie 5-cio latki komp prawie wcale nie interesuje.
                          Jak usiądzie raz na 2 tygodnie na pół godz. to maks.

Komentarz

Zamieszczone przez EwkaM Zobacz posta
                            no chyba że chory i nie chodzi do szkoły - wtedy też mała dyspensa
                            No ale wtedy to można, a nawet trzeba.

Komentarz

mój pewnie też by załapał bakcyla ale młodsze mu nie pozwalają

Komentarz

Pracuję...
                              X