Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Suplementy Diety jakie?

Zwiń

Unconfigured Ad Widget

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Temat widzę że się przewija A coś z tych suplementów kojarzycie? Ceny wydają się dość wysokie,tylko pytanie czy działają? O sklepie nie mogę znaleźć opinii a Facebooku też niewiele się można dowiedzieć...
    Hepatoprotector, Herbistres, Diabetonin, Dermovital, Neuroprotector, Femiherb, Hemoherb, Venoprotector, Immunoherb, biovitalium24

Komentarz

Moim zdaniem nie potrzeba wiele czasu, żeby stosować zbilansowaną dietę. Duża ilość chociażby warzyw i owoców w domu sprawi, że zamiast po czekoladki, zjecie coś zdrowszego, bez konieczności suplementacji...

Komentarz

Zamieszczone przez MagdaK_88 Zobacz posta
        Moim zdaniem nie potrzeba wiele czasu, żeby stosować zbilansowaną dietę. Duża ilość chociażby warzyw i owoców w domu sprawi, że zamiast po czekoladki, zjecie coś zdrowszego, bez konieczności suplementacji...
        W sumie chyba masz racje i wyjdzie taniej

Komentarz

A co sądzisz o zainwestowaniu w spalacze tłuszczu? Jakby się tak zastanowić. Spalacze podobno mają pomóc ci w zrzucaniu wagi. W połączeniu z w czasami odchudzającymi może to chyba dać całkiem ciekawy efekt. Zwłaszcza jezeli chcemy zrzucić coś na szybko. Ja sam planuje zrobić sobie takie wczasy i mam nadzieje, że w połączeniu ze spalaczami tłuszczu, uda mi się bardzo szybko zrzucić wagę. Byłbym z tego bardzo zadowolony.

Komentarz

ja radzę skontaktować się z lekarzem, a suplementy kupować tylko w aptece - już raz zdarzyło mi się kupić totalny badziew i się potruć...

Komentarz

Spalacze tłuszczu to lepiej kupować w sprawdzonym źródle by nie jeść syfu. A do tego nie obejdzie się bez regularnych treningów, tabletki same nic nie dadzą! ja z KFD kupuję od 5 miesięcy i siłownia 2 razy w tygodniu
              Największy market odżywkowy w Polsce. Świeże produkty, ekspresowa dostawa i pomoc w wyborze.

Komentarz

Zamieszczone przez Zadar Zobacz posta
                A co sądzisz o zainwestowaniu w spalacze tłuszczu? Jakby się tak zastanowić. Spalacze podobno mają pomóc ci w zrzucaniu wagi. W połączeniu z w czasami odchudzającymi może to chyba dać całkiem ciekawy efekt. Zwłaszcza jezeli chcemy zrzucić coś na szybko. Ja sam planuje zrobić sobie takie wczasy i mam nadzieje, że w połączeniu ze spalaczami tłuszczu, uda mi się bardzo szybko zrzucić wagę. Byłbym z tego bardzo zadowolony.
                Spalacze tłuszczu? Serio? Nie lepiej jeść zdrowo i stosować choćby 2 razy w tygodniu jakąś aktywność niż brać coś, co jest niepewne i prawdopodobnie ma w sobie strasznie dużo chemii? Świat staje na głowie :/...

Komentarz

Czy ktoś testował może triapidix? Znalazłem tutaj http://odzywki-online.pl/triapidix30...teka-internet/ i na kilku innych stronach dobre opinie, ale produkt jak dla mnie bardzo drogi (koszt miesiecznego karnetu na silke). Myslicie ze warto?
                  Wśród tabletek na odchudzanie niezmiennie lider pozostaje ten sam. Sprawdź jakie ma TriApidix300 opinie, jaka jest cena, skład oraz gdzie go kupić.

Komentarz

Na rynku jest dużo suplementów i ciężko wybrać ten odpowiedni i skuteczny. Warto poczytać zanim coś się zastosuje, aby nie wydawać pieniędzy na marne. Na początek może być coś takiego http://wolnezdrowie.pl/suplementy-hamujace-apetyt-czy-tabletki-na-zmniejszenie-laknienia-sa-skuteczne/

Komentarz

a może african mango? Teraz mam takie postanowienie noworoczne i chce zrzucić parę kilo i planuję kupić... testował ktoś?
                      Poznaj African Mango i jego właściwości. To suplement na bazie afrykańskiego mango o niesamowitych właściwościach. Zobacz co go charakteryzuje.

Komentarz

To prawda, najważniejsza jest dieta, i odpowiednia porcja ruchu, ale w tym pedzie codziennym to często zapominamy o właściwym odżywianiu, ja np. notorycznie mam problem z poziomem żelaza w organizmie i muszę uzupełniać.

Komentarz

Zamieszczone przez Patataj Zobacz posta
                          To prawda, najważniejsza jest dieta, i odpowiednia porcja ruchu, ale w tym pedzie codziennym to często zapominamy o właściwym odżywianiu, ja np. notorycznie mam problem z poziomem żelaza w organizmie i muszę uzupełniać.
                          Patataj, koniecznie zacznij zazywaz jakis preparat. Ja jakis czas temu mialam anemie i bardzo trudno bylo mi z niej wyjsc. Po zakonczonej terapii zaczelam zazywac Biovital z zelazem i jak na razie wynika sa w normie. Ale wesolo nie bylo, to mega oslabienie dla calego organizmu...

Komentarz

Pracuję...
                          X