Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Metny mocz

Zwiń

X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Metny mocz

Dziewczyny pomozcie,co oznacza metny kolor moczu dwulatka??dzisiaj sadzajac go na nocniku zeby zrobil siusiu zauwazylam wlasnie taki mocz!nie zrobil duzo-pare kropel ale nigdy tak nie mial,zawsze klarowny,co to moze oznaczac-martwie sie,czy powinnam pojsc do lekarza? wczoraj podczas kapieli wylal troche mojej odzywki do wlosow do wanny i pozniej mowil ze siusik ala ale dzis juz nie mowi nic ze boli..co radzicie

Re: Metny mocz

ten anonim to ja dziunka_angelo

Ola i Szymek 07.08.2004

Komentarz

moze po prostu zanim pojdzieszdo lekarza idz do laboratorium z probka moczu niech ci zrobia analize

Dorota, Szymon 10.02.03 i Michał 20.06.06
      zakaz

Komentarz

metny mocz oznacza rozne osady , nablonki itd. czesto idzie w parze z infekcja, ale nie zawsze. Jak sie nie powtorzy, to spokojnie, ale jakby sie powtorzyl warto sprawdzic czy nie ma zakazenia ukladu moczowego

Elik i Antek 2l i 8m+ 27 III

Komentarz

Sprawdz czy powtórzy się sytuacja.
          Jesli tak-to zanieś mocz do analizy-bo to moze być jakas infekcja...
          Ale przede wszystkim tez zwróć uwagę ile dziecko pije.
          Bo być moze pije za mało i stą d ten mętny mocz(po prostu wszystkie substancje,które są wyadalane z moczem nie maja sie w czym rozpuscić-jesli spozywa się za mało plynów).
          Pozdrawiam ciepło!
          guni

Komentarz

A to była ja wczesniej

Ninka(16.09.2003r)
            Nina(16.09.2003r)
            [obrazek]http://img150.imageshack.us/img150/8563/ninkamaeoo1.jpg[/obrazek]

Komentarz

Pracuję...
            X