Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Klub ZZK -Grubasy coraz chudsze!!! :)))

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Re: Klub ZZK -Grubasy coraz chudsze!!! ))

Aguś wiesz że za Ciebie zawsze Powodzenia. A do końca sierpnia masz duzo czasu.

Ewcia i Asieńka (4.03.2005)
    Ewa & Asia '05 & Piotruś '08

Komentarz

tak tylko z takim wielkim wsparciem muszę uważać coby nie zniknąć zupełnie ...bo kto mnie tu zastąpi...hehehe ależ się mnie dziś humorek fajny trzyma- piję slim figurkę i czuję się taka leciutka ach........

aggi i dzieciaki

Komentarz

ah zazroszczę lekkości! ja mam dziś wybitnie cięzki dzień - mam dzis sporo zajęć w pracy (wow!)

Komentarz

Jasne że trzymamy kciuki (coraz chudsze zresztą i za Nenę 75 i za ciebie poetko forumowa )))))))))))))))))))))

Ania i córeczka Domi (06.06.2005)
          Lotos

Komentarz

• Chcialabym wrocic!!!!

Niestety ostatnio przytylam 3 kg i bardzo chcialabym zrzucic z 5.... Czy moge do Was laski wrocic? 2 wrzesnia mam slub kolezanki a w sukience widac mi odstajacy brzuch!!!Codziennie cwicze brzuszki i rece hantlami... Mam zamiar zaprzestac jesc slodyczy i przejsc na jakas fajna dietke.... Na razie nie wiem na jaka... Moze grapefruitowa?

Ps Waze 63[img]/images/forum/icons/shocked.gif[/img] A wazylam po zakonczeniu dietki 58... Natomiast przed ostatnim przytyciem wazylam 60 kg.

I jak bedzie?

Buziaki

Monia i Maja (28 stycznia 2004)
            Monia i Maja (28 stycznia 2004)[img]http://by.lilypie.com/6Viop1.png?r=cc1a356[/img]

Komentarz

• Re: Chcialabym wrocic!!!!

No to Monia-przyjmujemy się oczywiście )))
              Wiesz, wześniej juz myślałm, ze ta kopenadzka to jest dobra na szybkie schudnięcie i potem to by trzeba przejść na 3 m-ce na Monignaca. Bo inaczej to przykre jojo nas dopada...

Monia, dasz radę na pewno Tamte 10 kilo i tak ci się zalicza

Ania i córeczka Domi (06.06.2005)
              Lotos

Komentarz

oj dziekuję za taką piękna ksywkę... to fakt trochę mnie tu ponosi jak ma kotoś urodziny albo jakie inne świętoto z chcęcią rymuje.(zwłaszcza na marcówkach - tak licząc to mogłabym już tomik wydac heh) ......hmmmm a może czas wykazac sie i dla kluby zarymować tak dla motywacji?hihi

aggi i dzieciaki

Komentarz

Dzieki[img]/images/forum/icons/cool.gif[/img] Od razu mi lepiej. Na dietke tak na 100% chce przejsc od pon. Moze na Montignaca?[img]/images/forum/icons/wink.gif[/img]

Buziaki

Monia i Maja (28 stycznia 2004)
                  Monia i Maja (28 stycznia 2004)[img]http://by.lilypie.com/6Viop1.png?r=cc1a356[/img]

Komentarz

Co za pytanie czy możesz wrócić?? jasne, że tak....!! [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] Niektóre z nas będą tu jeszcze dłuuuuuuuuuuugo [img]/images/forum/icons/crazy.gif[/img] więc towarzystwo jest jak najbardziej wskazane [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img]
                    U mnie kolejne 0,4 kg mniej a wraz ze spadkiem wagi wzrasta moje zadowolenie [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img]

Wioletta i Tomek 2l. i 8 m-cy
                    Wiola i Tomek 2003

Komentarz

Aga nie krępuj się, rymuj rymuj [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img]

Komentarz

Witam Cie kochana!!! będzie dobrze!! Manmy podobną ilość kg do zrzucenia, damy radę!!!
                        Chociaż mi ostatnio waga stoi jak zaklęta i powoli zaczynam tracić cierpliwość, nie wiem co źle robie [img]/images/forum/icons/mad.gif[/img]

Ania i Marta 2 latka [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img]

Komentarz

ja w tym tygodniu sie nie waze . wczoraj i dzisiaj mialam napad glodu , zamiast warzywek pochlonelam kluski slaskie a w poniedzialek wybieram sie do Opola i zamierzam zajrzec do mojego ulubionego baru na pierogi ruskie z podwojna cebulka i smietana . od wtorku znowu ostra dieta a w srode lece do londynu - tam juz mnie bedzie pilnowal maz no i nie bedzie czasu na podjadanie . koniec urlopu ((((((

dAgI&MiA25.11.2004
                          Impossible is nothing...

Komentarz

• -3 kg

Piszę 3 dni wcześniej, żeby przełamać kolejną setkę zgubionych przez nas kilogramów : )
                            Ważenie po kolejnym miesiącu - 3 kg. Wolniutko to teraz idzie, ale nie szkodzi. Zostały jeszcze 3 kg i może 2 na deser jeśli dam radę.
                            Pozdrawiam ciepło. Talka

Talka z Dwójką

Komentarz

• Re: -3 kg

brawo brawo...oby tak dalej Talka- ja niestety wczoraj bylam w ikei na zakupach i tam musieliśmy zjeśc obiad i .... troszkę zgrzeeszyłam, ale dziś nowy dzień i znów walę z kg a jak

aggi i dzieciaki

Komentarz

• Re: -3 kg

Super!!! Już tyle kg za Tobą, ogromne gratulacje i tak trzymaj!!!

Ania i Marta 2 latka [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img]

Komentarz

Pracuję...
                                X