Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kurtka zamszowa

Zwiń

X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• kurtka zamszowa

pytanie za 100 punktow: czy ktoras z Was wyprala kurtke zamszowa w pralce? Jaki efekt- kosz czy da sie przezyc......?

Zamieszczone przez gucia Zobacz posta
    pytanie za 100 punktow: czy ktoras z Was wyprala kurtke zamszowa w pralce? Jaki efekt- kosz czy da sie przezyc......?
    ciekawe pytanie, bo ja mam kieckę zamszową i też tak się czaję prać ją czy do pralni zaiwaniać, ale chyba zaryzykuję i wypiorę.

Moje zimowe białe sztuczne futerko piorę sama po kilka razy w ciągu jednej zimy i jest jak nowe po dwóch latach.
    "Jeśli chcesz uniknąć krytyki, nic nie rób, nic nie mów, bądź nikim"

Komentarz

Zamieszczone przez viccy Zobacz posta
      ciekawe pytanie, bo ja mam kieckę zamszową i też tak się czaję prać ją czy do pralni zaiwaniać, ale chyba zaryzykuję i wypiorę.

Moje zimowe białe sztuczne futerko piorę sama po kilka razy w ciągu jednej zimy i jest jak nowe po dwóch latach.
      no wlasnie- ja raczej zrezygnuje z pralni bo po kilku razach wyszlo by tyle ile dalam za kurtke- a ze kurtka jasniutka to do prania nadaje sie wlasciwie ciagle.....

Komentarz

wyporałam zamszowe rękawiczki - bez szwanku

Komentarz

Taką skórzaną-zamszową, czy sztuczną?
          Pozdrawiam,
          Anka i przychówek

Komentarz

To ja powiem tak: Moja siostra ma zamszowy płaszczyk - śliczny, jasno beżowy kupiony w zeszłym roku... wyprała go w pralce ustawiając bez temparatury i ... ma ciuszek jak nowy A w pralni za czyszczenie chcieli 50 zł!
            moje córki: Jula'02 + Marysia'04 + Zosia'06

Komentarz

Zamieszczone przez GosiaG Zobacz posta
              To ja powiem tak: Moja siostra ma zamszowy płaszczyk - śliczny, jasno beżowy kupiony w zeszłym roku... wyprała go w pralce ustawiając bez temparatury i ... ma ciuszek jak nowy A w pralni za czyszczenie chcieli 50 zł!
              kurka 50 zl za czyszczenie plaszczyka??? to czemu u mnie za kurtke chca 100 zl;((( - zdzierstwo. Dzieki za odpowiedz- chyba sie zdecyduje na ta pralke bez temp- jest nadzieja

Komentarz

Zamieszczone przez kurczak1 Zobacz posta
                Taką skórzaną-zamszową, czy sztuczną?
                skorzana

Komentarz

skorzana
                  Ja kiedyś uprałam taką spódniczkę - zrobiła się sztywna i taka dziwnie pozawijana na brzegach . Ale to było parę ładnych lat temu - może teraz są lepsze środki do wyprawiania skór, skoro dziewczyny piszą, że prały i ok?
                  Pozdrawiam,
                  Anka i przychówek

Komentarz

Zamieszczone przez vieshack Zobacz posta
                    wyporałam zamszowe rękawiczki - bez szwanku
                    Moja koleżanka z pracy też pierze zamszowe rękawiczki w pralce, już od kilku lat i nic się z nimi nie dzieje . Kurtkę oddała ze dwa razy do pralni i zrobiła się sztywna. Teraz sama pierze ją wiórami korkowymi i mówi, ze to najlepsze co może być.

Komentarz

Zamieszczone przez nadii Zobacz posta
                      Moja koleżanka z pracy też pierze zamszowe rękawiczki w pralce, już od kilku lat i nic się z nimi nie dzieje . Kurtkę oddała ze dwa razy do pralni i zrobiła się sztywna. Teraz sama pierze ją wiórami korkowymi i mówi, ze to najlepsze co może być.
                      mozesz podac szczegoly- skad sie takie wiorki bierze ( mam sama nastrugac po winiakach ? moze troche potrwac nim uzbieram odpowiednia ilosc) no i jak to sie w ogole czysci tymi wiorkami?

Komentarz

Zapatam w poniedziałek koleżankę i napiszę wtedy.

Komentarz

Zamieszczone przez nadii Zobacz posta
                          a co to sa te wiory korkowe????

Komentarz

Wprowadziłam Was w błąd. Sama jej nie pierze tylko oddaje do pralni gdzie piorą tymi wiórami korkowymi. Niestety ta usługa jest nieco droższa. Także trzeba znaleźć pralnie mającą w swojej ofercie ten rodzaj prania, bo jak twierdzi moja znajoma jest najlepszy.

Komentarz

Zamieszczone przez lauidz Zobacz posta
                              a co to sa te wiory korkowe????
                              A ja przeczytałam wiórki kokosowe Na oczy mi juz poszło chyba....Też mam kurtkę zamszową i się zastanawiam jak ją wyprać...
                              Pozdrawiam serdecznie

Komentarz

Pracuję...
                              X