• Szukaj w
Forum dziecko-info.rodzice.pl  

Zobacz pełną wersję : jak poprawić jakość nasienia

aga2110
29-06-11, 21:59
Witam! Mój mąż odebrał dzis wyniki badania nasienia i ma tylko 4% plemników o prawidłowej budowie czy mozna cos z tym zrobic? Bo obawiam się ze sie nam nie uda zrobic dzidzi ( ja mam pco)

izabel-la1986
29-06-11, 23:28
W aptece znajdziesz dużo witamin dla mężczyzn. Mój M brał androvit wyniki miał bardzo dobre.

aga2110
30-06-11, 14:40
mój brał nicy Salwazin czy jakos tak, ale nie regularnie wiec pewnie nic nie pomogło :(

Margotta
30-06-11, 15:17
Witam! Mój mąż odebrał dzis wyniki badania nasienia i ma tylko 4% plemników o prawidłowej budowie czy mozna cos z tym zrobic? Bo obawiam się ze sie nam nie uda zrobic dzidzi ( ja mam pco)

odstawienie ewentualnych używek, papierosów, alkoholu powinno zdecydowanie poprawić jakość nasienia

aga2110
30-06-11, 18:32
ja to wiem, ale jak wytłumaczyć mężowi żeby nie pił piwa w wakacje szczególnie :/

matkowski
01-07-11, 11:54
Ja poprawiałem jakość nasienia (http://nuclearts.pl/leczenie/jak-poprawic-jakosc-spermy-nasienia-jak-podniesc-swoja-plodnosc-/) głównie sposobami naturalnymi. A więc dobra dieta, dużo owoców, no i sport. Od czasu do czasu jakieś witaminy. Można powiedzieć, że misja zakończyła się sukcesem :P

nutellka
18-07-11, 21:09
Mój M brał Proxeed i jak widzisz po moim suwaczku nie zaszkodził :Hura!:

Prinzesska28
27-07-11, 18:22
Po pierwsze--1 Spermiogram Oczywiscie niepokojacy ale musicie go za 2 miesiace powtorzyc.
Witaminy o , ktorych piszecie sa dobre ale nie zawsze pomagaja.
Najlepsze by bylo przy takim wyniku isc na konsultacje do androloga , ktory przeprowadzi dodatkowe badania krwi meza by wyeliminowac ewentualne przyczyny.
Jak najbardziej macie racje o tym wszystkim co piszecie wyzej.
Witaminki plus witamina e i c codziennie(jesli nie ma ich w preparacie).

Paolinka
27-07-11, 18:25
tak popieram odrzucic uzywki wprowadzic zdrowszy tryb zycia my bralismy salfazin