• Szukaj w
Forum dziecko-info.rodzice.pl  

Zobacz pełną wersję : bezsennosc-gorace stopy :-O !!!

ava131
12-06-03, 15:20
witajcie!
dziewczyny tez nie mozecie spac?
Ja juz od dwoch tygodni budze sie regularnie noca ok.24 i nie moge zasnac.
Na dodatek moje stopy sa niczym ogien, czesto musze zanurzyc je w zimnej wodzie co na chwile pomaga.
Czy ktoras z was tez tak ma???

pozdrawiam

Ania i wrzesniowa corcia 26.09.03

Kamelia
12-06-03, 16:41
Oj, tak. Ostatnio mam problemy ze snem. Po prostu nie mogę zapaść w głęboki sen. Sto razy w ciągu nocy się wiercę z boku na bok. Co najmniej dwa - trzy razy chodzę siusiu. Jest mi gorąco, chociaż zmieniłam przykrycie na letnie i naciągnęłam satynową pościel. Na domiar złego od dwóch czy trzech dni kilka razy dziennie zaczynają mnie potwornie swędzieć nogi - łydki ponad kostką. Co to za licho?

Kamelia i Junior (-ka)
(14.10.2003)

justyna76
12-06-03, 19:20
Ja może nie tyle się budzę i nei mogę spać, co po prostu śpię tak płytko, że budze sie niezwykle często, a już najgorzej kiedy jestem w miarę wyspana (np. koło 5 nad ranem)- nie zasypiam już wtedy w ogóle:((( mo i biorę strasznie często prysznic i tęsknie za wanną żeby sobie poleżeć ( a mam tylko prysznic buu)
No ale przezyjemy przecież!:)))) nie my pierwsze i nie ostatnie:)
trzymajmy się!:)
pozdrawiamy wiaterkowo:)

Justyna i Mareczek(chyba) 11.09

agmag
13-06-03, 07:14
Jeżeli cię swędzi skóra powiedz o tym KONIECZNIE swojemu ginekologowi. To może być głupstwo - np. wynik opuchlizny ale też i coś o wiele poważniejszego. Mam nadzieję, że ciebie to nie dotyczy.

Agnieszka, Hubi (2l.), Córcia(29.11.)

efik
13-06-03, 12:36
miałąm tak dokłądnie jak Ty w tym czasie ciązy co teraz jesteś:) dla pocieszenia powiem Ci że teraz lepiej już śpię choć doszły upały ale stopy mam nadal gorące jak ogień i nawet wtedy gdy były chłodne dni (to była połowa kwietnia) ja chodziłam już w sandałkach:) co wyglądało często dziwnie....

pozdrawiam efik z buszującym w brzuchu Stefkiem (21 lipiec)

monjik
13-06-03, 12:53
Ze spaniem nie mam problemów, ale stopy pieką mnie jakby ktoś ogniem przypalał. Na 2-3 dni pomogło mi wymoczenie stóp (0,5-1 godz.) w gąrącej wodzie z dodatkiem soli do stóp firmy Ives Rocher. To jedyna rzecz, która pomaga na dłużej, moczenie nóg w chłodnej wodzie, talki do stóp, itp. - nic nie pomaga :-((.

Kamelia
13-06-03, 13:58
Przestraszyłaś mnie troche... Ale nie martwię się tymi dolegliwościami za bardzo. Ciśnienie mam OK. Opuchlizny nie mam. Wyniki ogólne nie najgorsze. Wogóle mam chimeryczny organizm, jeśli chodzi o uczulenia... Pewnie jakieś drobne uczulenie, ale oczywiście powiem lekarzowi przy wizycie... Chyba, że samo przejdzie. :-)

Kamelia i Junior (-ka)
(14.10.2003)