Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sposob na dola

Zwiń

X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• sposob na dola

Jakie macie sposoby na zly humorek?
    Ja mialam od kilku dni wielka doline. Wczoraj wybralam sie na zkupy - nakupilam kosetykow, ciuchow i dzis jakbym sie lepiej poczula Patrze na te rewelacyje ciuchy w ktore sie jeszcze nie mieszcze ale mam mobilizacje zeby sie zmiescic
    Teraz za porada Gruszki15 ide szukac szczytow

Czekam na wasze pomysly na dola

zakup butów (w butach to normalnie śpie po zakupie)+ ciuchy + wyjście na piwo z koleżanką......... to mój sposób - taki banalny a taki prosty
    D 2002 i M 2007

Komentarz

A to zależy czym dół spowodowany . Jest cały wachlarz możliwości

Jak mam doła egzystencjalno/ z-niewiadomo-jakiego-powodu to pionuje mnie kontakt z naturą, dziećmi, przytulanie, głaskanie plus coś dobrego do czytania, miła muzyczka, spokój.
      Doły rodzinno-małżeńsko-rodzicielskie i związane z tym małe nerwice leczę samotnymi wyjściami np. na rower, umawiam się z koleżanką, czasem wystarczy rozmowa na gg czy tel
      Doły jestem-do-niczego/ gruba/ głupia itd leczę w zależności od potrzeby chwili słodyczami, alkoholem, szaleństwami zakupowymi, tańcem do upadłego, wyjściem do fryzjera
      A tak w ogóle lubię te dołki, nie walczę z nimi na siłę, generalnie czekam aż same odpłyną a ja sobie przy tym miło spędzam czas
      A czasem dół jest taki, że tylko zwinięcie w kulkę pod kocem i godzina płaczu pomaga się podnieść, ale na szczęście rzadko

Komentarz

Mi nastrój poprawia wizyta u fryzjera, to takie małe odnowienie wizerunku
        Ale ostatnio (odpukać) rzadko miewam złe humory...

Ale gdyby ktoś mi teraz zaproponował zakupy ubraniowe to pewnie humor by mi zepsuł...jeszcze moja dieta nie jest jeszcze na tyle skuteczna

A i jeszcze...moim następnym poprawiaczem nastroju będzie zakup rowerka treningowego

Komentarz

Zamieszczone przez daga28 Zobacz posta
          A to zależy czym dół spowodowany . Jest cały wachlarz możliwości

Jak mam doła egzystencjalno/ z-niewiadomo-jakiego-powodu to pionuje mnie kontakt z naturą, dziećmi, przytulanie, głaskanie plus coś dobrego do czytania, miła muzyczka, spokój.
          Doły rodzinno-małżeńsko-rodzicielskie i związane z tym małe nerwice leczę samotnymi wyjściami np. na rower, umawiam się z koleżanką, czasem wystarczy rozmowa na gg czy tel
          Doły jestem-do-niczego/ gruba/ głupia itd leczę w zależności od potrzeby chwili słodyczami, alkoholem, szaleństwami zakupowymi, tańcem do upadłego, wyjściem do fryzjera
          A tak w ogóle lubię te dołki, nie walczę z nimi na siłę, generalnie czekam aż same odpłyną a ja sobie przy tym miło spędzam czas
          A czasem dół jest taki, że tylko zwinięcie w kulkę pod kocem i godzina płaczu pomaga się podnieść, ale na szczęście rzadko
          o to, to poza rowerem i tańcem - jesli juz to basen
          dzięki Daga, wyręczyłaś mnie
          U&E&M

Komentarz

czasem zakupy, czasem powyglupianie sie z kolezankami na forum, czasem jednak trzeba czekac az PMS sam minie

Komentarz

Teraz pochłaniam książki i zapominam o bożym świecie...mój sposób na doła.
              Zakupów nie cierpię! męczy mnie tłum.
              I rozmowa z kimś, kto potrafi mi spokój przywrócić...( teraz nierealne-odległość)

Komentarz

Zamieszczone przez ahimsa Zobacz posta
                Teraz pochłaniam książki i zapominam o bożym świecie...mój sposób na doła.
                Zakupów nie cierpię! męczy mnie tłum.
                I rozmowa z kimś, kto potrafi mi spokój przywrócić...( teraz nierealne-odległość)
                matko, a ta teraz słonia męczy
                a zakupy to ja baj allegro najczęściej

Komentarz

Ech ja nie wiem, tez mam teraz doła, najbardziej lubie być wtedy sama ale to na pewno nie pomaga, wręcz przeciwnie.
                  Seeya

Komentarz

Zamieszczone przez daga28 Zobacz posta
                    matko, a ta teraz słonia męczy
                    a zakupy to ja baj allegro najczęściej
                    Słoń u mnie na wikcie aż skacze z radości
                    Królik dostał w końcu marchewkę.
                    ps. hmm..akle chyba TERAZ nie powinnam zmieniać zdjęcia, bo Wielkanoc się zbliża- zając na czasie

Komentarz

lampka wina i seks

Komentarz

Zamieszczone przez helenb Zobacz posta
                        lampka wina i seks
                        Musiałabym wpierw pokonać jakoś swą awersję...raczej do tego drugiego

Komentarz

Zamieszczone przez ahimsa Zobacz posta
                          Musiałabym wpierw pokonać jakoś swą awersję...raczej do tego drugiego
                          no i w przypadku takiego dwutygodniowego doła łatwo przesadzić, albo się uzależnić nie daj boże

Komentarz

obecnie skreslam dni do wakacji

normalnie czekam az mi przejdzie albo myje okna
                            sigpic

Komentarz

Zamieszczone przez helenb Zobacz posta
                              lampka wina i seks

Helcia, moze jakies szczegoly ?

Komentarz

Pracuję...
                              X