Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zakupy przez internet:)

Zwiń

X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• zakupy przez internet:)

Kurcze, na moim zadupiu nie ma takich strojow, z moja waga wstyd zreszta pytac o rozmiar, no mzoe troche przesadzam, ale zakochalam sie w stroju
    i teraz co???
    Kupic przez internet????http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?pr=28174
    jak juz gdizes pisalam tchorz ze mnie

moje zdanie znasz

głównie ze względów rozmiarowych przerzuciłam się na Internet (takich rozmiarów przecież się nie produkuje ). do tego, żeby znaleźć coś pasującego na siebie musiałam obejść kilkanaście sklepów, tracąc nerwy na głupie sprzedawczynie, producentów i nie wiadomo co. teraz zawężam krąg poszukiwań i nie muszę nawet patrzeć na sklepy gdzie największe spodnie zatrzymują mi się na kolanach
    do tego taniej (nawet uwzględniając przesyłki zagraniczne, wymianę towaru, wychodzi dużo taniej).
    no i często jest szybciej.

moje zdanie na temat tankini w rozmiarze konfekcyjnym też znasz

Komentarz

Zamieszczone przez marchewkowa Zobacz posta
      moje zdanie znasz

głównie ze względów rozmiarowych przerzuciłam się na Internet (takich rozmiarów przecież się nie produkuje ). do tego, żeby znaleźć coś pasującego na siebie musiałam obejść kilkanaście sklepów, tracąc nerwy na głupie sprzedawczynie, producentów i nie wiadomo co. teraz zawężam krąg poszukiwań i nie muszę nawet patrzeć na sklepy gdzie największe spodnie zatrzymują mi się na kolanach
      do tego taniej (nawet uwzględniając przesyłki zagraniczne, wymianę towaru, wychodzi dużo taniej).

o jejkuto jaki ty rozmiar nosisz kochana?
      ja mam dokladnie tak samo i podoba mi sie to tankini ze szok
      a dlaczego to wogole nazywa sie tankini?

Komentarz

Zamieszczone przez marchewkowa Zobacz posta
        moje zdanie znasz

a zamawialas z tego bon prix?
        czy musze zakladac konto?
        czy moge tylko zadzwonic?

Komentarz

koleżanka dużo zamawia z bonprixu
          jakoś - zależy od produktu
          na zamówione 4 sztuki 3 odsyła
          nie ma problemu ze zwrotami

i w przypadku tankini to jest plus
          (zamierzałam własnie zamówić TO SAMO i te czarne z turkusem hmmm nie będziemy chyba na jednej plaży ? )

Komentarz

Zamieszczone przez EwkaM Zobacz posta
            koleżanka dużo zamawia z bonprixu
            jakoś - zależy od produktu
            na zamówione 4 sztuki 3 odsyła
            nie ma problemu ze zwrotami

i w przypadku tankini to jest plus
            (zamierzałam własnie zamówić TO SAMO i te czarne z turkusem hmmm nie będziemy chyba na jednej plaży ? )
            ja czerwony
            hmm, fajnie byloby sie spotkac
            a trzeba sie rejestrowac?

Komentarz

Mnie się bardzo podoba. Jeżeli można zwrócić to czemu nie?
              Tylko koszt przesyłki dochodzi

Komentarz

Zamieszczone przez nelly21 Zobacz posta
                o jejkuto jaki ty rozmiar nosisz kochana?
                taki sam jak ta dziewczyna

jak ktoś chce wiedzieć jaki konkretnie to tutaj jest rozwiazanie

jak widać nie mam jakiś monstrualnych rozmiarów (no dobra, tyłek mam większy niż ta dziewczyna )

"Nazwa tankini powstała przez skrzyżowanie bikini z angielskim terminem tank top, oznaczającym koszulkę bez rękawów lub na ramiączkach." źródło

a z bonprixu zamawiałam wieki temu, jeszcze z katalogu papierowego więc nie wiem jakie teraz zwyczaje na ich stronie netowej panują.
                Ostatnio edytowany przez marchewkowa; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

to ja się podłączę....kilka razy chciałam zamawia z bon prixu ale zawsze rozbiłam sie o rozmiar. czy to prawda, ze rozmiarówka u nich zawyżona? Jakie sa wasze doświadczenia?
                  ]

Komentarz

Zamieszczone przez katakus Zobacz posta
                    to ja się podłączę....kilka razy chciałam zamawia z bon prixu ale zawsze rozbiłam sie o rozmiar. czy to prawda, ze rozmiarówka u nich zawyżona? Jakie sa wasze doświadczenia?
                    no wlasnie jak patrzylam na rozmiarowke to akurat mi pasuje,ale moze cosik klamia

Komentarz

Zamieszczone przez ulaluki Zobacz posta
                      Mnie się bardzo podoba. Jeżeli można zwrócić to czemu nie?
                      Tylko koszt przesyłki dochodzi
                      13 zl

Komentarz

nelly, ja osobiscie nie zamawiam ciuchow z netu, chyba ze jest cos, co kupilam wczesniej droga przymiarki i wiem, jak lezy(mam tak z koszulkami z l.l.bean), ale ja z tych, co maja baaaardzo duzy problem z kupieniam ciuchow dla siebie (duza rozbieznosc rozmiarow pomiedzy gorna a dolna czescia ciala)
                        ale moja mama z powodzeniem zamawia ciuchy wlasnie z bon prix i chyba tylko raz odeslala

a to tankini jest cudne!

There are far better things ahead than the ones we leave behind.

Komentarz

Zamieszczone przez katakus Zobacz posta
                          Kupiłam dwa razy i wg. wg mnie zawyżona.
                          Ania i Witek (2006) i....

Komentarz

dobra kochane cioteczkizamowilam,wiec prosze by nie pisac nic zlego
                            czas oczekiwania -3 tygodniewiec znajac zycie zapomne
                            hehe, ale przynajmniej bedzie nowa wyplatai do tego jeszcze bedize przed wyjazdemi czas na szukanie czegos w sklepach u mnie

Komentarz

Zamieszczone przez nelly21 Zobacz posta
                              Kurcze, na moim zadupiu nie ma takich strojow, z moja waga wstyd zreszta pytac o rozmiar, no mzoe troche przesadzam, ale zakochalam sie w stroju
                              i teraz co???
                              Kupic przez internet????http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?pr=28174
                              jak juz gdizes pisalam tchorz ze mnie
                              Nelly super strój ja sobie upatrzyłam taki podobny w tesco kosztuje ok 50zł jest fajny taka niby koszuleczka a że wyjeżdżamy na wakacje to musze taki mieć żeby brzusio zakryć

Komentarz

Pracuję...
                              X