Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

rzucam palenie!!!!!

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• rzucam palenie!!!!!

Juz nie pale 4 dzien, jest ciezko, oj baaaaardzo ciezko, chce mi sie palic jak jasna cholera, ale czuje sie lepiej, nie jestem senna itd.Powod jest prosty chcemy sie starac o dzidzie...nie chce wtedy dopiero sie odtruwac, tylko kiedy przestanie mnie tak baaardzo ciagnac...
    Wspieram sie niquitinem, pomaga, co prawda nie jestm tyle tabletek ile tam mowia,ale jem ok. 4 tabletek na dobe, jak dla mnie to i tak sukces bo wypalam paczke dziennie...wrrr, a w domku juz nie smierdzi!!!!!!

nelly, wrzucam cie do zdrowia i urody
    tam juz klucha walczy z fajami
    sigpic

Komentarz

dziekuje za "wrzucenie"

Komentarz

Trzymam kciuki!!!
        ps. ja rzuciłam jakiś mies. temu. Samoistnie, nawet nie planowanie.
        Po prostu wymiotuję po jednym zaciągnięciu się! szok...wiem, bo próbowałam kilka razy. Mam się bać?

Komentarz

Powodzenia Nelly!!!!!!!!!!!!!!
          pozdrowionka

Komentarz

dzieki jak narazie jest ciezko, zwlaszcza wieczorami,siedzialabym najchetniej w lodowce...

Komentarz

Zamieszczone przez nelly21 Zobacz posta
              dzieki jak narazie jest ciezko, zwlaszcza wieczorami,siedzialabym najchetniej w lodowce...
              Ja też mam ten problem- zwłaszcza teraz, jak NIE palę!

Komentarz

Coraz bardziej ciagnie, jest mi coraz ciezej...ale wiem ze zlamac sie nie moge...

Komentarz

nie pale od 5 lat i ostatnio znowu mi sie śnio ze pale i jest mi bosko
                  sigpic

Komentarz

Nelly trzymaj się!!! Nie daj się pokusie zapalenia wstrętnego śmierdzącego trującego papierocha! Chcesz żeby Ci znów w domu śmierdziało???? FUJ!
                    Ewa & Asia '05 & Piotruś '08

Komentarz

Zamieszczone przez Efcia2004 Zobacz posta
                      Nelly trzymaj się!!! Nie daj się pokusie zapalenia wstrętnego śmierdzącego trującego papierocha! Chcesz żeby Ci znów w domu śmierdziało???? FUJ!
                      oj fakt, teraz tak ladnie pachnie...a niby palilismy tylko na dworze lub przy otwartym oknie jak mlody spal, a jednak cuchnelo....

Komentarz

Zamieszczone przez nelly21 Zobacz posta
                        Juz nie pale 4 dzien, jest ciezko, oj baaaaardzo ciezko, chce mi sie palic jak jasna cholera, ale czuje sie lepiej, nie jestem senna itd.Powod jest prosty chcemy sie starac o dzidzie...nie chce wtedy dopiero sie odtruwac, tylko kiedy przestanie mnie tak baaardzo ciagnac...
                        Wspieram sie niquitinem, pomaga, co prawda nie jestm tyle tabletek ile tam mowia,ale jem ok. 4 tabletek na dobe, jak dla mnie to i tak sukces bo wypalam paczke dziennie...wrrr, a w domku juz nie smierdzi!!!!!!
                        Dasz rade! Wiem dobrze, co czujesz, mnie się udało, też poczułam się przepalona, w domu śmierdziało, ja śmierdziałam, w dodatku już wypalałam po 10 paierosów dziennie, co mnie wkurzało straszliwie ... Nie powiem, że było łatwo, dziś jeszcze jak czuje dym papierosowy to mi ... pachnie ładnie Ale już wiem, nie tkne tego. Bo jak sie raz złamię, to zów będę paliła, a nie chcę.

DASZ RADE!

Komentarz

nelly, i jak ci idzie?
                          trzymam kciuki

There are far better things ahead than the ones we leave behind.

Komentarz

Zamieszczone przez kantalupa Zobacz posta
                            nelly, i jak ci idzie?
                            trzymam kciuki
                            jest ok, trzymam sie twardo
                            musialam poprac wszystkie ciuchy z mojej szafy bo smierdzialy mi fajkami, szok, bo przeciez wkladalam je swieze...
                            WOgole jest spoko, wczoraj w nagrode zrobilam sobie zele

Komentarz

nadal bez fajek
                              jakos juz mnie nie ciagnie))
                              ale jestem dumna))

Komentarz

Pracuję...
                              X