Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozbieranie Choinki ?

Zwiń

X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Rozbieranie Choinki ?

W DzienDobry TVN powiedzieli, Trzech Króli (06.01) to dzień kiedy tradycyjnie rozbiera się choinkę. Powiem szczerze, że pierwszy raz o tym usłyszałam.
    Zawsze wiedziałam, że choinkę należy rozebrać do Matki Boskiej Gromnicznej (02.02).

Ja nie mam zamiaru dziś rozbierać choinki, Zu by się zapłakała :-/

u mnie w rodzinnym domu też zawsze stala do lutego
    poza tym w sobotę mam kolędę i nie mam zamiaru jej rozbierać
    u mnie może stac nawet caly rok

Komentarz

Jeremi się zapłacze...postoi do 15.01

Komentarz

w moim rodzinnym domu, gdzie zawsze byla zywa stala dopoki sie z niej nie sypalo, jakos w drugiej polowiw stycznia ja rozbieralismy.
        teraz mamy sztuczna i zamierzam ja trzymac do konca stycznia.

no i mi sie przypomnialo, ze mialam w podstawowce kolezanke, ktorej bardzo zapracowani rodzice rozebrali kiedys choinke na wielkanoc(wczesniej nie bylo czasu )....ale mialam radoche podczas wizyty u niej w kwietniu

Komentarz

A ja rozbiorę dziś, bo mam maleńki dom i mi zwyczajnie taka wielka choinka zabiera za dużo miejsca. Może za rok zaszaleję i potrzymam dłużej. Albo ubiorę choinkę na tarasie

Komentarz

nasza rozebrana w sobote....zaczela sie sypac bardzo ....

a ile sie miejsca w pokoju zrobiło fiu fiu

http://teodorowyzakatek.blogspot.com/

Komentarz

nasza jeszcze trochę postoi- ale ją podłogowe ogrzewanie wykańcza powoli

mam nadzieję,ze dotrwa do kolędy - tylko nie wiem kiedy to
              aggi i dzieciaki

Komentarz

Zamieszczone przez Devilry Zobacz posta
                W DzienDobry TVN powiedzieli, Trzech Króli (06.01) to dzień kiedy tradycyjnie rozbiera się choinkę. Powiem szczerze, że pierwszy raz o tym usłyszałam.
                Zawsze wiedziałam, że choinkę należy rozebrać do Matki Boskiej Gromnicznej (02.02).

U nas zwykle stala do koledy. Jesli ta odbyla sie przed Trzema Krolami to wtedy 6 stycznia to taki wyznacznik, by ja rozebrac. Jak mi starczy sil dzis jeszcze to sie za to wezme, choc zal nieco, bo ladna jest w tym roku
                Jane plus trzy super dziewczyny

Komentarz

Mojej nie ma od niedzieli, Aśka doprowadzała nas do białej gorączki z dewastowaniem jej.

Komentarz

Też pierwszy raz o tym słyszę...
                    Agnieszka,
                    moje prace, karnawał http://agnieszka-iglainitka.blogspot.com/

Komentarz

moja zostanie do 15.01 /u nas do 16.01 mozna wyrzucac na ulice/- chyba ze sie zacznie sypac
                      Agnieszka i dzieciaki

Komentarz

Zamieszczone przez garcia Zobacz posta

no i mi sie przypomnialo, ze mialam w podstawowce kolezanke, ktorej bardzo zapracowani rodzice rozebrali kiedys choinke na wielkanoc(wczesniej nie bylo czasu )....ale mialam radoche podczas wizyty u niej w kwietniu

Czy to ja jestem twoją koleżanką?

Bo czytam sobie wątek i włśnie mi się przypomniało jak mieszkałam jeszcze z mamą i lenia miałyśmy.... i choinkę właśnie na wielkanoc rozebrałyśmy

W nas sztuczna - ledwie zipie, chłopaki ja co chwilę molestują. Ale postoi jeszcze, bo mi się nigdy rozbierac nie chce.

We krwi mi zostało
                        ubranka dla chłopca i dziewczynki

Komentarz

Zamieszczone przez Vinga Zobacz posta
                          Też pierwszy raz o tym słyszę...
                          ja słyszałam i owszem ale się nie stosuję

Komentarz

my przewaznie rozbieramy na Trzech Króli, ale ubralismy 6 grudnia wiec juz sobie postała trochę
                            Do koledy nie czekam bo u nas ksiadz bywa po koledzie zwylke tydzień moze 2 przed Wielkanocą

Komentarz

u nas idealnie rozbieralo sie do trzech kroli
                              ale ktorefgos roku pamietam moja matke-krystyne, ktora nerwowo rozbierala choinke na pol godziny przed przyjsciem gosci z okazji jej imienin (13.marca)
                              oczywiscie sztuczna byla

za to u sasiadki bywala prawdziwo i tak sobie stala az cala opadla i ktos sie nad nie w okolicach wakacji zlitowal
                              a ile radochy mialy z tego dzieciaki

There are far better things ahead than the ones we leave behind.

Komentarz

Pracuję...
                              X