• Szukaj w
Forum dziecko-info.rodzice.pl  

Zobacz pełną wersję : miesiączka w ciąży

PZB
09-06-03, 16:49
Czy któraś z Was tak miała (zaraz po zajściu w ciążę, w terminie spodziewanej miesiączki)? Czy pamiętacie, czym się ta miesiączka różniła od normalnej? Dzięki za info.

Magdzik
09-06-03, 16:58
Z tego co wiem, kilka przyszłych mam miało jeszcze miesiączkę (oczywiście w przewidzianym terminie). Była jednak ona krótsza i mniej miałą mniej intensywne krwawienie. Mnie miesiączka po zapłodnieniu już się nie pojawiła.

Pozdrawiamy,

Magda, Rafał i <font color=red> Albercik (7.09.03) </font color=red>

Redford
09-06-03, 19:17
Ja dostalam okres w nastepnym miesiacu po zaplodnieniu. Normalnie w terminie, wiec niczego sie nie spodziewajac wypilam tego dnia trzy kieliszki szampana, ktorego normalnie nie lubie. To powinno mnie bylo zastanowic, ale nie pomyslalam, zeby zrobic test i dopiero bedac w 6. tygodniu ciazy poszlam do lekarza na wizyte kontrolna, bo bolaly mnie piersi mialam lekkie plamienie w 14. dniu cyklu. Przestraszylam sie go i dlatego poszlam do lekarza. A on mi mowi, ze ja w ciazy jestem. Tyle czekalam na to dziecko i dowiedzialam sie w koncu przez przypadek.
A sama miesiaczka byla duzo bardziej skąpa (normalnie 5-6 dni, wtedy 2-3) i bezbolesna.

http://foto.onet.pl/upload/15/60/_108440_n.jpg
Kasia i Maciek

kura plemienna
10-06-03, 17:29
Ja miałam dwie miesiączki i Basiulca w brzuchu, według mnie były to normalne miesiaczki. jednak miałam okresy raczej skromne :))

Anka i Basiulec (5 m-cy i 3/4) http://foto.onet.pl/upload/48/46/_113164_s.jpg

Leszczynka
10-06-03, 18:58
a ja miałam miesiączke bardzo obfitą i to mnie zaniepokoiło poszłam do lekarza a tam dzidziuś

LESZCZYNKA I FASOLKA 8.10

PZB
11-06-03, 20:04
dziękuję bardzo za odpowiedzi. pytałam, bo mam takie inne piersi niż zwykle, test w 23 dc nie wyszedł, potem nie testowałam bo przyszedł okres - może trochę inny niż zwykle, a może nie, ale piersi b.z. - ciągle inne. może sobie zatestuję dla zabawy za kilka dni. staram się nie myśleć... tak bardzo bym chciała... ale nie chcę zapeszać. jeszcze raz dzięki ;-)

naanaaa
11-06-03, 20:18
Ja sama nie doswiadczylam takiego zajawiska :) Moje miesiaczki od razu ustawaly , ale mialam taka kolezanke w szkole, ktora do szostego miesiaca miala normalny okres... Potem sie jej zatrzymal , a ja zaniepokoily "bulgotania w brzuchu". Poszla do internisty a ten kazal jej test zrobic ... Potem wizyta u ginekologa i ..... okazalo sie , ze Ewunia byla w 7 miesiacu ciazy!! Zdziwienie bylo ogromne, no niby byl i maly brzuszek ,ale ona sadzila , ze poprostu przytyla :) Ach , wszystkie jej zawsze zazdroscilysmy , bo w sumie ona w ciazy "chodzila" tylko 3 miesiace :) A potem juz na uczelni pojawiala sie ze sliczna coreczka :)

Ania i Bartuś (27.07.03) &lt;GG 421363&gt;

pipi1234
12-06-03, 14:34
ja miałam niewielkie plamienia, tak zwykle zaczynala mi sie miesiączka. A potem plamienia ustały
moni i dzidek (4.12.03)