• Szukaj w
Forum dziecko-info.rodzice.pl  

Zobacz pełną wersję : LISTOPAD 2010 - HOP, BĘC NA NOCNIK USIĄŚĆ MAM JUŻ CHĘĆ

kurczaczek.
23-10-11, 10:27
zmykam do obiadu bo K zaraz wraca:Foch:

angels1984
23-10-11, 10:28
no toż wiem:Śmiech:
no nie ma

:Wstyd: nie popatrzyłam i nie zakumałam jeszcze rano był to ja nie wiem co sie stało Dzastka sie pojawi to napewno doda :Niepewny:

angels1984
23-10-11, 10:33
no tak w dzień śpi

to nie rozkładaj łozeczka jak by nie było to najbezpieczniejsze miejsce dla niego podczas snu bo u nas jak malły ma dzemke dzienną to ja z nim musze lezec bo jak narazie on tylko umie schodzic z łozka głową w dół :Boje się: inaczej by sobie krzywde zrobił a tak mamusia i synek sie relaksują ze 2 h dziennie :Cwaniak: bo przy męzu spi góra 0/5 h a i taka przerwa tez potrzebna bo pamietam jak był malutki ja po nocach nie przespanych to jeszcze w domu chciałam miec wszystko na cacy obkładałam go poduszkami i heja sie robiło az czlowiekowi sie same oczy zamykały teraz juz nie mam takiego parcia na wszystkjo bo na dłuzsza mete tak sie nie dało a jak wiadomo szczesliwa mama to szczesliwe dziecko :Hyhy:

angels1984
23-10-11, 10:35
zmykam do obiadu bo K zaraz wraca:Foch:

SMACZNEGO ja mam jeszcze kotlety usmazyc a mi sie niechce :Fiu fiu:
a mamusia dzwoniła zeby na obiad przyjechac :Foch: to sie człowiek wychylił i sam ugotował a mogła byc wolna niedziela :Fiu fiu:

Dzastka
23-10-11, 13:09
Dostałam naganę od Smoki za ten link w podpisie:Boje się:

Nie mogę nawet dodać ukrytego linka:Płacz:

Ale narobiłam:Boje się:

banzi07
23-10-11, 13:20
hej,
Gosia chora, w środę nasz Pani doktor jest wieczorem więc do niej pójdziemy, chyba, że będzie gorzej, to szybciej. kaszle i gile z nosa lecą. Zaraziła się ode mnie, bo ja chora, znaczy się teraz lepiej tylko kaszel wilczy został i gardło. Teraz jak wróciłam do pracy, to na nic czasu nie mam, cały weekend albo Gosia albo gotowanie, sprzątanie itd. Wczoraj i dziś cały dzień piorę, mam już 7 pralek za sobą. Zaraz będę prasować wczorajsze bo już wyschło. Obiad ugotowany, trochę ogarnięte. Jutro znowu do pracy, nie wyrabiam już czasami.
Nawet zapomniałam, że Igorek i Tymuś już są po roczku, wszystkiego najlepszego dzieciaczki kochane.

No i Kasieńka w tym tygodniu w czwartek będzie miała swój pierwszy roczek, więc już na zas wszystkiego naj, naj, najlepszego.

igusia
23-10-11, 13:47
Noc masakra, spałam może z 2 godz:Boje się: co chwilę płacz, zmiana pozycji i tak w kółko nawet nie miałam jak iść się umyć:Wstyd:

Pochwal się nowym nabytkiem :) A starą spacerówkę jaką mieliście, bo nie pamiętam:Fiu fiu: Nasza też nie jest najlepsza:Boje się: i jeździmy w zwykłej parasolce takiej nierozkładanej po Amelce. W zimie pewnie wyciągniemy spacerówkę od pierwszego wózka, bo tam kółka pompowane.

Również miłej :D

Współczuje ciężkiej nocy:Niepewny:
Oby Karoli szybko przeszło...szkoda małej.

Ja kupiłam pierwszy wózek z którego byłam bardzo zadowolona,ale szlag trafił zbierznośc kół i skręcał na prawo:Foch:
Potem kupiłam TAKO ale to była zła decyzja.

Taraz posatwiłam na ten...tylko trójkołowy:
http://szczecin.olx.pl/nowa-spacerowka-mamas-papas-ora-nowy-fotelik-iid-225950473

Jutro mi kurier przywiezie:Wow!:

igusia
23-10-11, 13:53
no i sie wam pochwale ze wczoraj rozebrałam łózeczko bo to zbedny mebel u nas trzymał tylko kurz i sterte ubran do składania:Wstyd: ale tak dziwnie bez niego jest i powiem Wam jeszcze ze nawet krzesełko do karmienia chyba przyjdzie mi schowac bo ostatnimi czasy musze gonic z miską za Filipem bo inaczej nie zje teraz wogóóle to maraton zeby go przebgrac nakarmic czy powycierac po kąpieli :Strach:

U nas krzesełko jest od miesiąca...jakoś tak.
Poźno kupowaliśmy bo Filip wcześnij ładnie siedział ze mną przy stole i dobrze mi się go karmiło,więc uznałam to za zbędny wydatek.
Ale odkąd raczkuje to ganiałam za nim z talerzem...podobnie jak u Cioebie.
Wydatek nas nie ominął,ale teraz Filip siedzi i je jak człowiek.A ja nie ganiam za nim po całym mieszkaniu żeby go nakarmić.

igusia
23-10-11, 13:58
Nasza na szczęście super się sprawuje - jesteśmy mega zadowoleni.

Ale za to spacerówki z pompowany,mi kołami nie wyciągniemy bo się stelarz złamał:Boje się: i musimy zimę przetrwać w tym lub w sankach:Cwaniak:

Ja też planuje sanki na zime.
Już czekają u babci:Cwaniak:

A wózka może bym kolejnego nie kupowała,ale pierwszy wózek co ma duże koła i napewno bym w śniegu przejechała jak wspominałam ma zwaloną zbierzność kół.
A spacerówka ma malutkie kółka to raczej w śniegu nie pojedzie:Hmmm...:

Natomiast m&p jest spacerówką,ale z większymi kółkami.
Licze na nią;)

igusia
23-10-11, 13:59
Ps. O głosiki prosimy:Fiu fiu:

My oddaliśmy z rana:D

mufa
23-10-11, 14:07
Nasza na szczęście super się sprawuje - jesteśmy mega zadowoleni.

Ale za to spacerówki z pompowany,mi kołami nie wyciągniemy bo się stelarz złamał:Boje się: i musimy zimę przetrwać w tym lub w sankach:Cwaniak:

A no tak zapomniałam, że przecież na sankach będziemy jeździć :Fiu fiu::Śmiech:

mufa
23-10-11, 14:07
U nas krzesło służy do ogłądania piosenek na you toube. Jedzenie wygląda u nas tak samo - ciągła pogoń

To my chyba jacyś dziwni jesteśmy, bo łóżeczko u nas służy do spania, krzesełko do karmienia:Śmiech::Śmiech::Śmiech:

mufa
23-10-11, 14:09
Oj współczujemy Karolci:Niepewny: to pewnie nie ciekawie jak oczka ropieją:Boje się: pewnie obolała jest przez tą chorobę. :Kciuki::Kciuki: za zdróweczko dla Karo!

buciki fajne, sama bym się w takie wbiła:Śmiech:

Powiem Ci, że Karo to nie rusza goni i szaleje jak zwykle. jedynie co to przeszkadza jej nosek.

Ja też, bo wyglądają na wygodne:Hyhy:

mufa
23-10-11, 14:12
a myślałam mufka że jesteś zadowolona z waszej spacerówki?:Hmmm...:
angels ja też myślałam by Pawła na łóżko duże przenieść do drugiego pokoju a łóżeczko złożyć, ale stwierdziłam że mi go szkoda maluszka na takim wielkim łóżku samego byłoby zostawić i znając życie to ja z nim bym spała a K sam:Śmiech: i wtedy K mi się żal zrobiło tak więc łóżeczko jeszcze zostaje:Fiu fiu:

No ten patent z przedłużaną budką rewelka, ale sterowność wózka to wielka porażka.

My stwierdziliśmy, że Karo śpi w łóżeczku, aż doczeka się rodzeństwa.

mufa
23-10-11, 14:14
aj tam ja jak mały mi ucieka to rezygnuje z karmienia go dalej a jak chce jeść to sam się upomni. :Fiu fiu:
tak sobie myślę że nie ma sensu za nim biegać bo potem będzie problem z jedzeniem gdy on traktował będzie obiad jak konieczność :Niepewny:

Ja podobnie, nie chce to nie je. I teraz widać efekty, bo chudzinka z niej się robi, ale co tam.

mufa
23-10-11, 14:16
to nie rozkładaj łozeczka jak by nie było to najbezpieczniejsze miejsce dla niego podczas snu bo u nas jak malły ma dzemke dzienną to ja z nim musze lezec bo jak narazie on tylko umie schodzic z łozka głową w dół :Boje się: inaczej by sobie krzywde zrobił a tak mamusia i synek sie relaksują ze 2 h dziennie :Cwaniak: bo przy męzu spi góra 0/5 h a i taka przerwa tez potrzebna bo pamietam jak był malutki ja po nocach nie przespanych to jeszcze w domu chciałam miec wszystko na cacy obkładałam go poduszkami i heja sie robiło az czlowiekowi sie same oczy zamykały teraz juz nie mam takiego parcia na wszystkjo bo na dłuzsza mete tak sie nie dało a jak wiadomo szczesliwa mama to szczesliwe dziecko :Hyhy:

Na szczęście Karolcia potrafi sama schodzić, mamy z tym problem na basenie jak trzeba wskakiwać do wody, a ona się pięknie obraca i schodzi delikatnie.

mufa
23-10-11, 14:18
Dostałam naganę od Smoki za ten link w podpisie:Boje się:

Nie mogę nawet dodać ukrytego linka:Płacz:

Ale narobiłam:Boje się:

Ja też dostałam ochrzan za tego linka, ale u nas na szczęście to pod koniec było.
Wyślij mi na priva i przypominaj codziennie :)

mufa
23-10-11, 14:19
Współczuje ciężkiej nocy:Niepewny:
Oby Karoli szybko przeszło...szkoda małej.

Ja kupiłam pierwszy wózek z którego byłam bardzo zadowolona,ale szlag trafił zbierznośc kół i skręcał na prawo:Foch:
Potem kupiłam TAKO ale to była zła decyzja.

Taraz posatwiłam na ten...tylko trójkołowy:
http://szczecin.olx.pl/nowa-spacerowka-mamas-papas-ora-nowy-fotelik-iid-225950473

Jutro mi kurier przywiezie:Wow!:

Ale fajny :Wow!::Wow!::Wow!:

kurczaczek.
23-10-11, 14:51

acha więc już wiem dlaczego śpi na łóżku:Śmiech: mama przy okazji odsypia:Hyhy:

ja niestety tego parcia się jeszcze nie pozbyłam:Wstyd:

kurczaczek.
23-10-11, 14:54
To my chyba jacyś dziwni jesteśmy, bo łóżeczko u nas służy do spania, krzesełko do karmienia:Śmiech::Śmiech::Śmiech:

:Śmiech::Śmiech::Śmiech:
mało z krzesła nie spadłam

mufa
23-10-11, 16:27
mało z krzesła nie spadłam

wiem jak rozbawić :Cwaniak:

angels1984
23-10-11, 18:38
wiem jak rozbawić :Cwaniak:

to teraz ja Was rozbawie :Cwaniak:
http://dziecko-info.rodzice.pl/showthread.php?t=214294

angels1984
23-10-11, 18:42

no dziwni i to bARDZO a Ty sie jeszcze przyznajesz publicznie ;) :Śmiech:

angels1984
23-10-11, 18:44
Ja też dostałam ochrzan za tego linka, ale u nas na szczęście to pod koniec było.
Wyślij mi na priva i przypominaj codziennie :)

wczas sie zorientowała jak to juz pare dni Dzastka miała aja nie wiem o co im chodzi ja kiedys widziałam nawet tematy ze rodzice prosili o głosy na dzieci dziwne to wszystko :Niepewny:

angels1984
23-10-11, 18:46
No ten patent z przedłużaną budką rewelka, ale sterowność wózka to wielka porażka.

My stwierdziliśmy, że Karo śpi w łóżeczku, aż doczeka się rodzeństwa.

Ciekawe ile bedzie sie gnieżdzic w tym łózeczku :Śmiech:
Biedna KAROLINKA :Przytulam: NIE WIE CO JA CZEKA :Śmiech:

angels1984
23-10-11, 18:48
Na szczęście Karolcia potrafi sama schodzić, mamy z tym problem na basenie jak trzeba wskakiwać do wody, a ona się pięknie obraca i schodzi delikatnie.

KIEDY MÓJ SIE NAUCZY ................
a tak pozatym schodzeniem to Filip juz miesiąc chodzi a sam siadnąć z pozycji leżącej nie umie :Hmmm...:
jakos dziwnie zdobywa te umiejetnosci:Fiu fiu:

angels1984
23-10-11, 18:49
acha więc już wiem dlaczego śpi na łóżku:Śmiech: mama przy okazji odsypia:Hyhy:

ja niestety tego parcia się jeszcze nie pozbyłam:Wstyd:

:Hyhy:
Dziewczyno to sie pozbądz jak najszybciej mówie Ci sprzatanie nie zając nie ucieknie :Śmiech:

igusia
23-10-11, 19:21
k.j rodzi,że jej dzisiaj nie ma?????:Hyhy:

Dzastka
23-10-11, 19:33
k.j rodzi,że jej dzisiaj nie ma?????:Hyhy:

Też o tym dzisiaj myslałam:Fiu fiu:

mufa
23-10-11, 19:34
Ciekawe ile bedzie sie gnieżdzic w tym łózeczku :Śmiech:
Biedna KAROLINKA :Przytulam: NIE WIE CO JA CZEKA :Śmiech:
Się okaże, a dodam jeszcze że mnie zaraziła :( i teraz ja ledwo żywa siedzę :(

mufa
23-10-11, 19:35
Też o tym dzisiaj myslałam:Fiu fiu:

trzeba do niek skrobnąć SMSka

igusia
23-10-11, 19:50
trzeba do niek skrobnąć SMSka

Macie numer?

A ma któraś tą liste z numerami do dziewczyn....
...ja chyba z poczty usunęłam...nie moge znależć...
wyśle mi którać na priva:o
Proszę:o:o

Dzastka
23-10-11, 19:54
Się okaże, a dodam jeszcze że mnie zaraziła :( i teraz ja ledwo żywa siedzę :(

Ale biedaki z Was:Przytulam:

Nam już prawie przeszło - życzę szybkiego powrotu do zdrowia

wykałaczka
23-10-11, 20:43
Ale biedaki z Was:Przytulam:

Nam już prawie przeszło - życzę szybkiego powrotu do zdrowia

hej,hej...

Mufka i Mufinka chore? :Niepewny:
zdrówka życzymy zatem!!!!!!!!!!:Kciuki::Kciuki:

mufa
23-10-11, 22:00
hej,hej...

zdrówka życzymy zatem!!!!!!!!!!:Kciuki::Kciuki:

Dzieki dziewczyny, mam nadzieje ze szybko nam przejdzie. U Karo jest lepiej bo bylismy w naszej rodzinnej aptece, czyt u mojej siostry w domu, i dala nam sporo lekow i nawet niezle dzialaja. Jutro D ma isc z mala do lek zeby ja osluchala, bo cos kaszle i nie wiemy czy to od kataru, bo jej splywa czy to kolejny objaw choroby :( Ja tez pojadla m troche specyfikow antigripowych to powinno byc lepiej.

dobrej nocki dziewczyny

igusia
24-10-11, 05:49
Dzień dobry:)

Mufa jak po nocy?

U nas Filip dalej z glutami pod nosem biega,czasem pokaszle...jakoś nie możemy wyleczyć tego przeziębienia.
Dobrze,że przynajmniej się nie pogarsza.

Myślałam,że już wiadomo co z k.j a tu cisza jak makiem zasiał.

czajmenka
24-10-11, 07:31
Mufka zdrówka dla ciebie i Karoli !!! jak sie zakupy udały? coś oprócz bucików wypolowaliście?:Wow!:

KJ mhm co z tobą ?? rany bo jeszcze się okarze ze wykrakałam iż zdjęcia ciązowego się nie doczekamy :Hyhy:

u nas też choróbska :Stres: Kasia ma okropny katar i brzydko kaszle... idziemy do lekarza. noce tez masakryczne, budzi sie wierci, zeby nam kolejne ida dwie czworki, maruda ze hej :Foch:

mufa
24-10-11, 07:34
Dzień dobry:)

Mufa jak po nocy?

U nas Filip dalej z glutami pod nosem biega,czasem pokaszle...jakoś nie możemy wyleczyć tego przeziębienia.
Dobrze,że przynajmniej się nie pogarsza.

Myślałam,że już wiadomo co z k.j a tu cisza jak makiem zasiał.

Czy ja wiem, czy dobry :Fiu fiu:
Noc ok o dziwo. Zjadłyśmy leki i Karo w wielkich bólach, ale padła i spała pięknie (tak myślę, bo ja też padłam i nie wiem co się działo). Rano D. zadzwonił i ją obudził dzięki czemu spóźniłam się na autobus i musiałam zasuwać dość duży kawałek na busa.

Szczerze ja też myślałam o nich, aż wczoraj wieczorem zajrzałam jeszcze na listopadówki 2011 czy czasem tam czegoś nie napisała

mufa
24-10-11, 07:43
Mufka zdrówka dla ciebie i Karoli !!! jak sie zakupy udały? coś oprócz bucików wypolowaliście?:Wow!:

u nas też choróbska :Stres: Kasia ma okropny katar i brzydko kaszle... idziemy do lekarza. noce tez masakryczne, budzi sie wierci, zeby nam kolejne ida dwie czworki, maruda ze hej :Foch:

Fajne czapki i szaliki są w cocodrillo i nawet tanie :) Obecnie szukam też futerka/kożuszka dla Karo, ale mega ciężko gdzieś znaleźć :( a tu 30 w niedz mamy mszę roczkową:Wow!:

I jeszcze odnośnie butków to pani w sklepie powiedziała, że na ten rok lepsze będę takie z kożuszkiem w środku, a za rok już z membraną. A dł wkładki wewn. powinna być dłuższa od dł. stópki o 12 mm

W nas też nowe ząbki się szykują do wyjście, bo masakrycznie wszystko gryzie i nawet kojec metalowy podgryza:Śmiech: (albo jej żelaza brakuje :Fiu fiu:)

mufa
24-10-11, 07:45
Macie numer?

Ja mam na laptopie, który mi padł, ale jak się do niego dobiorę to Ci wyślę

czajmenka
24-10-11, 08:17
Macie numer?

daj mi twojego emiala :)

probowalam wyslac na takiego jakiego mialam -iga-83@wp.pl ale pisze mi ze jest zablokowane/nieaktywne...

czajmenka
24-10-11, 08:28
i KJ jeszcze nie rodzi :Hyhy::Hyhy::Hyhy::Hyhy::Hyhy::Hyhy::Hyhy:

mufa
24-10-11, 08:29

Moniczko to może podeślij mi listę na e-maila mufa4@o2.pl bo przynajmniej będę ja miała zawsze przy sobie.

angels1984
24-10-11, 08:36
witam sie
w ten brzydki, paskudny ,zimny dzien :Foch:
ja tylko na chwiel bo zaraz uciekam na miasto :Hyhy:
musze kupic jakies znicze i małemu rekawiczki czy wasze dzieci juz chodza w rekawiczkach?bo strasznie zimno mi w rece to i Filipowi pewnie tez :Hmmm...:

igusia
24-10-11, 08:37
daj mi twojego emiala :)

probowalam wyslac na takiego jakiego mialam -iga-83@wp.pl ale pisze mi ze jest zablokowane/nieaktywne...

Czajmenka wysłałam Ci priwa:D

igusia
24-10-11, 08:41
Dziękuje Czajmenka....doszło:D

mufa
24-10-11, 08:41
witam sie
w ten brzydki, paskudny ,zimny dzien :Foch:
ja tylko na chwiel bo zaraz uciekam na miasto :Hyhy:
musze kupic jakies znicze i małemu rekawiczki czy wasze dzieci juz chodza w rekawiczkach?bo strasznie zimno mi w rece to i Filipowi pewnie tez :Hmmm...:

Ja chciałam kupić takie podwójne, ale nie miała pani dla dziewczynek, więc póki co bez rękawiczek wychodzi, ale też myślę, że zaraz trzeba będzie zakupić jakiekolwiek.

igusia
24-10-11, 08:46
Ja też musze kupić rękawiczki dla Filipa...zdecydowanie.
Ja tam już nosze jak jade wózkiem bo w ręce mi zawsze było zimno:o

igusia
24-10-11, 08:47

Pisałyście?

Scarabee
24-10-11, 08:54
Helloł :)

U Nas kolejna ciezka noc. W sobote wyszła nam górna prawa dwojka i lewa jedynka prawa tez na dniach wyjdzie :Boje się:

Mufa. Teraz w niedziele? Zdrówka dla Karo :Kciuki: :Przytulam:

Ja z lekkim katarem. Ogólnie dobrze jest.

KJ- a gdzie fotki?

My mamy rekawiczki bez palcow- ciekawe czy dobre? :Hmmm...:

mufa
24-10-11, 09:07

U Nas kolejna ciezka noc. W sobote wyszła nam górna prawa dwojka i lewa jedynka prawa tez na dniach wyjdzie :Boje się:
Mufa. Teraz w niedziele? Zdrówka dla Karo :Kciuki: :Przytulam:

My mamy rekawiczki bez palcow- ciekawe czy dobre? :Hmmm...:

No to :Kciuki: za szybkie wyjście.
W niedz. na 17 mamy mszę za Karolcię, ale jak chcecie to możecie z nami iść:Fiu fiu:. Przyjedziecie wcześniej, posiedzimy, potem pójdziemy do Kościoła i potem znowu do nas :Hyhy:

A gdzie kupiliście te bez palców??

Scarabee
24-10-11, 09:17
No to :Kciuki: za szybkie wyjście.
W niedz. na 17 mamy mszę za Karolcię, ale jak chcecie to możecie z nami iść:Fiu fiu:. Przyjedziecie wcześniej, posiedzimy, potem pójdziemy do Kościoła i potem znowu do nas :Hyhy:

A gdzie kupiliście te bez palców??

Pogadam z M i dam znać ;)

Jak sie urodziła to dostała od znajomych, patrzac na metke to prawdopodobnie nabyli je w smyku ;p

mufa
24-10-11, 09:26
Pogadam z M i dam znać ;)

Jak sie urodziła to dostała od znajomych, patrzac na metke to prawdopodobnie nabyli je w smyku ;p

No nic wyślę kuzynkę, może będą :)
Czekam w takim razie na wieści, ewentualnie może być pt, sob, niedz. ja i tak siedzę w domu :)

czajmenka
24-10-11, 09:41
tak tak pisalam do KJ :Hyhy:

Kasia nie ma teraz dostępu do kompa, i prosiła przekazać ze wszystko u nich ok:Wow!:

czajmenka
24-10-11, 09:42
dziewczyny z innej bajki jakie przenciki planujecie kupic dzieciaczkom na roczek?? ja nie mam juz pomysłów, może coś podrzucicie :Cwaniak:

mufa
24-10-11, 09:44
dziewczyny z innej bajki jakie przenciki planujecie kupic dzieciaczkom na roczek?? ja nie mam juz pomysłów, może coś podrzucicie :Cwaniak:

Właśnie nie mam pomysłu :( i też chętnie poczytam co inni rodzice kupują :D

Scarabee
24-10-11, 10:16

To i ja się dołącze bo my tez mamy z tym problem :Fiu fiu:

Scarabee
24-10-11, 10:17
No nic wyślę kuzynkę, może będą :)
Czekam w takim razie na wieści, ewentualnie może być pt, sob, niedz. ja i tak siedzę w domu :)

Przemyslimy sobote i niedziele, bo piatek odpada, M pracuje

igusia
24-10-11, 10:19

Ja kupiłam nowy wózek;)

Właśnie przyszedł:Wow!:
Filipowi sie tak spodobała jazda,że jak wsadziłam go na próbe to tak wozić go musiałam 20minut i zasnął:D
Każda próba wyjęcia go z wózka kończyła się wielkim płaczem.
A my nigdy po domu wózkiem nie jeździliśmy:Foch:

igusia
24-10-11, 10:32
A na poważnie to ja nie kupuje nic...
...ma tyle zabawek,a bawi się garnkami:Foch: więc nowej nie kupie.
Wiem,że chrzestna ma już prezent zamówiony.
Taki pociąg grający i świecący z FP.Tzn.jak jedzie dookoła po szynach to gra i takie tam bajery się włączają.
Babcia czyli moja T. zastrzegła sobie,że kupi mu samochód taki duży,żeby sobie po domu jeździł.
Twierdzi,że go wsadze i będe miała z głowy na jakiś czas:Hmmm...:
Moja mama pewnie wyśle prezent niespodzianke...jak to moja mama;)

Ja nie jestem z tych co to nakazują kupno danej rzeczy.
Jakoś nie potrafiłabym:Niepewny:

Wychodzę z założenia,że co chcą niech kupują.
Oczywiście jak zapytają to podpowiem,ale sama nie wyskocze z pomysłem.

mufa
24-10-11, 11:16
Ja też nie lubię jak mnie ktoś pyta co ma kupić, bo niby skąd ja to mam wiedzieć.

Wiem, że chrzestna, czyli moja sis, kupiła jej wózek. Tylko ciekawe co ona będzie w nim wozić jak żadnej lalki nie ma:Śmiech:

Rafał, czyt. Ada, mówiła że jakąś zabawkę fajną kupuje, bo wie że nie mamy.

Moja mama mówiła coś o sesji u fotografa, ale nie wiem co z tego wyjdzie.

Od mojej babci dostanie sweter/bluzę, bo sama mam kupić, a od reszty to nie mam pojęcia. Znając życie to od Daniela mamy kasę, pewnie od sąsiadów z bloku też coś i od kobietki, do której chodzi D. mama opiekować się psem (od nich zawsze super prezenty Mała dostaje :Fiu fiu:).

Ja myślałam, że może sanki jej kupimy, bo ma po mnie takie stare bez oparcia. To fajne by były nowe.

A za rok od nas snowboard :Hyhy:

Dzastka
24-10-11, 12:13
małemu rekawiczki czy wasze dzieci juz chodza w rekawiczkach?bo strasznie zimno mi w rece to i Filipowi pewnie tez :Hmmm...:

Moja chodzi już:Fiu fiu:

angels1984
24-10-11, 12:21
A na poważnie to ja nie kupuje nic...
...ma tyle zabawek,a bawi się garnkami:Foch: więc nowej nie kupie.
Wiem,że chrzestna ma już prezent zamówiony.
Taki pociąg grający i świecący z FP.Tzn.jak jedzie dookoła po szynach to gra i takie tam bajery się włączają.
Babcia czyli moja T. zastrzegła sobie,że kupi mu samochód taki duży,żeby sobie po domu jeździł.
Twierdzi,że go wsadze i będe miała z głowy na jakiś czas:Hmmm...:
Moja mama pewnie wyśle prezent niespodzianke...jak to moja mama;)

Ja nie jestem z tych co to nakazują kupno danej rzeczy.
Jakoś nie potrafiłabym:Niepewny:

Wychodzę z założenia,że co chcą niech kupują.
Oczywiście jak zapytają to podpowiem,ale sama nie wyskocze z pomysłem.

to tak jak u nas ja nawet ostatnio jak byłam na zakupach to kupiłam Filipowi zestaw łyzek drewnianych bo mi non stop zabiera :Wstyd:
u nas chrzestny kupuje traktor z tego co mi wiadomo a chrzestna laptopa edukacyjnego jak mnie ktos pyta co ma kupic odpowiadam ze co chce no oprócz zabawek bo tego u nas multum ;)
od nas małły dostaje przyjecie + msze do tego kurtke i czapke +buty mu trzebva kupic tak ze prezenty ma prawie codziennie i nie widze sensu w kupowaniu innych nie potrzebnych rzeczy:Niepewny:

angels1984
24-10-11, 12:23
Moja chodzi już:Fiu fiu:

ja dzis zakupiłam małemu pierwsze co z nimi zrobił to zdeemontował sznurek bo mu nie pasował:Fiu fiu: cos ciezko widze Filipa w zimie w rekawiczkach:Niepewny:

amie444
24-10-11, 12:35
My też nie będziemy kupować jakiegoś specjalnego prezentu. Niedługo musimy kupić Małej buty zimowe i fotelik do samochodu. Oluś nadal się mieści w swojej kołysce...Także wydatków trochę będzie. Myślę, że fajnie byłoby, gdyby Ola dostała, np. inhalator i rowerek z rączką do prowadzenia(chyba Kubuś taki ma).

Co u nas- obecnie mamy gości - moich teściów. Jutro wyjeżdżają z częścią naszych rzeczy. Olka zdrowa, wczoraj pierwszy raz widziała i słyszała szum fal - na Helu. Było super, zimno, wietrznie, piękne widoki:)

Dzastka
24-10-11, 12:37
ja dzis zakupiłam małemu pierwsze co z nimi zrobił to zdeemontował sznurek bo mu nie pasował:Fiu fiu: cos ciezko widze Filipa w zimie w rekawiczkach:Niepewny:

Moja o dziwo w rękawiczkach chodzi ale problem z czapką mamy za to bo jak jest zawiązywana to jest taki płacz, że na dwór nie ma po co iść a jak nie jest to troche ponosi i ściąga:Foch:

Dzastka
24-10-11, 12:41
A co do prezentów to robię jej taki album z życia jej pierwszego roczku (pierwszy ząbek, kroczek itp) i chyba tyle:Niepewny:

amie444
24-10-11, 12:41
(...)Ja myślałam, że może sanki jej kupimy, bo ma po mnie takie stare bez oparcia. To fajne by były nowe.

Super pomysł! Ja też chętnie kupiłabym sanki dla Olki. Tylko u nas będzie ten problem, że pewnie jedne sanki już są w domu teściów, a nie ma za dużo miejsca na gromadzenie tego typu rzeczy. Jednak wolałabym, żeby każdy miał swoje...To jest (m.in) wielki minus mieszkania u kogoś i jeszcze z kilkoma rodzinami. Brak miejsca na sanki, narty,rowery, buty, zabawki i wile innych rzeczy. Nie ma to jak u siebie - miejsca od groma i jeszcze więcej:Fiu fiu:

igusia
24-10-11, 13:33
My po spacerku...nowym wózkiem oczywiście:Hyhy:

Zjedliśmy zupe bo z wczoraj została...drugie danie zrobie ok.16tej może nawet troszke później,żebym już mężowi nie musiała odgrzewać.

U nas Filip też często kase dostaje...i tak pewnie będzie teraz od chrzestnego,mojej babci,babci męża.
Reszta oferuje się prezentem zabawkowym;)
A rowerek taki jak k.j kupiła Kubusiowi,ja kupiłam chrześnicy na roczek....bardzo mi się to podoba i Filipowi na wiosne też chcę kupić.
Lub dostanie od chrzestnej bo też chce mu taki kupić.
Teraz nie kupimy bo skoro babacia chce mu ten samochód kupić to niech jeździ po domu...
a na wiosne wskoczy na rower:D

mufa
24-10-11, 14:36
My też nie będziemy kupować jakiegoś specjalnego prezentu. Niedługo musimy kupić Małej buty zimowe i fotelik do samochodu. Oluś nadal się mieści w swojej kołysce...Także wydatków trochę będzie. Myślę, że fajnie byłoby, gdyby Ola dostała, np. inhalator i rowerek z rączką do prowadzenia(chyba Kubuś taki ma).

Co u nas- obecnie mamy gości - moich teściów. Jutro wyjeżdżają z częścią naszych rzeczy. Olka zdrowa, wczoraj pierwszy raz widziała i słyszała szum fal - na Helu. Było super, zimno, wietrznie, piękne widoki:)

Ja myślę też o rowerku, ale tym biegowym i na wiosnę.

mufa
24-10-11, 14:40
Dobra ja się żegnam i lecę do domu:Fiu fiu:

k.j
24-10-11, 16:24
no własnie zamiast brzuchem to sie pewnie Nikosiem pochwali

spoko fotę mam zrobioną,ale nie całej mnie bo jestem nie fotogeniczna,pokaze wam tylko brzuch jak urósł,ale to tez nie dzis juz:Wstyd:

u mnie juz sie barszczyk gotuje kotlety sie rozmrazają a placek piecze :

ja za to dzien leniwca dzis mam,barszcz miał młody na obiad,my szybkie spagetti

U nas krzesło służy do ogłądania piosenek na you toube. Jedzenie wygląda u nas tak samo - ciągła pogoń
u mnie nie ma takiej mozliwosci zebym biegała za łodym,musi siedziec grzecznie w fotelu,jak nie chce to nie ma jedzenia,i bedzie głodny chodził,a jak zgłodnieje to siedzi super spokojnie i grzecznie:Hyhy:

aj tam ja jak mały mi ucieka to rezygnuje z karmienia go dalej a jak chce jeść to sam się upomni.
tak sobie myślę że nie ma sensu za nim biegać bo potem będzie problem z jedzeniem gdy on traktował będzie obiad jak konieczność:

ooooooooooo to jest to,podpisuje sie obiema rekami,kuzynka tak ma ze swoim 2letnim synem,biega cały czas za nim

k.j rodzi,że jej dzisiaj nie ma????

hihi no słyszałam ze poruszenie sie zrobiło na forum:Hyhy:
ja dalej w dwupaku:jakby co
wczoraj nie miałam zbytnio czasu,później jeszcze goscie do nas przyjechali i wieczorem juz byłam mega zjechana
a dzis od rana neta nie miałam,i musiałam czekac na małża aby naprawił
wiec grzecznie sie melduje
z nami ok

hej,hej...

zdrówka życzymy zatem!!!!!!!!!!::

my tez:Kciuki:

musze kupic jakies znicze i małemu rekawiczki czy wasze dzieci juz chodza w rekawiczkach?bo strasznie zimno mi w rece to i Filipowi pewnie tez .:

mój tak,jak nie ma słoneczka i jest srednio to zakładamy

KJ- a gdzie fotki?...:

będa jutro,tylko potrzebuje jakiegos linka do zmniejszania zdjec....macie cóś??

tak tak pisalam do KJ

Kasia nie ma teraz dostępu do kompa, i prosiła przekazać ze wszystko u nich ok

dzieki Monika:Buziaki:
swoją drogą miło sie tak czyta teraz jak sie martwiłyscie o mnie:o

my od siebie dla młodego nic nie kupujemy takiego typowo urodzinowego,jednak pojawienie sie nowego lokatora troche kosztuje,a na bierząco musimy tez młodemu uzupełniac garderobe i takie tam...z reszta dostanie pełno prezentów od rodzinki wiec nie zrobi mu różnicy czy ma jednego wiecej czy nie:Fiu fiu:

Myślę, że fajnie byłoby, gdyby Ola dostała, np. inhalator i rowerek z rączką do prowadzenia(chyba Kubuś taki ma).
:)

ano mamy z tym ze taki 1,5roczny dziec to nie wiem czy bedzie chciał jezdzic w takim rowerku,bo chyba nie teraz w zime planujecie go kupic,bo gdzie tu jezdzic:Hmmm...:

Ja myślę też o rowerku, ale tym biegowym i na wiosnę.

a tu skolei nie za wczesnie:Hmmm...:

nadrobiłam,odpisałam,i chyba uciekam

kurczaczek.
24-10-11, 18:27
Małgosiu 100 lat dla Ciebie!:Hura!:

kurczaczek.
24-10-11, 18:31
wiecie co doła mam już od jakiegoś czasu... chodzę jak przybita, związek mi się chyba sypie:Boje się:

ten mój K jakiś dziwny się zrobił, ciągle przebywa z bratem...(a on zawsze miał zły wpływ na ludzi) okłamuje mnie i przestaje mu ufać.
całymi dniami go niema, jak nie w pracy to cholera wie gdzie. tak być nie może:Nie nie:
brakuje mi tamtego Krzyśka...:Foch:

kurczaczek.
24-10-11, 18:32
jest tu ktoś?:Płacz:

angels1984
24-10-11, 19:10
jest tu ktoś?:Płacz:

ja jeste :Przytulam: wirtyualny

angels1984
24-10-11, 19:10

i od nas STO LAT :Wow!::Hura!::Wow!:

angels1984
24-10-11, 19:12
wiecie co doła mam już od jakiegoś czasu... chodzę jak przybita, związek mi się chyba sypie:Boje się:

ten mój K jakiś dziwny się zrobił, ciągle przebywa z bratem...(a on zawsze miał zły wpływ na ludzi) okłamuje mnie i przestaje mu ufać.
całymi dniami go niema, jak nie w pracy to cholera wie gdzie. tak być nie może:Nie nie:

Masz racje ze tak byc nie moze
z tego co wyczytałam z tWOICH POSTÓW MIESZKACIE Z TESCIAMI tO CO ONI NA TO ?

angels1984
24-10-11, 19:15
Kasiu KJ na fotke czekamy z niecierpliwoscią :Hura!:
w koncu to ostatnie dni Wiesz juz kiedy Masz miec ta cesarke bo chyba na dniach ?Jkak tam u Ciebie sa juz jakies skórcze przepowiadające i wogóle wogóle jak tam samopoczucie Masz z stresa tyle mam pytan ze nie nadążam ich formułować :Wow!:

angels1984
24-10-11, 19:21
A tak Wogóle Juta ja kiedys tez miałam problemy z moim M I d\DZastka tez w tym czasie miała i co jakos wszystko sie ułożyło juz tak nie nagadujemy na nich co nie Dzastka :Hyhy: moze chłopak potrzebuje sie wyszumiec czy co sorki ze spytam WY JESTESCIE PO SLUBIE ?

mufa
24-10-11, 19:22

Ja mam podobnego doła, ale u nas chodzi bardziej o brak zainteresowania sexem z mojej strony i domaganiem się go ze str. D.:Boje się:

mufa
24-10-11, 19:23
i od nas STO LAT :Wow!::Hura!::Wow!:

Od nas również najlepszego :Hura!::Hura!::Hura!:

angels1984
24-10-11, 19:26
Ja mam podobnego doła, ale u nas chodzi bardziej o brak zainteresowania sexem z mojej strony i domaganiem się go ze str. D.:Boje się:

ja to załatwiam tak ze jak mam dni płodne i ich okolice to męzusiowi kaze zakładac Gumke a ze on nie lubi to rezygnuje :Cwaniak: to juz mam pare dni spokoju a jak mam dni nie płodne to tam z reką na sercu góra 3 razy wmiesiącu sie kochamy :Wstyd: mi jakos odeszła ochota tak z dnia na dzień sama nie wiem czemu moze boje sie ze mały przebudzi sie w tym czasie i nas zobaczy i odbije mus ie slad na psychice :Niepewny: sama nie wiem a wiadomo ze bez sexu sie nie da nadłuższą mete i trzeba sie przemóc :Boje się:

mufa
24-10-11, 19:27
w koncu to ostatnie dni Wiesz juz kiedy Masz miec ta cesarke bo chyba na dniach ?Jkak tam u Ciebie sa juz jakies skórcze przepowiadające i wogóle wogóle jak tam samopoczucie Masz z stresa tyle mam pytan ze nie nadążam ich formułować :Wow!:

Fajnie tak kogoś zasypywać pytaniami i to jeszcze takimi :Wow!:

mufa
24-10-11, 19:28
ja to załatwiam tak ze jak mam dni płodne i ich okolice to męzusiowi kaze zakładac Gumke a ze on nie lubi to rezygnuje :Cwaniak: to juz mam pare dni spokoju a jak mam dni nie płodne to tam z reką na sercu góra 3 razy wmiesiącu sie kochamy :Wstyd: mi jakos odeszła ochota tak z dnia na dzień sama nie wiem czemu moze boje sie ze mały przebudzi sie w tym czasie i nas zobaczy i odbije mus ie slad na psychice :Niepewny: sama nie wiem a wiadomo ze bez sexu sie nie da nadłuższą mete i trzeba sie przemóc :Boje się:

Mam tak samo:Strach:

angels1984
24-10-11, 19:28

ja bym mogła pytac i pytac na zywca bo jak mam pisac to sie gubię :Fiu fiu:

angels1984
24-10-11, 19:30

to nie jeste sama
trzeba dziecia przeniesc
do osobnego pokoju :Fiu fiu:
wtedy bedzie droga wolna

..............................................
:Cwaniak:

angels1984
24-10-11, 19:32
a ja sie mecze z @ :Foch::Foch::Foch::Foch:
jak ja nie lubie tych dni
chociaż nie powiem ze po porodzie lepiej znosze :Hyhy:

Scarabee
24-10-11, 19:37

Pozwolicie, że i ja do Was dołączę :Wstyd: Teraz mam @ ;p

Scarabee
24-10-11, 19:38
Małgosiu STO LAT :)! :Wow!::Hura!:

angels1984
24-10-11, 19:39
a ja na dodatek tego wszystkiego spazyłam sobie dzis dwa palce wskazującego i srodkowego i zaraz sie wsciekne normalnie mąż dzis kapał małego bo ja nie moge miec kontaktu z ciepłą wodą :Boje się:

angels1984
24-10-11, 19:40
Pozwolicie, że i ja do Was dołączę :Wstyd: Teraz mam @ ;p

:Przytulam:

angels1984
24-10-11, 19:41
dobze ze jest to forum i mozna sie pozalic bo ja o takich sprawach nie lubie rozmawiac oko w oko z kims :Wstyd: to jest moja prywata

Scarabee
24-10-11, 19:42
A ja sie cholernie zle z tym czuje... :/

mufa
24-10-11, 19:42
ja bym mogła pytac i pytac na zywca bo jak mam pisac to sie gubię :Fiu fiu:

Hehe to jedź do Kasi i pozadawaj na żywca:Hyhy:

mufa
24-10-11, 19:44
to nie jeste sama
trzeba dziecia przeniesc
do osobnego pokoju :Fiu fiu:
wtedy bedzie droga wolna

..............................................
:Cwaniak:

Nasza śpi osobno a ja dalej mam jakąś blokadę:Boje się:

mufa
24-10-11, 19:45
a ja na dodatek tego wszystkiego spazyłam sobie dzis dwa palce wskazującego i srodkowego i zaraz sie wsciekne normalnie mąż dzis kapał małego bo ja nie moge miec kontaktu z ciepłą wodą :Boje się:

Ja się tak ostatnio grzańcem oparzyłam i potem nie mogłam jeść przez półtora dnia, masakra

angels1984
24-10-11, 19:48
A ja sie cholernie zle z tym czuje... :/

ale z czym bardziej :Niepewny:
:Śmiech:

angels1984
24-10-11, 19:49
Hehe to jedź do Kasi i pozadawaj na żywca:Hyhy:

w przyszłym roku sie wybieram w tamte rejony to moze zachacze o Gdynie wszystko mozliwe:Fiu fiu:

Scarabee
24-10-11, 19:49

Nasza też, ale ja jestem taka zmeczona po całym dniu, ze nawet jak mam checi to zmeczenie wygrywa :Wstyd::Wstyd::Wstyd:

angels1984
24-10-11, 19:50

moze przed nastepną ciążą te obawy
u mnie wcale nie o to chodzi
tylko o to ze mały zobaczy :Wstyd: bo spi z nami w łóżku :Wstyd:

Scarabee
24-10-11, 19:50
ale z czym bardziej :Niepewny:

zgadnij ;p

angels1984
24-10-11, 19:51
Nasza też, ale ja jestem taka zmeczona po całym dniu, ze nawet jak mam checi to zmeczenie wygrywa :Wstyd::Wstyd::Wstyd:

no a chłop tez zmeczony a jeszcze moze :Hmmm...:
tylko to co nie powinien :Śmiech:

angels1984
24-10-11, 19:51
zgadnij ;p

:Hmmm...:

juz wiem :Śmiech:

angels1984
24-10-11, 19:53
Ja się tak ostatnio grzańcem oparzyłam i potem nie mogłam jeść przez półtora dnia, masakra

:Boje się: współczuje
ale taka dietka by sie mi przydała
tzn .ze nie dałabym rady jesc
bo ostanimi czsay jem za 4

:Wstyd::Wstyd::Wstyd::Wstyd::Wstyd:

mufa
24-10-11, 19:54
dobze ze jest to forum i mozna sie pozalic bo ja o takich sprawach nie lubie rozmawiac oko w oko z kims :Wstyd: to jest moja prywata

Ja też wolę na forum niż oko w oko.

Dzastka
24-10-11, 19:55
A tak Wogóle Juta ja kiedys tez miałam problemy z moim M I d\DZastka tez w tym czasie miała i co jakos wszystko sie ułożyło juz tak nie nagadujemy na nich co nie Dzastka :Hyhy: moze chłopak potrzebuje sie wyszumiec czy co sorki ze spytam WY JESTESCIE PO SLUBIE ?

Tak jest :Hyhy:
U nas tfu, tfu jak narazie super...:Kciuki:

U Was JuTa też się ułoży, my mieliśmy dłuuugi kryzys ale udało się i wierzę, że Wam też się uda:Kciuki::Kciuki::Kciuki:
Porozmawiajcie szczerze ,chociaz wiem ze nie zawsze to takie proste....

Dzastka
24-10-11, 19:56

I ja tez

mufa
24-10-11, 19:58

Sama nie wiem, bo po tej historii kwietniówek już się nie przejmuję tak nieplanowaną ciążą, więc nie mam pojęcia skąd ta niechęć.

Scarabee
24-10-11, 19:59

Ja też non stop cos zre... teraz mnie naszło na chipsy :Wstyd:

Scarabee
24-10-11, 20:00
Ja też wolę na forum niż oko w oko.

Poczekaj jak Cie przemagluje w sobote ;) :Śmiech::Śmiech:

Dzastka
24-10-11, 20:02
A teraz...................:Fiu fiu:

<a href=http://www.brzuszkijakmotylki.pl/dzastka.html>PROSIMY O GLOSIKI:Hyhy:</a>

mufa
24-10-11, 20:03

Kasiu a może:Hyhy::Hyhy::Hyhy:

Scarabee
24-10-11, 20:04
[QUOTE=Dzastka;3664432]A teraz...................:Fiu fiu:

Jak sie robi ukrytego linka? Oddany :Hyhy:

angels1984
24-10-11, 20:05
Kasiu a może:Hyhy::Hyhy::Hyhy:

tak ata @ TO CO I NIBY KIEDY JA NIC NIE WIEM CHYBA ZE MNIE NA SNIE BRAŁ JAK BYŁ ZDESOEROWANY :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

mufa
24-10-11, 20:06
Poczekaj jak Cie przemagluje w sobote ;) :Śmiech::Śmiech:

Pożyjemy, zobaczymy

mufa
24-10-11, 20:07
tak ata @ TO CO I NIBY KIEDY JA NIC NIE WIEM CHYBA ZE MNIE NA SNIE BRAŁ JAK BYŁ ZDESOEROWANY :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Wiesz, D. mi zawsze powtarza, że nie znam dnia ani godziny.

mufa
24-10-11, 20:09
A teraz...................:Fiu fiu:

Oddane :)

Scarabee
24-10-11, 20:10

Jakbym M słyszała :Śmiech:

Scarabee
24-10-11, 20:11
Pożyjemy, zobaczymy

Ojjj to pozyjesz :Śmiech::Śmiech:

angels1984
24-10-11, 20:13

to chyba teraz on sie musi postawic na tym miejscu bo nie zna dnia ani godziny :Hyhy:

angels1984
24-10-11, 20:14
Mufa a jak Wy z Karolcią sie dzis czujecie ?Lepiej?

angels1984
24-10-11, 20:15
Dzis mój mały urwis zwalił talez ze stołu dobrze ze zdązyłam podleciec i go odbic bo by w głowke dostał
a apropo głowki zarosły Waszym dzieciaczkąjuz ciemiączka u nas jeszcze nie :Niepewny:

mufa
24-10-11, 20:17
Mufa a jak Wy z Karolcią sie dzis czujecie ?Lepiej?

Karo dobrze, byliśmy u lek i nic jej nie dolega. Nawet na basen możemy jechać w środę.

a ja to szkoda mówić, gardło boli jak cholera, z nosa leci ciurkiem i w ogóle wyglądam strasznie.

mufa
24-10-11, 20:18
to chyba teraz on sie musi postawic na tym miejscu bo nie zna dnia ani godziny :Hyhy:

nooooooooo

angels1984
24-10-11, 20:18
cos mało aktywne jestescie kobietki to spadam sie myc bo juz po dziewiątej
a zaraz zmiana czasu trzeba sie pomału przestawiac :Cwaniak:

mufa
24-10-11, 20:19
Dzis mój mały urwis zwalił talez ze stołu dobrze ze zdązyłam podleciec i go odbic bo by w głowke dostał
a apropo głowki zarosły Waszym dzieciaczkąjuz ciemiączka u nas jeszcze nie :Niepewny:

do 18 mies. ma zarastać, u nas też jeszcze jest

angels1984
24-10-11, 20:20
Karo dobrze, byliśmy u lek i nic jej nie dolega. Nawet na basen możemy jechać w środę.

a ja to szkoda mówić, gardło boli jak cholera, z nosa leci ciurkiem i w ogóle wyglądam strasznie.

mojego M tez cos sbiera juz 2 raz wtym miesiącu
ale Fajnie ze z KARO WSZYSTKO oki a Tobie pomału tez przejdzie :Kciuki::Kciuki: tzn niech szybko przechodzi :Hyhy:

Scarabee
Ja tez lece do Męza ;p

mufa
cos mało aktywne jestescie kobietki to spadam sie myc bo juz po dziewiątej
a zaraz zmiana czasu trzeba sie pomału przestawiac :Cwaniak:

Jak to mało aktywne:Strach: piszę i piszę. Zostaliśmy dzisiaj pochwaleni przez lek za dobrą reakcję i podanie leków odpowiednich :D

angels1984
24-10-11, 20:21
do 18 mies. ma zarastać, u nas też jeszcze jest

a dajecie wit D jeszcze ja jak sobie przypomne:Wstyd:
i daje ktos cebion?

mufa
24-10-11, 20:21
mojego M tez cos sbiera juz 2 raz wtym miesiącu
ale Fajnie ze z KARO WSZYSTKO oki a Tobie pomału tez przejdzie :Kciuki::Kciuki: tzn niech szybko przechodzi :Hyhy:

Mam nadzieję, że szybko przejdzie, bo się wykończę :(

Zdrówka dla mężusia.

angels1984
24-10-11, 20:22
Jak to mało aktywne:Strach: piszę i piszę. Zostaliśmy dzisiaj pochwaleni przez lek za dobrą reakcję i podanie leków odpowiednich :D

dobrze ze rodzinna apteka pod nosem :Fiu fiu:

angels1984
24-10-11, 20:22
Mam nadzieję, że szybko przejdzie, bo się wykończę :(

Zdrówka dla mężusia.

dzieki ale jemu to na reke bo sie leni :Fiu fiu:

angels1984
24-10-11, 20:23
nooooooooo

mufa
24-10-11, 20:24
i daje ktos cebion?

Ja też daję jak sobie przypomnę.
Mamy dawać tran lub marsjanki :)

mufa
24-10-11, 20:24
dobrze ze rodzinna apteka pod nosem :Fiu fiu:

No moja siostra i jej mąż to lekomani są, więc zawsze coś u nich się znajdzie.

angels1984
24-10-11, 20:25
dzis jak byłam u dentystki to jej asystentka ma dziecko co ma 6 msc a ona juz wróciła dawno do pracy jeszcze studiuje masakra dziecko matki nie zna normalnie nie pisze tego zebym była przeciwna powrotą do pracy ale bez przesady mozna ale wszystkiego z umiarem :Niepewny:

mufa
24-10-11, 20:25
dzieki ale jemu to na reke bo sie leni :Fiu fiu:

No tak lekko chory facet to facet umierający w jego odczuciu.

angels1984
24-10-11, 20:26

to sie musze zaopatrzyc w jednoz dwóch
anas w czwartek czeka kłucie znowu :(

angels1984
24-10-11, 20:26
No tak lekko chory facet to facet umierający w jego odczuciu.

angels1984
24-10-11, 20:27
miałam isc a bajce dalej :Wstyd:

mufa
24-10-11, 20:28
dzis jak byłam u dentystki to jej asystentka ma dziecko co ma 6 msc a ona juz wróciła dawno do pracy jeszcze studiuje masakra dziecko matki nie zna normalnie nie pisze tego zebym była przeciwna powrotą do pracy ale bez przesady mozna ale wszystkiego z umiarem :Niepewny:

Moja kumpela wróciła do pracy jak WOJTUŚ miał 3,5 mies. a jak miał 6 to poleciała na tydz. do Holandii dla mnie to był wielki szok, ale kariera :Boje się:

angels1984
24-10-11, 20:28
No moja siostra i jej mąż to lekomani są, więc zawsze coś u nich się znajdzie.

moja tesciowa to chodząca apteka i farmaceutka w jednym jak przyniesiesz lek z apteki to ona w swoich ksiegach go sprawdza apotem donosi o skutkach ubocznych masakra normalnie :Strach:

mufa
24-10-11, 20:29
to sie musze zaopatrzyc w jednoz dwóch
anas w czwartek czeka kłucie znowu :(

W takim razie powodzonka życzę, my dopiero w grudniu.

angels1984
24-10-11, 20:29
Moja kumpela wróciła do pracy jak WOJTUŚ miał 3,5 mies. a jak miał 6 to poleciała na tydz. do Holandii dla mnie to był wielki szok, ale kariera :Boje się:
tak jak pisze wszystko z umiarem apozniej co z takiego dziecka bedzie jak mama sie nim nie interesuje ?:Strach:

mufa
24-10-11, 20:30
miałam isc a bajce dalej :Wstyd:

Spokojnie ja też już się zbieram do spania, więc nie będziesz miała z kim pisać:Śmiech:

angels1984
24-10-11, 20:30
W takim razie powodzonka życzę, my dopiero w grudniu.

ale my mamy morfologie po wynikach sie okaze czy bedzie szczepienie :Wstyd::Boje się:

mufa
24-10-11, 20:31
tak jak pisze wszystko z umiarem apozniej co z takiego dziecka bedzie jak mama sie nim nie interesuje ?:Strach:
Jednym słowem masakra

angels1984
24-10-11, 20:31
Spokojnie ja też już się zbieram do spania, więc nie będziesz miała z kim pisać:Śmiech:

no to chodzmy juz bo mi zaraz bark odpadnie z przeciązenia od pisania :Wstyd:

angels1984
24-10-11, 20:32
Jednym słowem masakra

amen i
dobranoc :Hyhy:

angels1984
24-10-11, 20:32
jeszcze tylko 9 str do 3000 :Wow!::Wow!::Wow!: ciekawe czy sie załapie :Hmmm...:

mufa
24-10-11, 20:35
no to chodzmy juz bo mi zaraz bark odpadnie z przeciązenia od pisania :Wstyd:

ja oglądam straszny film:Śmiech:

mufa
24-10-11, 20:36
jeszcze tylko 9 str do 3000 :Wow!::Wow!::Wow!: ciekawe czy sie załapie :Hmmm...:

Ja mam nadzieję że tak :Hyhy::Hyhy::Hyhy: smutno by było się nei załapać jak się jest takim aktywnym użytkownikiem:Śmiech:

Scarabee
24-10-11, 20:37
Mufciu- my dajemy Liwce TRAN MOLLERS cytrynowy- jest od roku ale mogą go zażywać dzieci od 6 miesiąca bardzo dobry jest :)

http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.php?c=205&products_id=896

mufa
24-10-11, 20:40
Mufciu- my dajemy Liwce TRAN MOLLERS cytrynowy- jest od roku ale mogą go zażywać dzieci od 6 miesiąca bardzo dobry jest :)

Wiem Amelka też go pije.

wykałaczka
24-10-11, 21:14
Igusia Amelia też kaszlała
kupiłam jej Lipomal w aptece i ładnie przeszło

chodzą :)
Amelia ma takie z jednym paluszkiem,ale bez sznurka
początkowo dziwnie patrzała na rączki hehe nie wiedziała o co chodzi :Śmiech:

kolczyki najprawdopodobniej

sto latek Gosiu!!!

Mufka ty bierzez tablety anty?
przy nich spadek libida to normalka

no co ty Angels!!!:Nie nie:
jaki ślad na psychice!!!
tzn. nie wiem co wy tam wyrabiacie razem....:Hmmm...::Śmiech:

a nie możecie wykorzystać momentu jak Mały śpi i się posexić,ale nie w sypialni:Hyhy:

Oddane :)
nasz głos także

i daje ktos cebion?
wit.D tak
i wit.c ale nie codziennie

dla mnie toteż nie wyobrażalne:Strach:
mnie się teraz ciężka z Małą rozstać,a co dopiero jak miała 3,5 miesiąca:Strach:

wykałaczka
24-10-11, 21:15

ależ dzisiaj natrzaskałyście stron:Wow!::Wow!:

wykałaczka
24-10-11, 21:16
Wiem Amelka też go pije.

też go muszę Małej kupić,ale jakoś mi nie po drodze do apteki

ewela*
24-10-11, 21:41
Dobry wieczór, matki ale wy dużo piszecie. Nie nadążam za wami niestety:Wstyd:.
My jesteśmy w trakcie przygotowań do roczku, w tę sobotę będzie przyjęcie :Hura!:
Postanowiłam sama upiec torta, w zeszły czwartek mój R miał urodziny i zrobiłam mu torta w kształcie piłki do kosza, wyszło nawet, nawet więc i na roczek zrobię sama, wyjdzie ok. Musi. nie wiem tylko jeszcze na jakim motywie się skupić, czy bajkowo czy kwiatki - zostałam fanką tortów w stylu angielskim i taki właśnie zrobię.
Menu mniej więcej już jest, dodatki są, ubranko też, zostało zrobić zakupy. Przyjęcie w wąskim gronie tak jak chrzciny.

Aleksander w ciągu ostatnich dwóch tygodni tak się rozwinął że szok, prawie wcale nie raczkuje, potrafi przykucnąć lub schylić się po zabawkę i iść dalej, dziś wszedł za rękę po schodach do domu (drugą trzymał się szczebelków w poręczy), chodzenie wręcz bieganie sprawia mu mega frajdę i uwielbia wchodzić na kanapę ale schodzi z niej poprawnie tyłem. No i ciągle gada, można się już porozumieć, wie chłopak czego chce i jak o to poprosić. Przypomina mi się mała Julka, która też była taka mądralińska z tą różnicą że on to przy niej słodki diabełek. :) a ona to był aniołeczek :)

ewela*
24-10-11, 21:46
jak ja lubię posty Martucha25 - dzięki Martuś, z Twoich postów wiem co się dzieje, wszystko jest konkret i na temat i nie trzeba się rozmieniać na drobne. Dobrze że jesteś kochana.

kasiaa20120
24-10-11, 21:48
Witam.
100 lat dla Malgosi
My tez mamy ten tran. Co do roczku to kupiliśmy Alanowi taką wywrotkę z przyczepą http://allegro.pl/wywrotka-przyczepa-110cm-wader-65100-zabawki-i1876474876.html , moi rodzice kupili mu takiego bujaka http://allegro.pl/bujak-dinozaur-na-biegunach-jezdzik-kon-konik-i1873501742.html , chrzestna mówiła ze kupi sanki co do reszty nie mam pojęcia. Nie mam pomysłu na tort, nawet nie wiem co bym chciala :Wstyd:
Młody juz pieknie chodzi przy meblach, sam też próbuje dzis zrobił 4 kroczki. dziś kończył brać antybiotyk ale katarek ma nadal, nie taki mocno cieknący ale nosek mu się zatyka. w nocy nadal się budzi z 6-7 razy nie mam pojęcia kiedy to minie :Płacz:
Uciekam spać bo mi się oczy zamykają
kolorowych

ewela*
24-10-11, 21:52
I mnie się ciężko byłoby rozstać z Aleksandrem, a będę musiała i to nie wiem na ile...........
w związku z moimi kłopotami zdrowotnymi czekam na hospitalizację w Warszawie, miałam pierwsze wezwanie na UWAGA 2 listopada - urodziny Alka więc musiałam odmówić, czekam na kolejny termin. Najgorsze że to inne miasto i być może nawet tydzień, jakaś masakra. Jak oni tu sobie beze mnie poradzą:Hmmm...::Boje się:

Jednak krótkie rozstania są potrzebne by przy tak absorbującym dziecku poczuć się sobą i być też dla siebie, zdrowy egoizm naprawdę jest wskazany chociażby po to by złapać dystans do wszystkiego i wszystkich........... W piątek w związku z 11rocznicą ślubu poszliśmy do kina na 21.45 na Dom snów i zostawiliśmy brzdąca z jego niedoświadczoną chrzestną, dwie godziny minęły szybko a młody tej nocy o dziwo spał bez przerwy aż do 7.20rano.

ewela*
24-10-11, 21:56
Co do sexsu - nie będę się powtarzać ale już kiedyś pisałam............. z doświadczenia wiem, że odmowy i uniki tolerowane są do czasu a potem facet może poszukać innego wyjścia z tej sytuacji a to nie musi koniecznie nam się spodobać. U nas lata wstecz zachwiało związkiem na szczęście udało nam się porozmawiać i teraz jest ok.
:Nie nie::Nie nie::Nie nie: także dziewczyny nie odmawiamy, nie wykręcamy się tylko idziemy na kompromis, a obniżone libido należy konsultować z ginekologiem lub seksuologiem bo to naprawdę ważny element naszego małżeństwa.

mufa
24-10-11, 21:58
Jednak krótkie rozstania są potrzebne by przy tak absorbującym dziecku poczuć się sobą i być też dla siebie, zdrowy egoizm naprawdę jest wskazany chociażby po to by złapać dystans do wszystkiego i wszystkich........... W piątek w związku z 11rocznicą ślubu poszliśmy do kina na 21.45 na Dom snów i zostawiliśmy brzdąca z jego niedoświadczoną chrzestną, dwie godziny minęły szybko a młody tej nocy o dziwo spał bez przerwy aż do 7.20rano.

Ja bym się zastanowiła co ta ciocia Mu tam do mleczka dosypała:Śmiech:
Mam nadzieję, że jednak szybciej wyjdziesz:Kciuki:

mufa
24-10-11, 21:58
ależ dzisiaj natrzaskałyście stron:Wow!::Wow!:
starałyśmy się, a powiem, że łatwo nie było.

mufa
24-10-11, 22:00
Co do sexsu - nie będę się powtarzać ale już kiedyś pisałam............. z doświadczenia wiem, że odmowy i uniki tolerowane są do czasu a potem facet może poszukać innego wyjścia z tej sytuacji a to nie musi koniecznie nam się spodobać. U nas zachwiało związkiem na szczęście udało nam się porozmawiać i teraz jest ok.
:Nie nie::Nie nie::Nie nie: także dziewczyny nie odmawiamy, nie wykręcamy się tylko idziemy na kompromis, a obniżone libido należy konsultować z ginekologiem lub seksuologiem bo to naprawdę ważny element naszego małżeństwa.

Wiem, wiem, pamiętam Twoje słowa.
Ja i tak muszę się przejść do gina, bo muszę się tego mleka pozbyć z cycków (ileż można go mieć:Boje się:)

ewela*
24-10-11, 22:15
a co do prezentów to my kupiliśmy małemu coś takiego
http://www.zabawkidzieciece.pl/61-fisher-price-koszykowka-dla-malucha-m1800.html - w końcu to synek niespełnionego koszykarza :):)

teściowa szykuje niespodziankę, teść pewnie dorzuci lego (bo to jego konik)
moi rodzice kupili ciężarówkę Wader'a z klockami i dorzucą się do nowego fotelika samochodowego, chrzestny kupił coś takiego
http://bajkowykuferek.bazarek.pl/opis/216442/jezdzik-kubus-puchatek-kiddieland.html w realu były takie ostatnio chyba za 79zł:Hmmm...: więc super okazja była
chrzestna mówiła coś o dresie 3częściowym a moja babcia ma mu kupić książeczkę - ooooooo i tyle wiem.

ewela*
24-10-11, 22:17
Ja bym się zastanowiła co ta ciocia Mu tam do mleczka dosypała:Śmiech:
Mam nadzieję, że jednak szybciej wyjdziesz:Kciuki:

Ciocia ma 21 lat a piersi w rozmiarze H :Strach: więc jak utuliła do snu to chłopaczyna śnił to tych cycach całą noc hehehe.

dzięki też bym chciała jak najszybciej ale 3 dni to pewniak.

ewela*
24-10-11, 22:20
Ja i tak muszę się przejść do gina, bo muszę się tego mleka pozbyć z cycków (ileż można go mieć:Boje się:)

ja też jeszcze mam mleczko choć nie karmię trzeci tydzień, ale nie jest to jakaś giga ilość jak ścisnę brodawkę to poleci i tyle. Nie przeszkadza mi to, najważniejsze że się już wygoiły.

igusia
25-10-11, 06:17

TRAN zawiera już wit.D.

igusia
25-10-11, 06:21

My też MOOLERSA .Z tym że wieloowocowy:D

czajmenka
25-10-11, 06:50

super ze z Karolą juz lepiej :Hura!:

a co jej dawaliscie?

mufa
25-10-11, 06:56
Ciocia ma 21 lat a piersi w rozmiarze H :Strach: więc jak utuliła do snu to chłopaczyna śnił to tych cycach całą noc hehehe.

dzięki też bym chciała jak najszybciej ale 3 dni to pewniak.

WOW, gdzie ona je mieści :Fiu fiu:
A jeśli o zabawki chodzi to fajne i to bardzo. Takim pchaczem-jeździkiem to Karo uwielbia się wozić.

Dacie radę jakoś przez te 3 dni i miejmy nadzieję, że to tylko 3 będą.

mufa
25-10-11, 06:58
ja też jeszcze mam mleczko choć nie karmię trzeci tydzień, ale nie jest to jakaś giga ilość jak ścisnę brodawkę to poleci i tyle. Nie przeszkadza mi to, najważniejsze że się już wygoiły.

Wiesz, ale ja już nie karmię z 9 mies.:Strach: a ciągle leci. Na szczęście w jednej powoli zanika, ale czekam kiedy w obu zaniknie, bo po co mi on:Śmiech:

mufa
25-10-11, 07:00
TRAN zawiera już wit.D.

Wiem i dlatego wolę podawać tran, niż tą wit osobno.

mufa
25-10-11, 07:03
super ze z Karolą juz lepiej :Hura!:

a co jej dawaliscie?

No więc tak:
- do noska: nasivin i gripstop(to drugie lepsze-z tym, że to jest po roku)
- do oczu: gentamycynę
- do buzi: kidofen, paracetamol, lipomal
- na stópki i klatkę piersiową: vica, rub arom (to w sumie jest to samo)

A mamy jeszcze dawać calcium

kurczaczek.
25-10-11, 07:03
Masz racje ze tak byc nie moze
z tego co wyczytałam z tWOICH POSTÓW MIESZKACIE Z TESCIAMI tO CO ONI NA TO ?

nie mieszkamy z teściami. wynajmujemy mieszkanie i mieszkamy sami. jeszcze teściów mi tu brakuje:Niepewny:

kurczaczek.
25-10-11, 07:05

nie, nie mamy ślubu. ale jak na to wszystko teraz patrze to się z tego faktu ciesze:Fiu fiu:

kurczaczek.
25-10-11, 07:05

my też mamy z tym problem...

czajmenka
25-10-11, 07:06
Dobry wieczór, matki ale wy dużo piszecie. Nie nadążam za wami niestety:Wstyd:.
My jesteśmy w trakcie przygotowań do roczku, w tę sobotę będzie przyjęcie :Hura!:
Postanowiłam sama upiec torta, w zeszły czwartek mój R miał urodziny i zrobiłam mu torta w kształcie piłki do kosza, wyszło nawet, nawet więc i na roczek zrobię sama, wyjdzie ok. Musi. nie wiem tylko jeszcze na jakim motywie się skupić, czy bajkowo czy kwiatki - zostałam fanką tortów w stylu angielskim i taki właśnie zrobię.
Menu mniej więcej już jest, dodatki są, ubranko też, zostało zrobić zakupy. Przyjęcie w wąskim gronie tak jak chrzciny.

Aleksander w ciągu ostatnich dwóch tygodni tak się rozwinął że szok, prawie wcale nie raczkuje, potrafi przykucnąć lub schylić się po zabawkę i iść dalej, dziś wszedł za rękę po schodach do domu (drugą trzymał się szczebelków w poręczy), chodzenie wręcz bieganie sprawia mu mega frajdę i uwielbia wchodzić na kanapę ale schodzi z niej poprawnie tyłem. No i ciągle gada, można się już porozumieć, wie chłopak czego chce i jak o to poprosić. Przypomina mi się mała Julka, która też była taka mądralińska z tą różnicą że on to przy niej słodki diabełek. :) a ona to był aniołeczek :)

super ze się torcik udał !! i powodzonka przy kolejnym :) ja bym zrobila jakąs postac bajkowa np. kubuc puchatek albo w ksztalcie jedyneczki - mojej kumpele cukiernik robil naprawde przesliczna wyszla- jak znajdzie gdzies fote to wam pokarze :)

brawa dla Olusia!! dzielny chlopczyk :Hura!: matko kiedy ta moja bedzie chodzic, potrafi stac i wieszac sie na mnie ile to mozna :Boje się: dorwie czasem zabawki i pojdzie do przodu, ale one za szybko uciekaja i sie denerwuje :( no i wydaje mi sie ze jakos dziwnie chodzi :Hmmm...:

Ewelka co serwujesz ?? u nas tort, obiad, II danie cieple- udka z pieczarkami i zimna plyta, wedlinki, salatka jarzynowa i juz nie mam pomyslow :( dziewczyny moze macie jakies fajne przepisiki na cos na przekaske, z gory dzięki :) u nas impreza w niedzielę :Wow!: ciekawe na ile ja z bolaca noga im pomoge ale nie chce już przekladac ech..

Super ze wypad do kina się udał !! Wszystkiego najlepszego kochani jeszcze raz, dużo miłości i wspaniałych dni razem :*

igusia
25-10-11, 07:08
A my dzisiaj wybieramy się na zakupy.
W piątek tamten nie wyszło bo teściowa zabrała Filipa więc dzisiaj jest najwyższa pora;)
Koniecznie muszę kupić małemu kurteczke...taką przejściową do czasu kombinezonu.
Teraz mamy taką ala'skórzaną motorówe podszytą takim misiem,ale oprócz bluzeczki nic już nie włozy pod spód.
No i czapke też musimy kupić.

Niedługo pora drzemki więc ok.11tej pojedziemy.

Ale się zmachałam myciem podłóg:Hmmm...:

czajmenka
25-10-11, 07:08
No więc tak:
- do noska: nasivin i gripstop(to drugie lepsze-z tym, że to jest po roku)
- do oczu: gentamycynę
- do buzi: kidofen, paracetamol, lipomal
- na stópki i klatkę piersiową: vica, rub arom (to w sumie jest to samo)

A mamy jeszcze dawać calcium

kindofenu nie znam? to jakis na przeziebienie? :Hmmm...:

a te vica, rub arom to jakies masci rozgrzewające??

u nas niestety infekcja dróg oddechowych i antybiotyk :/ wiec siedziemy z Kasiulą w domu :Fiu fiu:

kurczaczek.
25-10-11, 07:10

żeby K wykąpał Pawełka to nie ukrywam że puchłabym z radości... u nas małym zajmuje się tylko ja. on tylko bawi się z nim o i przepraszam w tamtym tyg po raz pierwszy zabrał go na podwórko jak u moich rodziców byliśmy:Wstyd:

kurczaczek.
25-10-11, 07:12

no to na podłogę zmykajcie, ja bym tak zrobiła:Fiu fiu::Śmiech:

kurczaczek.
25-10-11, 07:13
Tak jest :Hyhy:
U nas tfu, tfu jak narazie super...:Kciuki:

U Was JuTa też się ułoży, my mieliśmy dłuuugi kryzys ale udało się i wierzę, że Wam też się uda:Kciuki::Kciuki::Kciuki:
Porozmawiajcie szczerze ,chociaz wiem ze nie zawsze to takie proste....

K nie chce ze mną rozmawiać, ucina temat:Hmmm...:

czajmenka
25-10-11, 07:15
a ico do prezentów na roczek - B kupilismy to http://allegro.pl/maxx-wypas-jezdzik-chicco-quatro-4-w-1-i1894175073.html naprawde rewelacja, po domu naweet do tej pory na nim jezdzi :Wow!: i jeszcze moge polecic to - http://allegro.pl/fisher-price-k0317-skoczek-zebra-skoczka-gratis-i1870018867.html tez bomba - skoczka kupilsimy uzywanego za 100 zl :) a dla Kasi rozwazam jakas interaktywna lale :Fiu fiu:

angels1984
25-10-11, 07:18
dziewuchy ale piszecie spac nie mozecie czy co :Śmiech:
a małemu przyplątał sie katar musze skoczyc po jakies kropelki do nosa i ten tran kupie ale ja mysle ze to od zebów bo biedny wszystko gryzie nawet ostatnio za rog biurka sie wziął :Niepewny:
a jakie uzywacie krople do nosa bo my zawsze euphorbium ale teraz chce zmienic na jakies inne

angels1984
25-10-11, 07:23
u nas mały ma wszystko duze auto na akumulator, rowerek ,jezdzik a i tak woli siedziec w prawdziwym aucie :Hyhy: i piernik mały juz jak wssiada jedną reke trzyma na kierownicy a druga łapie za biegi i chce zmieniac :Śmiech:
Wiec u nas trudno bedzie sie wszczelic zeby małemu jakim kolwiek prezentem dogodzic :Fiu fiu: a jak sobie pomysle ze jeszcze Mikołajiki i gwiazdka przed nami az sie boje :Boje się:

angels1984
25-10-11, 07:24
no to na podłogę zmykajcie, ja bym tak zrobiła:Fiu fiu::Śmiech:

miałam takie mysli :Hyhy:

kurczaczek.
25-10-11, 07:24

moja bratowa miała jeszcze 2 lata po odstawieniu:Fiu fiu:
i tabletki na przepalenie brała:Hyhy:
nie wiem czy ma dalej muszę ją spytać

mufa
25-10-11, 07:25
kindofenu nie znam? to jakis na przeziebienie? :Hmmm...:

a te vica, rub arom to jakies masci rozgrzewające??

u nas niestety infekcja dróg oddechowych i antybiotyk :/ wiec siedziemy z Kasiulą w domu :Fiu fiu:

Kidofen to ibuprofen inaczej :) u nas sprawdza się lepiej ni ż paracetamol.
Wick- http://www.doz.pl/apteka/p5793-Wick_Vapo_Rub_masc_50_g może być też amol

Ojoj to wracajcie szybko do zdrowia.

angels1984
25-10-11, 07:29
no co ty Angels!!!:Nie nie:
jaki ślad na psychice!!!
tzn. nie wiem co wy tam wyrabiacie razem....:Hmmm...::Śmiech:

a nie możecie wykorzystać momentu jak Mały śpi i się posexić,ale nie w sypialni:Hyhy:
:Fiu fiu:

:

oooooo Kochana nie Chciałabys Wiedzieć :Fiu fiu::Wstyd:
a wiecie czemu pisze o tym sladzie w psychice
no wiec tak
moja kolezanka jak była małą dziewczynką w nocy sie przebudziła bo chciała isc do ubikacji i wołała mame a ze ta nie przychodziła to poszła po nia no i z dzwi dobiegały odgłosy i zobaczyła białe dupsko ruszające sie na mamie i sie przestraszyła ze ojciez krzywdzi matke i potem go nie nawidziła i takie tam bo nikt jej tego nigdy nie wytłumaczył
Wiem ze Filip jest jeszcze ze mały zeby zrozumiec a moze nie ?

angels1984
25-10-11, 07:32
Juta zobaczysz wszystko sie jeszcze ułoży o ile twój K zmądzeje i nie ma ze nie chce gadac jak Pawełek usnie bierz go w obroty bo nie domowienia sa gorsze a problemy bedą sie piętrzyc :Niepewny:

kurczaczek.
25-10-11, 07:33
oooooo Kochana nie Chciałabys Wiedzieć :Fiu fiu::Wstyd:
a wiecie czemu pisze o tym sladzie w psychice
no wiec tak
moja kolezanka jak była małą dziewczynką w nocy sie przebudziła bo chciała isc do ubikacji i wołała mame a ze ta nie przychodziła to poszła po nia no i z dzwi dobiegały odgłosy i zobaczyła białe dupsko ruszające sie na mamie i sie przestraszyła ze ojciez krzywdzi matke i potem go nie nawidziła i takie tam bo nikt jej tego nigdy nie wytłumaczył
Wiem ze Filip jest jeszcze ze mały zeby zrozumiec a moze nie ?

ale to chyba starsza dziewczynka była.:Hmmm...:

a dupsko musiał mieć porządnie tatuś wybielone:Śmiech:

jak lampką pewnie świecił:Śmiech:

sory nie mogłam się powstrzymać

angels1984
25-10-11, 07:34
moja bratowa miała jeszcze 2 lata po odstawieniu:Fiu fiu:
i tabletki na przepalenie brała:Hyhy:
nie wiem czy ma dalej muszę ją spytać

dobrze ze u mnie szybko zanikł ten pokarm :Fiu fiu:

angels1984
25-10-11, 07:36
ale to chyba starsza dziewczynka była.:Hmmm...:

a dupsko musiał mieć porządnie tatuś wybielone:Śmiech:

jak lampką pewnie świecił:Śmiech:

sory nie mogłam się powstrzymać

:Śmiech: z perspektywy czasu to smieszne
ale dla dziecka straszne :Niepewny:
ja mysle ze jak by wystłumaczyli jej o co to chodziło to by było inaczej inie miała by tylu problemow co teraz ma :Niepewny:

mufa
25-10-11, 07:36
a ico do prezentów na roczek - B kupilismy to http://allegro.pl/maxx-wypas-jezdzik-chicco-quatro-4-w-1-i1894175073.html naprawde rewelacja, po domu naweet do tej pory na nim jezdzi :Wow!: i jeszcze moge polecic to - http://allegro.pl/fisher-price-k0317-skoczek-zebra-skoczka-gratis-i1870018867.html tez bomba - skoczka kupilsimy uzywanego za 100 zl :) a dla Kasi rozwazam jakas interaktywna lale :Fiu fiu:

Fajne te zabaweczki

kurczaczek.
25-10-11, 07:37
Juta zobaczysz wszystko sie jeszcze ułoży o ile twój K zmądzeje i nie ma ze nie chce gadac jak Pawełek usnie bierz go w obroty bo nie domowienia sa gorsze a problemy bedą sie piętrzyc :Niepewny:

wiesz powiedziałam mu że jak się coś nie zmieni to nas straci, i że ja mam gdzie iść z małym bo rodzice mi pomogą a jego pokutnicą nie będę nie wiem czy do niego coś dotarło bo od wczoraj nie rozmawia ze mną wcale:Foch:

w nocy próbował załagodzić sytuację ale ja przez łóżko godzić się nie będę:Nie nie:

kurczaczek.
25-10-11, 07:39
Fajne te zabaweczki

ja też myślałam o takim jeżdziku

kurczaczek.
25-10-11, 07:41
:Śmiech: z perspektywy czasu to smieszne
ale dla dziecka straszne :Niepewny:
ja mysle ze jak by wystłumaczyli jej o co to chodziło to by było inaczej inie miała by tylu problemow co teraz ma :Niepewny:

masz rację:Niepewny:

u nas w domu też o takich sprawach rodzice z nami nie rozmawiali ale my dość zmyślne dzieci byliśmy i jakoś sam się człowiek uświadamiał:Śmiech:

edytuje bo to dziwnie brzmi ale nic z tych rzeczy

angels1984
25-10-11, 07:42
wiesz powiedziałam mu że jak się coś nie zmieni to nas straci, i że ja mam gdzie iść z małym bo rodzice mi pomogą a jego pokutnicą nie będę nie wiem czy do niego coś dotarło bo od wczoraj nie rozmawia ze mną wcale:Foch:

w nocy próbował załagodzić sytuację ale ja przez łóżko godzić się nie będę:Nie nie:

i to nigdy w życiu sobie wymyslił ze niby co sex załatwi wszystko :Nie nie:
Powiem Ci tak argument ze Was straci moze byc wazny i byc asem w rekawie na chłopów przewaznie działa wiem co pisze bo nieraz go uzywałam az mój M usiadł na tyłku i jest teraz najlepszym tatą i męzem na swiecie tfu tfu zeby nie zapeszyc :Fiu fiu:
Mam w bliskiej rodzinie taką sytuacje jak Twoja i zawsze sie zastanawiam dlaczego baba musi zostac ze wszystkim s ama jak mówi moja ciotka baba ma plecak zawsze na plecach
Mój brat tez ma dziewczyne z dzieckiem i nie stanął na wysokosci zadania dziewczyna uciekła od niego do matki bo ilez mozna
alemam nadzieje ze u was wszystko sie wyjasni:Kciuki:

angels1984
25-10-11, 07:43
masz rację:Niepewny:

u nas w domu też o takich sprawach rodzice z nami nie rozmawiali ale my dość zmyślne dzieci byliśmy i jakoś sam się człowiek uświadamiał:Śmiech:

:Hyhy::Hyhy::Hyhy::Hyhy:

kurczaczek.
25-10-11, 07:45
no mam nadzieję że się wyjaśni bo Pawełek kocha K i serce mi się kraja jak myślę że mógłby dorastać bez niego.:Boje się:

kurczaczek.
25-10-11, 07:47
dziękuję za wsparcie. muszę zmykać po P rozrabia:Strach:

angels1984
25-10-11, 07:47
Fajne te zabaweczki

mi sie podoba ta zebra :Fiu fiu:
jezdzika juz mamy i mały wsiada na niego i zsiad ai tak w kółko czasem sobie podjedzie pod kaloryfer i kombinuje :Boje się: tyle trzeba pilnowac w tedy
a od wczoraj sobie wymyslił podnosic go do góry jak strongman jaki :Śmiech:

czajmenka
25-10-11, 07:59
Kidofen to ibuprofen inaczej :) u nas sprawdza się lepiej ni ż paracetamol.
Wick- http://www.doz.pl/apteka/p5793-Wick_Vapo_Rub_masc_50_g może być też amol

Ojoj to wracajcie szybko do zdrowia.

Gosia ale ten wick pize by nie podawac dzieciom ponizej 5 lat :Fiu fiu: zastosowanie widze ze ma fajne... bez obaw podajesz Karoli?

mufa
25-10-11, 08:20
Gosia ale ten wick pize by nie podawac dzieciom ponizej 5 lat :Fiu fiu: zastosowanie widze ze ma fajne... bez obaw podajesz Karoli?

Tak lek powiedziała, że można

Scarabee
25-10-11, 09:21
Witam

Liwcia juz broi na całego... Za 2h spanie a ja polece prasować i podłogi musze umyc...

A co do prezentów to Od pradziadka dostanie pewnie pieniazki na kolczyki, od dziadków i chrzestnego (jak i nie chrzestnej też) jeździk i powiem Wam,że my jej kupimy laptopa edukacyjnego a od reszty to nie wiem :Fiu fiu:

angels1984
25-10-11, 09:24
Witam

Liwcia juz broi na całego... Za 2h spanie a ja polece prasować i podłogi musze umyc...

A co do prezentów to Od pradziadka dostanie pewnie pieniazki na kolczyki, od dziadków i chrzestnego (jak i nie chrzestnej też) jeździk i powiem Wam ze [SIZE="1"][COLOR="Yellow"] my jej kupimy laptopa edukacyjnego a od reszty to nie wiem :Fiu fiu:

Nie cytować żółtej częsci ;p
no a dlaczego tak jest Kto jest chrzestnym chyba jakas bliska rodzina T ze tak robią i ze niby co to taniej wychodzi ale biedniej według mnie

mufa
25-10-11, 09:29
Witam

A co do prezentów to Od pradziadka dostanie pewnie pieniazki na kolczyki, od dziadków i chrzestnego (jak i nie chrzestnej też) jeździk i powiem Wam ze....., my jej kupimy laptopa edukacyjnego a od reszty to nie wiem :Fiu fiu:

Nie cytować żółtej częsci ;p

Smutne trochę, ale chociaż się dołożą, bo mogli by nie dać nic.

Scarabee
25-10-11, 09:39
Smutne trochę, ale chociaż się dołożą, bo mogli by nie dać nic.

Zobaczymy jak wyjdzie w praniu :)

k.j
25-10-11, 09:49

fota bedzie,tylko zmniejszyc musze jeszcze
ja dopiero w pon ide do lek i wtedy bede sie umawiac na cc,mam nadzieje przynajmniej,bo to juz 37tc:Hura!:moze zdaze przed skurczami,juz coraz czesciej mnie łapią,takie bolesne:Fiu fiu:
samopoczucie to rózne mam,zalezy,jak młody sie bardzooo energicznie rusza to boli mnie macica strasznie,niestety to skutki szybkiego zajscia w ciaze kolejną,czy stres,jasne jest,i to jaki:Strach:ogromny,
tym bardziej ze byli u nas w nd znajomi z dzieckiem 6 m-cznym i gdy tylko wziełam Mikołaja na rece Kuba był juz przy mnie i sie wdrapywał,myslałam ze za głupiutki jeszcze na to bedzie ale jak widac zazdrosc nas nie ominie.dlatego stresa mam od nd jeszcze wiekszego:Strach:

k.j
25-10-11, 09:52

co to wy jeden pokój w domu macie:Hmmm...:
do drugiego i jazda:Hyhy:
mi sie chce ...az mi sie sni po nocach,ale z tym brzuchem to ja ledwo zwyczajnie na kanapie siedze a co dopiero jakies pozycje przyjmowac....no nic jeszcze 2-3m-ce:Hyhy:ale najpierw wkładke se włoze zeby znów wtopy nie było...bo bym sie chyba zachlastała:Strach:

mufa
25-10-11, 09:52
ja dopiero w pon ide do lek i wtedy bede sie umawiac na cc,mam nadzieje przynajmniej,bo to juz 37tc:Hura!:moze zdaze przed skurczami,juz coraz czesciej mnie łapią,takie bolesne:Fiu fiu:
samopoczucie to rózne mam,zalezy,jak młody sie bardzooo energicznie rusza to boli mnie macica strasznie,niestety to skutki szybkiego zajscia w ciaze kolejną,czy stres,jasne jest,i to jaki:Strach:ogromny,
tym bardziej ze byli u nas w nd znajomi z dzieckiem 6 m-cznym i gdy tylko wziełam Mikołaja na rece Kuba był juz przy mnie i sie wdrapywał,myslałam ze za głupiutki jeszcze na to bedzie ale jak widac zazdrosc nas nie ominie.dlatego stresa mam od nd jeszcze wiekszego:Strach:

Ooo tak Karo też tak reaguje jak kogoś innego przytulam czy biorę na ręce. Ona nawet o Daniela jest zazdrosna, bo jak tylko dajemy sobie buziaki to ona od razu podchodzi i ciągnie za spodnie, że ona też chce dać buziaka nam obojgu:Śmiech:

k.j
25-10-11, 09:53

mozecie zadawac nastepne:Hyhy:

mufa
25-10-11, 09:54
no nic jeszcze 2-3m-ce:Hyhy:ale najpierw wkładke se włoze zeby znów wtopy nie było...bo bym sie chyba zachlastała:Strach:

Eee tam byłaby Majeczka i miałabyś już spokój :Fiu fiu:

Ja się kiedyś śmiałam do D. że przy następnym to sobie każe coś tam podwiązać, żeby już nie móc mieć następnego:Śmiech:

k.j
25-10-11, 09:56

u nas jest jeszcze ale bardzo niewielkie

k.j
25-10-11, 09:58
i daje ktos cebion?

ja podaje juvit multi w kropelkach,tam sa rózne wit w tym tez D,bo mi mleka młody wogóle nie pije

czajmenka
25-10-11, 10:02
znalazlam to fotę torcika :Wow!: mnie się osobiście bardzo podoba :)

http://img823.imageshack.us/img823/5712/ssa41980.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/823/ssa41980.jpg/)

k.j
25-10-11, 10:09
żeby K wykąpał Pawełka to nie ukrywam że puchłabym z radości... u nas małym zajmuje się tylko ja. on tylko bawi się z nim o i przepraszam w tamtym tyg po raz pierwszy zabrał go na podwórko jak u moich rodziców byliśmy:Wstyd:

u mnie maż chce czy nie musi sie małym zając,ja juz nie daje rady,nawet pieluchy mu zmienia-gdzie to typ wrazliwca,no kupki nie zmieni ale i tak jest niezle:Hura!:
no i o wiele mają lepszy kontakt ze sobą,az sie boje ze nie zauważą mojej nieobecnosci:Fiu fiu:

k.j
25-10-11, 10:10
dziewuchy ale piszecie spac nie mozecie czy co :Śmiech:
a małemu przyplątał sie katar musze skoczyc po jakies kropelki do nosa i ten tran kupie ale ja mysle ze to od zebów bo biedny wszystko gryzie nawet ostatnio za rog biurka sie wziął :Niepewny:
a jakie uzywacie krople do nosa bo my zawsze euphorbium ale teraz chce zmienic na jakies inne

my zwykłej wody morskiej uzywamy
ale jak wczesniej bylismy u lek i zapytałam to poleciła nasivin soft czy cos w tym stylu

k.j
25-10-11, 10:16
Ooo tak Karo też tak reaguje jak kogoś innego przytulam czy biorę na ręce. Ona nawet o Daniela jest zazdrosna, bo jak tylko dajemy sobie buziaki to ona od razu podchodzi i ciągnie za spodnie, że ona też chce dać buziaka nam obojgu:Śmiech:

nasz nie,cieszy sie wtedy od ucha do ucha :Hyhy:

k.j
25-10-11, 10:17
Eee tam byłaby Majeczka i miałabyś już spokój :Fiu fiu:

:

no ja ci dziekuje:Boje się:
uciekłabym chyba na koniec swiata:Boje się:

k.j
25-10-11, 10:18

http://img823.imageshack.us/img823/5712/ssa41980.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/823/ssa41980.jpg/)

fajny:Wow!:

mufa
25-10-11, 10:18

Mi też :Wow!: Ja dzisiaj kupiłam pisaki do torta, więc też może będzie jakiś fajny

k.j
25-10-11, 10:19
aleście nastukały od wczoraj:Boje się:
ledwo dałam rade nadrobic

k.j
25-10-11, 10:22
dobra teraz zmykam zajrze jak małego uspie koło 14:Fiu fiu:

mufa
25-10-11, 10:24
aleście nastukały od wczoraj:Boje się:
ledwo dałam rade nadrobic

A taką jakąś wenę twórczą miałyśmy

Scarabee
25-10-11, 11:22
Liwia zasnęła zaraz idę pranie nastawić i podłogi umyć. Jak pranie wyschło to je jeszcze wyprasuje. Ajjj normalnie do 15.30 to mi tak czas leci a po 15.30 jakby stanął w miejscu ciągnie mi się do 18.00 jak nie wiem :Fiu fiu:

angels1984
25-10-11, 11:24
Liwia zasnęła zaraz idę pranie nastawić i podłogi umyć. Jak pranie wyschło to je jeszcze wyprasuje. Ajjj normalnie do 15.30 to mi tak czas leci a po 15.30 jakby stanął w miejscu ciągnie mi się do 18.00 jak nie wiem :Fiu fiu:

to tak jak mi :Foch:
ale uwielbiam godzine 18 wtedy mam czas tylko dla siebie :Hura!::Hura!::Hura!:

angels1984
25-10-11, 11:26

:Przytulam: zazdrosne sa te nasze dzieciaczki mój o swoje takcika jak go nazywamy to w szczególnosci jak sie mam przytula to mnie odpycha i od razu rzuca wszystko i jest juz przy nas :Hyhy:

Scarabee
25-10-11, 11:36
to tak jak mi :Foch:
ale uwielbiam godzine 18 wtedy mam czas tylko dla siebie :Hura!::Hura!::Hura!:

:Hyhy::Hyhy:

k.j
25-10-11, 11:42
młody jednak teraz mi usnął....
i chciałam wrzucic foto,ale znów musicie poczekac,bo ten mój złom stacjonarny nie chce mi karty sczytac z aparatu:Foch:znów trzeba zaczekac na małża a i tak nie wiem czy cos wskóra:Fiu fiu:
niech mi oddadzą mojego lapka juz:Nie nie:

angels1984
25-10-11, 12:22
młody jednak teraz mi usnął....
i chciałam wrzucic foto,ale znów musicie poczekac,bo ten mój złom stacjonarny nie chce mi karty sczytac z aparatu:Foch:znów trzeba zaczekac na małża a i tak nie wiem czy cos wskóra:Fiu fiu:
niech mi oddadzą mojego lapka juz:Nie nie:

a my mielesmy teraz dzemke ledwo pool godziny ale przy tym katarze nie licze na wiecej :Foch:
a co do foty poczekamy :Fiu fiu:

angels1984
25-10-11, 12:23
my zwykłej wody morskiej uzywamy
ale jak wczesniej bylismy u lek i zapytałam to poleciła nasivin soft czy cos w tym stylu

mam to w domu dla mnie za mało leci wole cos w spreju wiem ze dojdzie tam gdzie trzeba :Fiu fiu:

angels1984
25-10-11, 12:25
jaka tu cisza nastała ale pora obiadowa to co sie dziwic:Fiu fiu:

mufa
25-10-11, 12:27
Co tak zamilkłyście koleżanki drogie??

mufa
25-10-11, 12:31
mam to w domu dla mnie za mało leci wole cos w spreju wiem ze dojdzie tam gdzie trzeba :Fiu fiu:

Kasiu a macie spray czy krople, bo ja mam krople nasivin :Fiu fiu:

angels1984
25-10-11, 12:54
Kasiu a macie spray czy krople, bo ja mam krople nasivin :Fiu fiu:

własnie przecytałam ze :Hmmm...:krople

angels1984
25-10-11, 12:55
Co tak zamilkłyście koleżanki drogie??

ja robiłam herbate z cytryną dla małego :Fiu fiu:
edit:jeste na 3000 str:Wow!::Hura!::Wow!:
teraz to pewnie wszystkim mowe popusci hehehe

edit:edit dlatego ja sie nie odzywam zeby jak najwiecej

Scarabee
25-10-11, 12:57
ja robiłam herbate z cytryną dla małego :Fiu fiu:
edit:jeste na 3000 str:Wow!::Hura!::Wow!:

hehe :)

Bryyy jak zimno :Boje się:

mufa
25-10-11, 12:59
Ciekawe ile z nas się załapie na tą magiczną stronkę ;)

Scarabee
25-10-11, 13:07
Ciekawe ile z nas się załapie na tą magiczną stronkę ;)

Pewnie tylko My :Śmiech:

kasiaa20120
25-10-11, 13:07
Witam. Ja się załapię :Hura!:
Moi panowie poszli spać, muszę posprzątać, a nie chce mi się strasznie.
Ja chyba będę miała taki tort

kasiaa20120
25-10-11, 13:09
Narazie zmykam, jeszcze wejdę wieczorkiem.
miłego dzionka kobitki

mufa
25-10-11, 13:13
Ja kupiłam dzisiaj pisaki do torta:Wow!: więc na pewno coś fajnego popiszemy, polewa też już czeka i orzeszki na masę, więc jeszcze tylko parę ozdóbek i świeczunię i będzie wszystko.

Scarabee
25-10-11, 13:14

Bardzo ładny, jedynka Czajmenkowy też super. A Nasz zobaczycie po roczku na zdjeciach ;p

Scarabee
25-10-11, 13:15
Ja kupiłam dzisiaj pisaki do torta:Wow!: więc na pewno coś fajnego popiszemy, polewa też już czeka i orzeszki na masę, więc jeszcze tylko parę ozdóbek i świeczunię i będzie wszystko.

To Wy macie 30 tylko msze? A impreza w sobotę czy jak, bo juz sie pogubiłam :Wstyd:

angels1984
25-10-11, 13:15

tak panowie spac a panie sprzatac :Nie nie: Ty Kasia idz sie z nimi zrelaksuj
tOrcik piekny podoba mi sie :Wow!:
my bedziemy miec w kształcie ayta o ile tej pani co nam piecze wyjdzie :Fiu fiu: bo jak by zapalony kierowca nie miał bum bum :Hyhy: