• Szukaj w
Forum dziecko-info.rodzice.pl  

Zobacz pełną wersję : cien drugiej kreski?

Strony : [1] 2

dominikaau81
24-07-09, 12:41
czy cień drugiej kreski na teście ciążowym cos oznacza?? czy któraś z was tak miała?

ecatherina
24-07-09, 12:46
czy cień drugiej kreski na teście ciążowym cos oznacza?? czy któraś z was tak miała?

blada kreseczka też oznacza ciążę :) warto powtórzyć test na następny dzień z porannego ekhem... sikania :)

Kamila1985
24-07-09, 12:47
Ja tak miałam na swoim teście, po kilku dniach była już gruba i ciemna kreska ciążowa. Powtórz test za kilka dni, powinna być już bardzo wyraźna kreska.

Kata
24-07-09, 12:49
dawaj fotkę to rzucimy okiem ;)

dominikaau81
24-07-09, 13:09
dawaj fotkę to rzucimy okiem ;)

no własnie obawiam sie ze nie bedzie nic widac(napewno) ponieważ to jest naprawde cień w miejscu gdzie powinna byc 2 kreska testowa wiec nie nastawiam sie trzeba sie bardzo przypatrzec zeby zauważyc:( moze powtorze za 2 dni test i sprawdzę myslę ze wtedy juz bedzie jesli ma byc pozytywny??jestem5 dni przed @

Olesia
24-07-09, 13:13

z bladej drugiej krechy jest dziś Piotrus :-)

dominikaau81
24-07-09, 13:17

z takiej naprawde bledziutkiej?tak jak pisałam wyżej to cień:) ale boje sie cieszyć

Kata
24-07-09, 13:20
no własnie obawiam sie ze nie bedzie nic widac(napewno) ponieważ to jest naprawde cień w miejscu gdzie powinna byc 2 kreska testowa wiec nie nastawiam sie trzeba sie bardzo przypatrzec zeby zauważyc:( moze powtorze za 2 dni test i sprawdzę myslę ze wtedy juz bedzie jesli ma byc pozytywny??jestem5 dni przed @

5 dni przed @???? powtórz za 2 i za 5 ;) dni

ja niestety miałam kilka cieni drugich kresek... bo co innego cień którego prawie nie widać a co innego druga bladziutka kreska

trzymam kciuki i współczuję tych męk :Stres:

dominikaau81
24-07-09, 13:23
5 dni przed @???? powtórz za 2 i za 5 ;) dni

ja niestety miałam kilka cieni drugich kresek... bo co innego cień którego prawie nie widać a co innego druga bladziutka kreska

trzymam kciuki i współczuję tych męk :Stres:

no dokładnie widzę ze wiesz o co mi chodzi to nie jest 2 blada kreska nie wiem czy na 1 rzut oka ktos by ja zobaczył..:(

Słoneczko2009
24-07-09, 13:33
Dominikaau Ja również miałam cień wielkiego cienia musialam pod swiatlo podstawiać zeby coś ujżeć bedzie dobrze powtórz test jutro rano a jak nie to na bete idz bedzie wszystko jasne :Kciuki:

Yoko.
24-07-09, 13:35
ciąża! ciąża!!
:)

http://images43.fotosik.pl/93/96dbdec97eb52501m.jpg
zdjecie zrobione telefonem 32dc...
szczerze powiem, ze lepiej na tym zdjeciu chwyciło te kreskę niż ja ją oczami własnymi...
normalnie ledwie ją było widać:)

Kata
24-07-09, 13:44
bruni ty miałaś bladą kreskę a nie cień...

to dwie różne rzeczy...

ja się przez te cienie nieźle nadenerwowałam i nakręcałam :( latanie od okna pod żarówkę i analizowanie... straszne :Boje się:a najgorsze to poczucie oszukania i rozczarowania :Stres:

oby cień urósł do prawdziwej kreski która nie pozostaje wątpliwości :D mocno za to trzymam wszystkie dostępne kciuki :Kciuki:

Yoko.
24-07-09, 13:53
uwierz mi , wygladało to tak jakby tego nie było, aż zrobiłam zdjecie w koncu:)

dominikaau81
24-07-09, 14:04
Dominikaau Ja również miałam cień wielkiego cienia musialam pod swiatlo podstawiać zeby coś ujżeć bedzie dobrze powtórz test jutro rano a jak nie to na bete idz bedzie wszystko jasne :Kciuki:

zapytam dla jasności ,jak miałaś cień-cienia:) to okazało sie pozytywnym cieniem???

dominikaau81
24-07-09, 14:05
uwierz mi , wygladało to tak jakby tego nie było, aż zrobiłam zdjecie w koncu:)

kurcze dziewczyny boje sie jeszcze cieszyc:)sprawdzę moze jutro rano....

myscha
24-07-09, 14:11
SprawdX dla wlasnego spokoju. Ja tez miałam taki teścik jak Bruni a teraz czekam na dwa Szkraby. Powodzenia:)

gosia 1983
24-07-09, 14:15
z takiej naprawde bledziutkiej?tak jak pisałam wyżej to cień:) ale boje sie cieszyć

ja miałam tak samo! na początku nie widziałam tej drugiej kreseczki, ale zaczęłam kręcic testem, podstawiac do światła i wtedy co tam dojrzałam, kreseczkę cieniutką jak włos, po trzech dniach test powtórzyłam i wyszły piękne, grubaśne dwie krechy!!! więc teraz trochę cierpliwości i :Kciuki::Kciuki:

dominikaau81
24-07-09, 14:18
ja miałam tak samo! na początku nie widziałam tej drugiej kreseczki, ale zaczęłam kręcic testem, podstawiac do światła i wtedy co tam dojrzałam, kreseczkę cieniutką jak włos, po trzech dniach test powtórzyłam i wyszły piękne, grubaśne dwie krechy!!! więc teraz trochę cierpliwości i :Kciuki::Kciuki:

ojejku byłabym taka szczęśliwa:) to naprawde jest cień-cienia-cieni hahah zrobiłam fotke i otworzyłam przez program ktory najbardziej powieksza fotke ale nic nie widac raczej-a na zywo to wygląda jakby zaznaczone miejsce gdzie powinna byc 2 kreska

Słoneczko2009
24-07-09, 14:38
tak kochana to jest ciaza z tego cienia jestem w 15 tc :D u mnie ich było aż 3 dopóki nie zobaczylam grubasnych kresek a czekac na to musialam az okolo 5 dni :D

Słoneczko2009
24-07-09, 14:40
A moze daj nam to do ocenienia :) czy to tylko jaks tam kreska ok :Fiu fiu:

dominikaau81
24-07-09, 14:43
A moze daj nam to do ocenienia :) czy to tylko jaks tam kreska ok :Fiu fiu:

heh uznałam ze nic nie widac fotke wykasowałam a test wywaliłam do ssypu:( ale jutrzejszy poranny wstawię o ile cos dostrzegę:) dziękuje wam kochane ze jesteście ze mną:Stres:

gosia 1983
24-07-09, 14:44
ojejku byłabym taka szczęśliwa:) to naprawde jest cień-cienia-cieni hahah zrobiłam fotke i otworzyłam przez program ktory najbardziej powieksza fotke ale nic nie widac raczej-a na zywo to wygląda jakby zaznaczone miejsce gdzie powinna byc 2 kreska

kochana, specjalnie dla Ciebie zrobiłam swojemu teścikowi fotę i też powiększyłam na kompie ale nic nie widac!!!! najlepiej poczekaj ze dwa dni i powtórz testa! ja trzymam :Kciuki::Kciuki::Kciuki:

Słoneczko2009
24-07-09, 14:51
Ok no to czekamy do jutra :) ja swoje tez odrazu wywalalam bo sie wkurzalam ze nic nie widać :)
ale u mnie byla nawet taka sytuacja ze testy wychodzily w kratke raz byla kreska raz nie wiec Uwaga mozesz miec taka sytuacje :Hmmm...: jestes kilka dsni przed terminem i masz cien cienia u mnie 5 dni przed nic nie było :Cwaniak:

moni2003
24-07-09, 14:51
mój Piotruś też z cieniutkiej bladej krechy...
ale warto powtórzyć jutro czy za 2 dni i dopiero wtedy się cieszyć

:Kciuki: trzymam

dominikaau81
24-07-09, 14:53
Ok no to czekamy do jutra :) ja swoje tez odrazu wywalalam bo sie wkurzalam ze nic nie widać :)
ale u mnie byla nawet taka sytuacja ze testy wychodzily w kratke raz byla kreska raz nie wiec Uwaga mozesz miec taka sytuacje :Hmmm...: jestes kilka dsni przed terminem i masz cien cienia u mnie 5 dni przed nic nie było :Cwaniak:

no bardzo bym w końcu chciała od lutego staramy sie i nie przepuszczamy TYCH dni :) no ale jeśli nie to trudno-nie umrę ale troszke sie nastawiłam optymistycznie-mężowi nic narazie nie mówię...bo i po co-ciut zaczyna pobolewac mnie dół brzucha ale wiem ze to nie wyklucza niczego-a więc jutro sie odezwę:):Hyhy:

dominikaau81
24-07-09, 14:54
mój Piotruś też z cieniutkiej bladej krechy...
ale warto powtórzyć jutro czy za 2 dni i dopiero wtedy się cieszyć

:Kciuki: trzymam

no dokładnie-zdaję sobie sprawę tez z tego ze nie raz takie blade kreseczki kończą sie okresem....moze za mało hormonów podtrzymujących,nie wiem...

Kata
24-07-09, 14:55
poczekaj lepiej do terminu @... wiele już było drugich cieni czy bladzioszek a potem @ przychodziła :Niepewny:

dominikaau81
24-07-09, 14:57
poczekaj lepiej do terminu @... wiele już było drugich cieni czy bladzioszek a potem @ przychodziła :Niepewny:

tak...wiem:( dlatego narazie nie szlaję ze szczęścia poczekam jutro spr 2 test i zobaczę ale kupię inny tym razem-jaki polecacie mi z tych bardziej czułych?

banita
24-07-09, 15:08
tak...wiem:( dlatego narazie nie szlaję ze szczęścia poczekam jutro spr 2 test i zobaczę ale kupię inny tym razem-jaki polecacie mi z tych bardziej czułych?

:Hura!::Hura!::Hura!: za II krechy!
polecam ACON - jest ultraczuły, 1,5 raza czulszy niż większość testów

Kata
24-07-09, 15:14

przepraszam że tak gadam, nie chcę cię dołować i naprawdę doskonale cię rozumiem, przez rok się starałam bezskutecznie

vivian
24-07-09, 17:08
amil strumieniowy

spokojnie

w poprzednim cyklu miałam co prawda nie cień
ale bladziutka i cienką kreske
robiłam test 2 dni po terminie@ rano/a nigdy okres mi sie nie opóźnia
wieczorem test negatywny i przez 2 nastepne dni takze
az przyszła@ i.....:Płacz:

w tym cyklu nie wytrzymałam
i zrobiłam w 27/30-31
i wyszła wyraźna rano i wieczorem

jak "przepowiedziała" mi paszula:Hyhy:

ja robiłam-jak głupia testy przez kilka dni
czy aby nie będzie powtórki z ostatniego cyklu
nie było...

czego życzę i Tobie

jest nadzieja

dominikaau81
24-07-09, 18:24
przepraszam że tak gadam, nie chcę cię dołować i naprawdę doskonale cię rozumiem, przez rok się starałam bezskutecznie

ależ ja sien ie gniewam dziękuję za cenne rady-wiecie co dziewczyny-własnie wróciła mz tesco gdzie dopadł mnie nagle ssący w zołądku głód-zeżarłam dosłownie zapiekankę i teraz nadal czuję głód i na dodatek jest mi niedobrze...miałam jeszcze 2 testy(rózne) i dla pewności zrobiła mteraz (dość późna pora) test z tych czułych niby 6 dni po...i znowu mam cień ciut bardziej chyba wyrażny bo wygląda juz nie jak cień -cieni tylko jak cień:Dwstawie fotke jak mi sie uda-może cos zobaczycie:)aż mi sie ręce trzęsą..........

dominikaau81
24-07-09, 18:35
powiedzcie mi szczerze czy wy też widzicie ten"cień"??????????
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fdde007e4724f6b4.html

gosia 1983
24-07-09, 18:36
ależ ja sien ie gniewam dziękuję za cenne rady-wiecie co dziewczyny-własnie wróciła mz tesco gdzie dopadł mnie nagle ssący w zołądku głód-zeżarłam dosłownie zapiekankę i teraz nadal czuję głód i na dodatek jest mi niedobrze...miałam jeszcze 2 testy(rózne) i dla pewności zrobiła mteraz (dość późna pora) test z tych czułych niby 6 dni po...i znowu mam cień ciut bardziej chyba wyrażny bo wygląda juz nie jak cień -cieni tylko jak cień:Dwstawie fotke jak mi sie uda-może cos zobaczycie:)aż mi sie ręce trzęsą..........

:Hura!::Hura!::Hura!:

dominikaau81
24-07-09, 18:39
:Hura!::Hura!::Hura!:

myślisz ze mogę sie cieszyc???kłuje mnie jajnik na ktorym mam torbiel(chyba jeszcze ją mam) a owulacja taka silna byłą w tym miesiącu ze.....nie mogłam chodzic taki bol był to podobno oznacza dobrą pracę jajników????

gosia 1983
24-07-09, 18:48

podobnie jak z moim testem, poruszałam monitorem i widzę kreseczkę!:Hura!: super! ale za parę dni radzę powtórzyc test

dominikaau81
24-07-09, 18:57
podobnie jak z moim testem, poruszałam monitorem i widzę kreseczkę!:Hura!: super! ale za parę dni radzę powtórzyc test

chciałabym powtórzyc test jutro rano ale niewiem czy cos sie zmieni przez noc hehe moze tylko ciut bo poranny mocz będzie-a do miesiączki jeszcze4 dni

wykałaczka
24-07-09, 19:08

:Hura!::Hura!::Hura!: kolejna kwietnióweczka,a może jeszcze marcówka !!! jak dla mnie to jest wyraźna kreska :Hyhy: cichutkie gratulacje!!!

dominikaau81
24-07-09, 19:17
:Hura!::Hura!::Hura!: kolejna kwietnióweczka,a może jeszcze marcówka !!! jak dla mnie to jest wyraźna kreska :Hyhy: cichutkie gratulacje!!!

w takim razie cichutko dziękuje:Wow!:zeby nie zapeszyc-mąż chce isc ze mną jutro potańczyc-myślisz ze mogę pójść popląsać ciut?mąż o niczym nie wie dopóki kreska nie bedzie mocna nie powiem:Hyhy:

joaska23
24-07-09, 19:28
i ja się dołączam do gratulacji!
W pierwszej ciąży też robiłam test 6 dni przed miesiączką i wyszedł pozytywny także ja już bym się cieszyła ;-)

asia + synuś(2003)

cathya
24-07-09, 19:30
Też widzę kreseczkę blada bo blada ale jest:Wow!:

Gratuluję pocichutku, żeby nie zapeszyć :Hura!:

dominikaau81
24-07-09, 19:31
Też widzę kreseczkę blada bo blada ale jest:Wow!:

Gratuluję pocichutku, żeby nie zapeszyć :Hura!:

:Wow!: ja sie boję:Fiu fiu:

dominikaau81
i ja się dołączam do gratulacji!
W pierwszej ciąży też robiłam test 6 dni przed miesiączką i wyszedł pozytywny także ja już bym się cieszyła ;-)

asia + synuś(2003)

tak myślisz???:Stres:

cathya
Jakiej firmy jest ten test?

wykałaczka
24-07-09, 19:38
w takim razie cichutko dziękuje:Wow!:zeby nie zapeszyc-mąż chce isc ze mną jutro potańczyc-myślisz ze mogę pójść popląsać ciut?mąż o niczym nie wie dopóki kreska nie bedzie mocna nie powiem:Hyhy:

a może to dobra okoliczność,żeby powiedzieć mężowi-myślę,że spokojne tańce nie zaszkodzą :Hyhy: jeśli masz dupka lub luteinkę to możesz łykać do wizyty u lekarza !miłej zabawy:Taniec:

dominikaau81
24-07-09, 19:38
Jakiej firmy jest ten test?

QUIXX pierwszy raz taki widziałam..mało znany

dominikaau81
24-07-09, 19:39
a może to dobra okoliczność,żeby powiedzieć mężowi-myślę,że spokojne tańce nie zaszkodzą :Hyhy: jeśli masz dupka lub luteinkę to możesz łykać do wizyty u lekarza !miłej zabawy:Taniec:

nie ja nic nie biorę żadnych leków:/ a powinnam? myślisz ze to dobry moment w dyskotece powiedziec?

Kata
24-07-09, 19:42
oooooooooo ja widzę bladziutką kreskę a nie cień :Wow!:

aborka
24-07-09, 19:43

ciąze oznaczał ..... ja robiłam test po południu zamiast rano

Słoneczko2009
24-07-09, 19:46

Kochana Wielkie Gratulacje :Hura!: a ty nie chciałaś nam pokazać przeciesz tam widać jak wół dwie krechy :Hura!:

dominikaau81
24-07-09, 19:47
Kochana Wielkie Gratulacje :Hura!: a ty nie chciałaś nam pokazać przeciesz tam widać jak wół dwie krechy :Hura!:

ten poranny wywaliłam bo nie było nic widac na zdjęciu to jest popołudniowy!!!:Hyhy::Śmiech:

wykałaczka
24-07-09, 19:57
nie ja nic nie biorę żadnych leków:/ a powinnam? myślisz ze to dobry moment w dyskotece powiedziec?

no sama nie wiem..myslałam o troche spokojniejszej imprezie:Hmmm...: bo wiesz dyskoteka to głośna muzyka,dym z papierochów i wogóle....decyzje pozostawiam Tobie...a jesli nic nie bierzesz to chyba nie musisz..ja np.biorę dupka,bo inaczej @ przychodz jak chce...:Foch:

dominikaau81
24-07-09, 19:59
no sama nie wiem..myslałam o troche spokojniejszej imprezie:Hmmm...: bo wiesz dyskotek to głosna muzyka,dym z papierochów i wogóle....decyzje pozostawiam Tobie...a jesli nic nie bierzesz to chyba nie musisz..ja np.biorę dupka,bo inaczej @ przychodz jak chce...:Foch:

aha no ale chyba pójdę do mojego ginka może zaleci mi duphaston bo poprzednia ciąża była zagrożona od początku-miałam silne krwawienia i sie boję:Boje się:

gosia 1983
24-07-09, 20:00

ja zapakowałam test w pudełeczko i ozdobny papier i położyłam ukochanemu na poduszkę, gdy się obudził miał nie złą niespodziankę!! :Wow!:

wykałaczka
24-07-09, 20:07
aha no ale chyba pójdę do mojego ginka może zaleci mi duphaston bo poprzednia ciąża była zagrożona od początku-miałam silne krwawienia i sie boję:Boje się:

no skoro tak to faktycznie nie czekaj tylko pedź do gina :Kciuki:

dominikaau81
24-07-09, 20:13
ja zapakowałam test w pudełeczko i ozdobny papier i położyłam ukochanemu na poduszkę, gdy się obudził miał nie złą niespodziankę!! :Wow!:

no ja mam dylemat czy powiedzieć"jestem w ciąży" czy dać test i nic nie mówic czy cos jeszcze innego- chciałabym zeby to było cos fajnego:)może to smieszne i mało ważne ale chciałabym:Fiu fiu:

Słoneczko2009
24-07-09, 20:41
no ja mam dylemat czy powiedzieć"jestem w ciąży" czy dać test i nic nie mówic czy cos jeszcze innego- chciałabym zeby to było cos fajnego:)może to smieszne i mało ważne ale chciałabym:Fiu fiu:

Może jakie buciki :Hyhy: to takie cudowne :Hura!: będzie miał super niespodziankę :D

dominikaau81
24-07-09, 20:44
Może jakie buciki :Hyhy: to takie cudowne :Hura!: będzie miał super niespodziankę :D

a możliwe-ciut standardowe ale rzeczywiście urocze-dziekuję
zaczynam sie martwic bo lekko cmi mnie w dole brzucha.....takie lekki ból w oddali jak na okres-ale kreske widzicie takze...więc nie wiem co mysleć.........

gosia 1983
24-07-09, 21:01
a możliwe-ciut standardowe ale rzeczywiście urocze-dziekuję
zaczynam sie martwic bo lekko cmi mnie w dole brzucha.....takie lekki ból w oddali jak na okres-ale kreske widzicie takze...więc nie wiem co mysleć.........

takie cmienie i pobolewanie jak przed @ to normalka! nic się nie martw!

dominikaau81
24-07-09, 21:03
takie cmienie i pobolewanie jak przed @ to normalka! nic się nie martw!

no dobrze postaram się,bo wiesz często sie słyszy ze przy tak bladej kresce.....no ale nie myślmy o najgorszym-dam znac jutro rano co i jak-dobrej nocy pappa

Słoneczko2009
24-07-09, 21:56
no dobrze postaram się,bo wiesz często sie słyszy ze przy tak bladej kresce.....no ale nie myślmy o najgorszym-dam znac jutro rano co i jak-dobrej nocy pappa

Ja przy bladej kreseczce jestem w 15 tc więc proszę sie nie zamartwiać :) dobranoc kolorowych snów :)

Lawinia
24-07-09, 22:18
Cień jest jak byk. :Hura!: Miałam podobny zakończony małym szczęściem. Nawet na pamiątkę go nie zostawiłam, bo prawie nic nie było widać. Gratuluję :Hura!:

dominikaau81
24-07-09, 22:35
Cień jest jak byk. :Hura!: Miałam podobny zakończony małym szczęściem. Nawet na pamiątkę go nie zostawiłam, bo prawie nic nie było widać. Gratuluję :Hura!:

dzięki serdeczne teraz wezmę no-spe i ide lulu bo pobolewa mnie cos brzuch

effcia
24-07-09, 22:38

blada kreseczka smacznie śpi i za 3 tygodnie 3 latka skończy :D:D:Hyhy:

banita
24-07-09, 23:06
ja tam też widzę bladą kreskę, a nie cień :Kciuki:

dominikaau81
25-07-09, 07:55
słuchajcie to niebywałe tzn kreska dzis rano jest taka jak wczoraj popołudniu więc poczekam do poniedziałku lub wtorku i zrobie porannym moczem test-ale dzis o 4 rano obudziałm sie z głodu-i powiedziałam mężowi ze muszę cos zjesc-on pyta na co mam ochotę a ja ze kanapkę z jajeczkiem na twardo i szczypiorkiem-usmiechnął sie i zasnął bo jak wczoraj wstał po5 rano tak po23 zasnął i dzs znowu o 5 do pracy-no wiec sama sobie zrobiłam i potem poszłam dalej spać do teraz:)o 4 rano robiłam kanapkę z jajkiem na twardo i szczypiorkiem:D więc test chyba sie nie myli-a teraz znowu mnie ssie:)

Słoneczko2009
25-07-09, 08:53
słuchajcie to niebywałe tzn kreska dzis rano jest taka jak wczoraj popołudniu więc poczekam do poniedziałku lub wtorku i zrobie porannym moczem test-ale dzis o 4 rano obudziałm sie z głodu-i powiedziałam mężowi ze muszę cos zjesc-on pyta na co mam ochotę a ja ze kanapkę z jajeczkiem na twardo i szczypiorkiem-usmiechnął sie i zasnął bo jak wczoraj wstał po5 rano tak po23 zasnął i dzs znowu o 5 do pracy-no wiec sama sobie zrobiłam i potem poszłam dalej spać do teraz:)o 4 rano robiłam kanapkę z jajkiem na twardo i szczypiorkiem:D więc test chyba sie nie myli-a teraz znowu mnie ssie:)

:Śmiech::Śmiech: normalnie myslalam ze padne jak to przxeczytałam :Śmiech: czyli mężulek jeszcze nic nie wie :Fiu fiu:
NO kochana co myślałaś ze zniknie ot tak sobie nie nie teraz czeka cie piekne 8 m-cy ciąży a później tulenie swojego skaraba :Hura!:

dominikaau81
25-07-09, 08:58
:Śmiech::Śmiech: normalnie myslalam ze padne jak to przxeczytałam :Śmiech: czyli mężulek jeszcze nic nie wie :Fiu fiu:
NO kochana co myślałaś ze zniknie ot tak sobie nie nie teraz czeka cie piekne 8 m-cy ciąży a później tulenie swojego skaraba :Hura!:

no dokładnie-a męża zapytałam czy jak juz nam sie uda zajsc to tez nie wstanie bo zmęczony?a on na to-ze wstanie-to mowie mu ze w taki mrazie jeszczesie zastanowie bo jak tylko ma wstawac w TE miesiace to ja nie wiem czy chce odrazu zmienił zdanie hehehe-biedny jest taki zapracowany ale juz niedługo-nie wiem kiedy ta kreseczka powinna pociemniec?ale poczekamniedz i pon i we wtorek chyba powinna byc normalna juz co?

Słoneczko2009
25-07-09, 09:10
Kochana ona juz bedzie normalna ona juz nie zniknie nie martw sie :Hura!: Napewno juz bedzie ciemna po kilku dniach zn. sie po @ kilka dni :D
Co ja bede Ciebie namawiala na wyjawjenie prawdy o ciazy jak sama mojemu M nie powiedzialm tylko dopiero kilka dni po i to jak juz wyjechal na zjazd do Austi hahahah i powiedzialm mu przez telefon :Fiu fiu:

dominikaau81
25-07-09, 09:12
Kochana ona juz bedzie normalna ona juz nie zniknie nie martw sie :Hura!:
Co ja bede Ciebie namawiala na wyjawjenie prawdy o ciazy jak sama mojemu M nie powiedzialm tylko dopiero kilka dni po i to jak juz wyjechal na zjazd do Austi hahahah i powiedzialm mu przez telefon :Fiu fiu:

tzn ja czekam właśnie na wyraźną 2 kreseczkę zeby mu też pokazać bo tu obawiam sie ze zażartuje ze nie widzi nic:)a tak nie bedzie miał wyboru hehe-dodam ze to mąż namawiał mnie na dziecko-ponieważ ja juz 1 mam 7 letnie z pierwszego małżeństwa a on niema dzieci tzn myśle ze juz ma tylko o tym nie wie jeszcze hihihihi:Hyhy:

Kata
25-07-09, 09:27
fajnie, niezła historia :D

mój o pierwszej ciąży też dowiedział się przez telefon bo miał szkolenie na drugim końcu Polski hihi

Słoneczko2009
25-07-09, 09:27
Kochana ja mysle ze on bedzie cie po rekach nosił wiec sie nie martw :D
No to czekamy razem z toba na na dwie grube krechy :D tylko ze ja bym nie wytrzymala :Fiu fiu:
A powiedz mi jeszcze to twoja fotka jest tutaj obok nazwy :Hyhy:

Yoko.
25-07-09, 09:34
Kochana , jesteś w ciązy:)!! WYRAŹNIE WIDZE IIKRESKI:):Hura!:
Bedziesz kwietniówką 2010:)
Skup się!!
Zacznij przyjmowac gratulacje!
:Hyhy:
Fazę na jajka na twardo miałam również!
jedz, bo za chwilę bedzie kiepsko...:Hmmm...:

GRATULACJE!!

dominikaau81
25-07-09, 09:54
Kochana , jesteś w ciązy:)!! WYRAŹNIE WIDZE IIKRESKI:):Hura!:
Bedziesz kwietniówką 2010:)
Skup się!!
Zacznij przyjmowac gratulacje!
:Hyhy:
Fazę na jajka na twardo miałam również!
jedz, bo za chwilę bedzie kiepsko...:Hmmm...:

GRATULACJE!!

tak?? na dodatek mam jajeczka ze wsi od teściów kochanych:D innych nie jadam bo mi śmierdziały od zawsze:Hyhy: no mam nadzieje ze wszystko bedzie ok ale boje sie ze @ przyjdzie bo pobolewa mnie ciut brzuch a piersi nie są bardziej wrażliwe niz przed okresem tak samo

dominikaau81
25-07-09, 09:55
Kochana ja mysle ze on bedzie cie po rekach nosił wiec sie nie martw :D
No to czekamy razem z toba na na dwie grube krechy :D tylko ze ja bym nie wytrzymala :Fiu fiu:
A powiedz mi jeszcze to twoja fotka jest tutaj obok nazwy :Hyhy:

nie to nie moja fotka ale wstawię swoją jesli tak będzie lepiej:) i może żeczywiście zacznę przyjmować gratulki choć jeszcze sie nie oswoiłam:)

Yoko.
25-07-09, 09:55
nic sie nie bój, co ma być to bedzie:)
musi być dobrze...
organizm młody (1981 tak?) , to silny:)

jajeczka też ze wsi wpitalałam:)

dominikaau81
25-07-09, 09:58
nic sie nie bój, co ma być to bedzie:)
musi być dobrze...
organizm młody (1981 tak?) , to silny:)

jajeczka też ze wsi wpitalałam:)

hehe no widzisz to może dobry objaw-a ty miałaś jakieś dolegliwości w tak wczesnej ciąży?

Yoko.
25-07-09, 10:01
wszystkie jak na @... nawet nie miałam złudzen , ze jestem w ciazy.
Byłam przekonana , ze znów sie nie udało...
jedyne co mi nie dawało spokoju to podwyższona temp od ponad tygodnia - 37,2...
i to wlasnie skusiło mnie do zrobienia testu:)

Słoneczko2009
25-07-09, 10:03
Broń boże nie chciałam cie urazic tylko sie zastanawiałam czemu tak piękną kobiete ktoś zostawił :) ale na tej oficjalnej fotce również jesteś piekna więc dalej sie zastanawiam :Hmmm...: ale to nic masz teraz kochanego męża i tym sie tzreba cieszyć :Hura!:
Gratulacje kochana :)
Ja tez bym se zjadla takiego wiejskiego jajka :( prosze nie robic mi tu smaka :Nie nie:

dominikaau81
25-07-09, 10:05
Broń boże nie chciałam cie urazic tylko sie zastanawiałam czemu tak piękną kobiete ktoś zostawił :) ale na tej oficjalnej fotce również jesteś piekna więc dalej sie zastanawiam :Hmmm...: ale to nic masz teraz kochanego męża i tym sie tzreba cieszyć :Hura!:
Gratulacje kochana :)
Ja tez bym se zjadla takiego wiejskiego jajka :( prosze nie robic mi tu smaka :Nie nie:

hehehe no niestety w zyciu róznie bywa to juz było jakis czas temu i w sumie to ja wystąpiłam o rozwód bo był niedobry dla nas i to bardzo-a teraz jest całkiem inaczej-los sie lubi odmieniac w momencie zwątpienia:)

dominikaau81
25-07-09, 12:05
wszystkie jak na @... nawet nie miałam złudzen , ze jestem w ciazy.
Byłam przekonana , ze znów sie nie udało...
jedyne co mi nie dawało spokoju to podwyższona temp od ponad tygodnia - 37,2...
i to wlasnie skusiło mnie do zrobienia testu:)

ja temp mam niską 36,6 i mam plamienia jakies(własnie zauważyłam) tak bardzo się boję tej przedwczesnej radości zaczynam mysleć ze test mnie oszukał brzuch boli,plamie jakies rózowo brązowe plamy jakby upławy tak zawsze u mnie rozkreca sie @ pare dni przed terminem:( co robic?

Słoneczko2009
25-07-09, 12:17
Moze umów sie z jakims lekarzem prywatnie a jak nie to idz izbe przyjec moze cos zaradza :Niepewny:

dominikaau81
25-07-09, 12:22
Moze umów sie z jakims lekarzem prywatnie a jak nie to idz izbe przyjec moze cos zaradza :Niepewny:

nie wiem co robic mój gin nie pracuje dzis i nie odbiera własnie telefonu plamki sa różowe jakby sluz nie wiem sama tak bardzo się boje-wzięłam no-spe ale poprzednia ciąza tez yął zagrożona teraz nie nie przyjmuje i zanim pójde do gina to będzie poniedziałek-u mnie w miejskim szpitalu niema gineologii zlikwidowali musiałabym kawałek jechac:(

Kata
25-07-09, 12:25
ja ci powiem że nie podejrzewałam ciąży a plamiłam chyba z 10 dni jak zwykle przed @...

dopiero w 54 dc tzn. od ostatniej prawdziwej@ siknęłam i szoku doznałam, a na usg już była 11 milimetrowa fasolka z bijącym serduszkiem...

nie wiem co mądrego ci powiedzieć, może zrób betę? tak czy siak trzeba czekać

trzymam kciuki

Słoneczko2009
25-07-09, 12:29
A nie masz ani luteiny nic :Hmmm...: kurcze takie malusie plamki to chyba nie zaszkodza :Niepewny: moze dasz rady do pon. wytrzymac duzo lez odpoczywaj nie chodz tylko co do wc i do lozka dasz rade musisz dac

dominikaau81
25-07-09, 13:44
A nie masz ani luteiny nic :Hmmm...: kurcze takie malusie plamki to chyba nie zaszkodza :Niepewny: moze dasz rady do pon. wytrzymac duzo lez odpoczywaj nie chodz tylko co do wc i do lozka dasz rade musisz dac

no własnie gin odebrał telefon i mowił ze na takim wczesnym etapie to nic nie zrobi-mam odpoczywac i w poniedz rano zrobic test jesli wyjdzie dodatni to zapisac sie na bede i isc do niego takze czekam do poniedz-boli mnie dosłownie jak na @:Boje się:

Kata
25-07-09, 14:11
no własnie gin odebrał telefon i mowił ze na takim wczesnym etapie to nic nie zrobi-mam odpoczywac i w poniedz rano zrobic test jesli wyjdzie dodatni to zapisac sie na bede i isc do niego takze czekam do poniedz-boli mnie dosłownie jak na @:Boje się:

no obawiam się że gin ma rację... oby to nie była @

dominikaau81
25-07-09, 14:16
no obawiam się że gin ma rację... oby to nie była @

w tym wypadku nie wiem czy nadal ukrywac to przed mężem
?bo jak mu wyjaśnie ze niemam chęci poraz kolejny na nic zeby mnie nie dotykał-może powinnam powiedziec jak jest...mało romantycznie ale ...

wykałaczka
25-07-09, 14:22
jeden test może dac fałszywy wynik,ale ty zrobiłaś 3!!! wiec nie sądzę,żeby 3 sie pomyliły :Niepewny:
kiedyś coś dziewczyny pisały o ciązy biochemicznej,że się zdarzają...ale nie ma co się na zapas stresować!!! odpoczywaj i wez luteine jak masz :Buziaki:

Kata
25-07-09, 14:30
no cóż, mi 2 testy dawały chyba 2 razy fałszywy wynik :(

dominikaau81
25-07-09, 17:54
jeden test może dac fałszywy wynik,ale ty zrobiłaś 3!!! wiec nie sądzę,żeby 3 sie pomyliły :Niepewny:
kiedyś coś dziewczyny pisały o ciązy biochemicznej,że się zdarzają...ale nie ma co się na zapas stresować!!! odpoczywaj i wez luteine jak masz :Buziaki:

no właśnie niemam luteiny ani nic innego tylko no-spe-a co to jest ta ciaza biochemiczna? i od czego?

wykałaczka
25-07-09, 18:34
no właśnie niemam luteiny ani nic innego tylko no-spe-a co to jest ta ciaza biochemiczna? i od czego?

znalazłam fachowe wytłumaczenie:
Ciąża biochemiczna - stwierdzeniem tym posługujemy się w przypadku, kiedy próba ciążowa wypada dodatnio i bardzo wcześnie dochodzi do poronienia, co uniemożliwia rozpoznanie istnienia ciąży badaniem ginekologicznym lub badaniem USG

Dominiko myślę,że teraz naprawde zostało Ci tylko czekanie!pamiętaj,że testy zrobiłaś bardzo wcześnie!!!
ale ja mocno wierzę,że te dwie krechy zostaną z Tobą przez 9 miesięcy!!!:Kciuki:
a plamisz nadal?

gosia 1983
25-07-09, 18:52
mi ta słabiutka kreseczka wyszła podczas plamień, ja usłyszałam od lekarza, że plamkami w terminie spodziewanej @ mam się nie martwic. moja koleżanka na początku ciąży miała krwawienia przypominające @ (żywa krew), o tym że jest dwa w jednym dowiedziała się w 4 miesiącu. mam nadzieję, że będzie wszystko oki! trzymam:Kciuki:

dominikaau81
25-07-09, 19:09
znalazłam fachowe wytłumaczenie:
Ciąża biochemiczna - stwierdzeniem tym posługujemy się w przypadku, kiedy próba ciążowa wypada dodatnio i bardzo wcześnie dochodzi do poronienia, co uniemożliwia rozpoznanie istnienia ciąży badaniem ginekologicznym lub badaniem USG

Dominiko myślę,że teraz naprawde zostało Ci tylko czekanie!pamiętaj,że testy zrobiłaś bardzo wcześnie!!!
ale ja mocno wierzę,że te dwie krechy zostaną z Tobą przez 9 miesięcy!!!:Kciuki:
a plamisz nadal?

teraz jakoś nie to nie było chyba plamienie tylko jakby upławy ciemniejsze niz przezroczyste-teraz jest cisza ale pobolewa nadal

dominikaau81
25-07-09, 19:09
mi ta słabiutka kreseczka wyszła podczas plamień, ja usłyszałam od lekarza, że plamkami w terminie spodziewanej @ mam się nie martwic. moja koleżanka na początku ciąży miała krwawienia przypominające @ (żywa krew), o tym że jest dwa w jednym dowiedziała się w 4 miesiącu. mam nadzieję, że będzie wszystko oki! trzymam:Kciuki:

no mi termin @ wypada na wtorek najpóźniej środę-to możlwe? dałaś mi nadzieję:D dzięki bede sie odzywac i informowac-a mężowi juz powiedziałam bo musiałam powiedziec o lekarzu w poniedziałek-jakaś słaba reakcja była
chyba z obawy ze to nic pewnego...

poziomka81
25-07-09, 20:21
Kochana !Na zdjęciu ,które wkleiłaś nie ma cienia,tylko kreska!!!Blada,ale jest:):):) Gratuluję!:Hura!::Hura!:
Test wykonałaś dość wcześnie,więc jak się kreseczka pojawiła to pewnie w teście zrobionym za kilka dni będzie już konkretnie widoczna:)
Ja się boję zrobić testu:(
Powinnam wczoraj @ dostać ,ale poczekam do poniedziałku.

dominikaau81
25-07-09, 21:03
Kochana !Na zdjęciu ,które wkleiłaś nie ma cienia,tylko kreska!!!Blada,ale jest:):):) Gratuluję!:Hura!::Hura!:
Test wykonałaś dość wcześnie,więc jak się kreseczka pojawiła to pewnie w teście zrobionym za kilka dni będzie już konkretnie widoczna:)

tylko ze ból coraz mocniejszy i na białym papierze toaletowym taki jakby sluz różowy:( martwi mnie to bo ost tak mi sie rozkręca @-najgorsze jest to ze jestem w stresie a nic nie mogę zrobic-mam jeszcze 2 testy i bede codziennie rano sprawdzała czy ciemnieje-bo od wczoraj chyba powinna mi ściemniec do jutra??ja żałuję w sumie ze test zrobiłam przed terminem @ zaoszczędziłabym sobie stresu:Boje się:

Yoko.
25-07-09, 21:05
Nie chce Ci robić nadziei, ale uważam, że musisz być dobrej mysli...moja bratowa miała 2 dniowy okres - a była w ciazy...
na szczescie dla niej nie podejrzewała tej ciazy, wiec sie nie martwila. po prostu pomysłała, ze znowu sie nie udało, a udało sie!!
porzadne krwawienie przez 24 h, a potem znikneło i to ją zdziwiło, wiec po 4 dniach zrobiła test i miała dwie tłuste krechy, ciąża bezproblemowa...

dominikaau81
26-07-09, 07:14
Nie chce Ci robić nadziei, ale uważam, że musisz być dobrej mysli...moja bratowa miała 2 dniowy okres - a była w ciazy...
na szczescie dla niej nie podejrzewała tej ciazy, wiec sie nie martwila. po prostu pomysłała, ze znowu sie nie udało, a udało sie!!
porzadne krwawienie przez 24 h, a potem znikneło i to ją zdziwiło, wiec po 4 dniach zrobiła test i miała dwie tłuste krechy, ciąża bezproblemowa...

mnie jednak martwi jedno: ze ta kreska dzis rano jest taka sama bladziocha jak wczoraj-nic sie nie zmieniło a myslałam ze powinno:Stres:
dodam ze to jest jakies 14 dni po owulacji
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b47dcc4cb106eb83.html
zobaczcie same-mysle ze taka sama jest bladziutka

Słoneczko2009
26-07-09, 07:46
Kochana jesteś jeszcze przed @ więc nie będzi bardzo ciemna dopiero kilka dni po @ bedzie ciemna :Kciuki: nie zamartwiaj sie tak .
Jak tam twój brzuszek i plamienie ustąpiły czy nie ??

dominikaau81
26-07-09, 07:59

ja też sie bałam ze 1 wyjdzie ale jaka radośc i nadzieja ja kwidziałam cień cienia:) podziwiam cie za cierpliwość i trzymam kciuki-czekam na wieści w poniedziałek

vivian
26-07-09, 08:59
mnie jednak martwi jedno: ze ta kreska dzis rano jest taka sama bladziocha jak wczoraj-nic sie nie zmieniło a myslałam ze powinno:Stres:

ja tam widzę kreske:Hura!:

a ze blada?
taka grubiutka inaprawdę ładniutka to dopiero
po terminie @ mi wyszła i to od razu!!

poziomka81
26-07-09, 09:09
ja tam widzę kreske:Hura!:

a ze blada?
taka grubiutka inaprawdę ładniutka to dopiero
po terminie @ mi wyszła i to od razu!!

Zrobiłam rano test,a właściwie 2.Rano -czyli o 4:35.
No i są 2 kreski:)" Bladzioszki,"ale już po minucie widoczne.
Po terminie @ to ja jestem drugi dzień(30dc).Mam nadzieję,że one nie znikną tylko jeszcze się wzmocnią-dlatego we wtorek jeszcze raz zrobię test.

dominikaau81
26-07-09, 09:16
Po terminie @ to ja jestem drugi dzień(30dc).Mam nadzieję,że one nie znikną tylko jeszcze się wzmocnią-dlatego we wtorek jeszcze raz zrobię test.

ale super! gratuluję:) może miałysmy w tym samym czasie owulke:D

Yoko.
26-07-09, 09:19

te testy teraz jakieś lipne chyba robią...
nie martw sie na zapas - ja już po becie robiłam test, zeby mieć na pamiątkę i też poszedl do kosza , bo kreske ledwie było widac...
zrób betę jutro i poproś o wynik na cito:) nie mecZ sie juz tymi testami, powodzenia:)

A Tobie , Poziomka, GRATULUJE:)

poziomka81
26-07-09, 09:31
nie martw sie na zapas - ja już po becie robiłam test, zeby mieć na pamiątkę i też poszedl do kosza , bo kreske ledwie było widac...
zrób betę jutro i poproś o wynik na cito:) nie mecZ sie juz tymi testami, powodzenia:)

Mój test wygląda identycznie jak ten wklejony przez Bruni:)
A Bruni tak tu wszystkie nas podbudowuje,że musimy być dobrej myśli:Kciuki:
No i Bruni z testowymi bladzioszkami została mamusią ;)
Będę się tego trzymać:D

dominikaau81
26-07-09, 09:33

tak zrobię!! jutro sie zapiszę i zapłacę a we wtorek zrobię badanie

wykałaczka
26-07-09, 09:40

:Hura!::Hura!::Hura!:następna ciężaróweczka!!! gratulacje!!!

dominika ważne wychodza te II kreski!!!ty się zadręczysz kobito!!!:Nie nie:
zgadzam się z Bruni-zrób jutro betę i wszystko bedzie jasne :Kciuki:

wykałaczka
26-07-09, 09:53
tak zrobię!! jutro sie zapiszę i zapłacę a we wtorek zrobię badanie

jak to trzeba sie zapisywać na betę? u mnie poprostu idzie sie do przychodni i robi...i wynik następnego dnia :)

poziomka81
26-07-09, 10:00
:Hura!::Hura!::Hura!:następna ciężaróweczka!!! gratulacje!!!

dominika ważne wychodza te II kreski!!!ty się zadręczysz kobito!!!:Nie nie:
zgadzam się z Bruni-zrób jutro betę i wszystko bedzie jasne :Kciuki:

Dziękuję bardzo!!!:):)
Ja się też po cichutku cieszę,ale zachowuję "ostrożność".W badania krwi też za bardzo nie wierzę.Ostatnio moja beta wskazała ciążę,a później(po 3 tyg) już w ciąży nie byłam.
Będę wierna mojemu hasłu przewodniemu:"niech się dzieje wola nieba,z nią się zawsze zgadzać trzeba!":D:D:D
Tymczasem idę się przespać,bo spać mi się chce.

dominikaau81
26-07-09, 10:12
jak to trzeba sie zapisywać na betę? u mnie poprostu idzie sie do przychodni i robi...i wynik następnego dnia :)

no niestety musze isc rano zapłacic i zapisać sie na nast dzień-a u was nie?

dominikaau81
26-07-09, 10:13
we wtorek dam znać jak wyniki no chyba ze uda mi sie wczesniej cos wyczaic:)

gosia 1983
26-07-09, 11:15

:Hura!::Hura!::Hura!::Hura!::Hura!: gratulcje, dla kolejnej kwietnióweczki!

Kata
26-07-09, 11:25

gratulacje :Wow!:

dominikaau81
26-07-09, 12:41
Dziękuję bardzo!!!:):)
Ja się też po cichutku cieszę,ale zachowuję "ostrożność".W badania krwi też za bardzo nie wierzę.Ostatnio moja beta wskazała ciążę,a później(po 3 tyg) już w ciąży nie byłam.
Będę wierna mojemu hasłu przewodniemu:"niech się dzieje wola nieba,z nią się zawsze zgadzać trzeba!":D:D:D
Tymczasem idę się przespać,bo spać mi się chce.

GRATULUJĘ!!!!!!:Wow!:

poziomka81
26-07-09, 15:30
Dziękuję Wam za gratulacje:Przytulam:
Mężowi nawet nie powiedziałam.Powiem,jak będę miała pewność:)
Z resztą,nawet jakbym jutro zrobiła betę i wynik wskazywałby na ciążę, to co mi lekarz może powiedzieć?Przecież tak wcześnie jeszcze nic nie widać...:Niepewny:

dominikaau81
26-07-09, 15:37
Dziękuję Wam za gratulacje:Przytulam:
Mężowi nawet nie powiedziałam.Powiem,jak będę miała pewność:)
Z resztą,nawet jakbym jutro zrobiła betę i wynik wskazywałby na ciążę, to co mi lekarz może powiedzieć?Przecież tak wcześnie jeszcze nic nie widać...:Niepewny:

to nie ważne ale jest ciąża:) ja czekam tez do jutra zeby betę zrobic i bedę pomalutku świętowac:)

marita77
26-07-09, 23:45
to nie ważne ale jest ciąża:) ja czekam tez do jutra zeby betę zrobic i bedę pomalutku świętowac:)
DZIEWCZYNY 3MAM ZA WAS KCIUKI:Kciuki:

dominikaau81
27-07-09, 05:43
DZIEWCZYNY 3MAM ZA WAS KCIUKI:Kciuki:

dziękuję! ja własnie zerwałam sie z łózka i polece do przychodni ubłagać je zeby dzis mi zrobiły badania i na dzis wynik bety:) może sie uda-w końcu ciężarnym sie nie odmawia prawda????:Cwaniak:

poziomka81
27-07-09, 08:18
dziękuję! ja własnie zerwałam sie z łózka i polece do przychodni ubłagać je zeby dzis mi zrobiły badania i na dzis wynik bety:) może sie uda-w końcu ciężarnym sie nie odmawia prawda????:Cwaniak:

Dominika,mnie normalnie odbiło!Znów test zrobiłam (w końcu miałam ich cały zapas) i nie chce być inaczej-2 kreski są:Hura!:Też dziś zrobię badania-betę i progesteron:) Kurde nie mam nawet siły się z domu ruszyć.

dominikaau81
27-07-09, 08:22
a jednak są jeszcze takie świnie i odmawiają ciężarnym-o mało nie zemdlałam bo wstałam o 5.30 i czekałam od 6 zeby być pierwsząw kolejce od 7 pobieraja krew-powiedziałam ze chce prywatnie bo nie jestem zapisana(ze to nagła sprawa-chyba jestem w ciaży) a ona wszystkich przepuściła ktorzy byli za mną i weszłam o 7.30 jako ostatnia:(świat schodzi na psy-a wynik może byc nawet jutro:(

poziomka81
27-07-09, 08:37
Acha...wczoraj powiedziałam mężowi-przez telefon,bo dopiero za 2 tyg.się zobaczymy.Ale się cieszył!!!:Wow!: W końcu on też bardzo chciałby zostać tatusiem:):):):)

dominikaau81
27-07-09, 08:38
Dominika,mnie normalnie odbiło!Znów test zrobiłam (w końcu miałam ich cały zapas) i nie chce być inaczej-2 kreski są:Hura!:Też dziś zrobię badania-betę i progesteron:) Kurde nie mam nawet siły się z domu ruszyć.

no to cudownie!!!! mam nadzieję ze u Ciebie zrobią betę bez problemu

dominikaau81
27-07-09, 08:39
Acha...wczoraj powiedziałam mężowi-przez telefon,bo dopiero za 2 tyg.się zobaczymy.Ale się cieszył!!!:Wow!: W końcu on też bardzo chciałby zostać tatusiem:):):):)

gratuluję! moj mąż jeszcze az tak sie nie cieszy-czekamy na wynik bety-mój maz to troszkę niedowiarek pewnie uwierzy jak :Śmiech:zobaczy na usg:)

poziomka81
27-07-09, 08:40
a jednak są jeszcze takie świnie i odmawiają ciężarnym-o mało nie zemdlałam bo wstałam o 5.30 i czekałam od 6 zeby być pierwsząw kolejce od 7 pobieraja krew-powiedziałam ze chce prywatnie bo nie jestem zapisana(ze to nagła sprawa-chyba jestem w ciaży) a ona wszystkich przepuściła ktorzy byli za mną i weszłam o 7.30 jako ostatnia:(świat schodzi na psy-a wynik może byc nawet jutro:(

To rzeczywiście świństwo!!!!
U mnie laboratorium czynne od 7-15tej i idę kiedy chcę.Wynik czy zapłacę,czy nie jest w ciągu godziny.Ale to jest małe miasteczko w końcu:)
Potraktowana zostałaś "po chamsku"!Może zmień laboratorium?
A kiedy do lekarza się wybierasz?

dominikaau81
27-07-09, 08:43
To rzeczywiście świństwo!!!!
U mnie laboratorium czynne od 7-15tej i idę kiedy chcę.Wynik czy zapłacę,czy nie jest w ciągu godziny.Ale to jest małe miasteczko w końcu:)
Potraktowana zostałaś "po chamsku"!Może zmień laboratorium?
A kiedy do lekarza się wybierasz?

do lekarza miałam iść dzisiaj test nadal pozytywny(słaba kreska ale widoczna)tylko nie wiem czy jest sens iść jeśli nie bedzie bety na dzis?? czy moze z wynikiem w środę pójść odrazu...sama nie wiem ale kazał przyjść

Kata
27-07-09, 08:47
Dominika co za bydło!!!!!!!! ja bym skargę złożyła, co to za qr...stwo jakieś????

a do lekarza idź skoro kazał przyjść, on może ci dać skierowanie na cito

dominikaau81
27-07-09, 08:51
Dominika co za bydło!!!!!!!! ja bym skargę złożyła, co to za qr...stwo jakieś????

a do lekarza idź skoro kazał przyjść, on może ci dać skierowanie na cito

nie rozumiem na cito?tzn na bete?no ale ja juz zrobiłą mto badanie tylko ze z łaską i o mało nie padłam-a wynik i tak najpóźniej jutro bedzie -nie chce pisać nawet jak na nie klęłam po powrocie do domu.....

Yoko.
27-07-09, 08:52
ja tez złozylabym skargę drukowanymi literami!

dominikaau81
27-07-09, 08:54
ja tez złozylabym skargę drukowanymi literami!

no nie wiem czy ktos ją uznałby poniewaz pani tłumaczy ze najpierw zarejestrowani pacjenci potem ci co "z buta" nie zapisani przyszli-w moim stanie z palmieniami i testem pozytywnym-ehhh płakac mi sie chciało-a mowiłam babce ze nie wytrzymam bo chciałą mnie odesłac gdzies a ja na to ze nie dam rady-na czczo jeździc po gdyni i na dodatek tak jak przy poczatkach ciąży z moją SARĄ tak i teraz mam biegunkę non stop-to chyba taki objaw u mnie ciaży

poziomka81
27-07-09, 09:02
Kurde,a ja dzwoniłam do lekarza,żeby się umówić i zapytałam o tą betę.Powiedział,że to nie jest konieczne i nie mam na razie do laboratorium iść.:Niepewny:

dominikaau81
27-07-09, 09:02
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/23ff11c3c8664a2e.html
a oto mój test dzisiaj kreseczka zdecydowanie ciemniejsza:)dzień przed terminem @:Hura!:

dominikaau81
27-07-09, 09:03
Kurde,a ja dzwoniłam do lekarza,żeby się umówić i zapytałam o tą betę.Powiedział,że to nie jest konieczne i nie mam na razie do laboratorium iść.:Niepewny:

może dlatego ze nic sie niedzieje a ja miałam w sobote palmki śluz rózowy ale juz jest ok

poziomka81
27-07-09, 09:07
może dlatego ze nic sie niedzieje a ja miałam w sobote palmki śluz rózowy ale juz jest ok

Moja szwagierka jest położną i mówiła,że betę dobrze oznaczyć i sprawdzić,czy rośnie.Zaufam doktorowi,bo ma chłop dobre "notowania":)
Dominika,teraz kreska jest widoczna:):) jak moja:)Napisz co to był za test?taki ładny różowy???

dominikaau81
27-07-09, 09:09
Moja szwagierka jest położną i mówiła,że betę dobrze oznaczyć i sprawdzić,czy rośnie.Zaufam doktorowi,bo ma chłop dobre "notowania":)
Dominika,teraz kreska jest widoczna:):) jak moja:)Napisz co to był za test?taki ładny różowy???

tak UNITEST z rossmanna :)

poziomka81
27-07-09, 09:20
Mnie się ogólnie już w głowie pomieszało.Zaglądnęłam do kalendarza i @ była ostatnio równo 27.06.Powinna więc przyjść 25go.Wtedy zrobiłam test -pokazał już kreskę,a dzisiejsza jest ciemniejsza,więc nic tylko się cieszyć:):):)
Żadnych plamień,tylko senność,zmęczenie i zgaga.Hmmm...jak ja mam pracować?Chyba zasnę za kierownicą....

Yoko.
27-07-09, 09:24
Chyba zasnę za kierownicą....
Ja zasnełam / straciłam przytomnosc/ nie wiem co to było...
na szczecie stałam na swiatłach... podobno 2 razy było zielone i ludzie trąbili...
ocknełam sie i autentycznie z wytrzeszczem potem jechalam (do przedszkola po starszaka)

dominikaau81
27-07-09, 09:26
Mnie się ogólnie już w głowie pomieszało.Zaglądnęłam do kalendarza i @ była ostatnio równo 27.06.Powinna więc przyjść 25go.Wtedy zrobiłam test -pokazał już kreskę,a dzisiejsza jest ciemniejsza,więc nic tylko się cieszyć:):):)
Żadnych plamień,tylko senność,zmęczenie i zgaga.Hmmm...jak ja mam pracować?Chyba zasnę za kierownicą....

mam podobnie(ost miesiączkę tez miałam tak tzn 28 czerwca i cykle 31 dni) tylko do tego biegunka-u mnie tak szczęsliwie sie zbiegło ze z dniem 22 lipca niemam juz pracy(byłam nianią bliźniaków) i mogę odpoczywac i tak bym musiała zrezygnowac bo dźwigac nie mozna-nie wiem co to były te różowe upławy w sobote..??? ale juz staram sie nei myślec o tym bo jest ok-a na zgage mam tylko manti mam nadzieję ze mozna to brac:)

dominikaau81
27-07-09, 09:26
na szczecie stałam na swiatłach... podobno 2 razy było zielone i ludzie trąbili...
ocknełam sie i autentycznie z wytrzeszczem potem jechalam (do przedszkola po starszaka)

no to niebezpieczne chyba na poczatku jeździc w samotności lub z dzieckiem:)

poziomka81
27-07-09, 09:28

Nie ma co deliberować-niebezpieczeństwo związane ze spaniem za kierownicą jest duże!Ja robię ok.5 000km miesięcznie...:Fiu fiu:

wykałaczka
27-07-09, 09:46
:Hura!::Hura!::Hura!:babeczki to dzis składam Wam oficjalne i serdeczne GRATULACJE!!!!:Hura!::Hura!::Hura!: zdrowych 8 miesięcu życzę!!!no i o fluidki proszę :o

dominikaau81
27-07-09, 09:50
:Hura!::Hura!::Hura!:babeczki to dzis składam Wam oficjalne i serdeczne GRATULACJE!!!!:Hura!::Hura!::Hura!: zdrowych 8 miesięcu życzę!!!no i o fluidki proszę :o

wysyłam całą moją pozytywną energię do ciebie kochana-trzymam kciuki!! i dziekuję za gratulki:)

poziomka81
27-07-09, 10:04
Kochana dziękuję bardzo!!! Fluidków moc przesyłam i proszę o umieszczenie mnie na liście(jeśli to moźliwe;).Z resztą może najpierw betę zrobię a potem wynik podam.
Za Ciebie i inne starające trzymam :Kciuki::Kciuki:

myscha
27-07-09, 12:36
Dziewczyny GRATULACJE!!!! trzymam kciuki za dalsze pozytywne informacje i spokojnej, pogodnej ciaży życzę. Do Dominiki napisz mi kochana ile nainaia bliźniaków powinna zarabiać, ile Ty dostawałaś. Nurtuje mnie to pytanie bo czekam na dwa szkraby:)

dominikaau81
27-07-09, 13:49
Dziewczyny GRATULACJE!!!! trzymam kciuki za dalsze pozytywne informacje i spokojnej, pogodnej ciaży życzę. Do Dominiki napisz mi kochana ile nainaia bliźniaków powinna zarabiać, ile Ty dostawałaś. Nurtuje mnie to pytanie bo czekam na dwa szkraby:)

ja dostawałam najniższą możliwą stawkę czyli 5zł za głowę na godzine(w moim przypadku miałam10zł za dwoje)wiec niewiele-dzięki za życzonka

dominikaau81
27-07-09, 13:52
dziewczyny rozumiecie to ze poszłam tak jak mi kazali o 13 zapytać o wyniki bety a babka mi mówi ze niema i ze zaraz zadzwoni do SYNEVO i zapyta czekałam 40 minut az zapukałam znowu a ona juz dawno poszła tylnym wyjściem do domu-niemam juz s iły pójde chyab tam jak odpocznę i pozabijam!!! a na 17 lekarza mam

paszulka
27-07-09, 14:31
Poziomka i Dominikaau gratulki ogromne!!:Hura!::Hura!::Hura!:

Dominikaau a kto kazał Ci na czczo na betę jeździć, hę?!:Hyhy: :D
Tylko PRL, morfologię i cukier z podostawowych badań robi się na czczo!! :)

dominikaau81
27-07-09, 14:42
Poziomka i Dominikaau gratulki ogromne!!:Hura!::Hura!::Hura!:

Dominikaau a kto kazał Ci na czczo na betę jeździć, hę?!:Hyhy: :D
Tylko PRL, morfologię i cukier z podostawowych badań robi się na czczo!! :)

kobieta w przychodni powiedziała ze beteto tylko na czczo sie robi:(

Kata
27-07-09, 14:50
dziewczyny rozumiecie to ze poszłam tak jak mi kazali o 13 zapytać o wyniki bety a babka mi mówi ze niema i ze zaraz zadzwoni do SYNEVO i zapyta czekałam 40 minut az zapukałam znowu a ona juz dawno poszła tylnym wyjściem do domu-niemam juz s iły pójde chyab tam jak odpocznę i pozabijam!!! a na 17 lekarza mam

co to za jakieś zwyczaje :Strach::Strach::Strach::Strach:
nie wracaj tam, masz jakąś inne opcję? ja bym im zrobiła akcję w mediach + skarga....

beta na czczo, dobry żart... cóż za kompetentne osoby dziś spotkałaś :Boje się:

Kata
27-07-09, 14:51
ja dostawałam najniższą możliwą stawkę czyli 5zł za głowę na godzine(w moim przypadku miałam10zł za dwoje)wiec niewiele-dzięki za życzonka

jakbym miała szukać niani to bym się wstydziła tyle zaproponować :Wstyd:

poziomka81
27-07-09, 15:39
[QUOTE=paszula;2055959]Poziomka i Dominikaau gratulki ogromne!!:Hura!::Hura!::Hura!:

Dzięki Paszulko za gratulacje:)
Mnie tylko martwi,że kreski z tych moich 4 testów takie bladzioszki...
No nic,pojechałam zrobić betę-stwierdziłam,że jak hormon,to po co mam być o głodzie:)Wynik będzie dziś ok.18tej.Kurde,ale 40 zł zapłaciłam:Hmmm...:
Do tego czasu może się prześpię:D
Do ginekologa na środę się umowiłam-ciekawe co powie,jak to dopiero DAJ BOŻE początek!

banita
27-07-09, 16:19
troszkę droga u Ciebie ta beta, u mnie 24 zł
:Kciuki: za wysoką betkę

poziomka81
27-07-09, 16:29

Ujjjj to za taką kasę powinna być odpowiednio wysoka;)
Też za siebie trzymam :Kciuki:

dominikaau81
27-07-09, 16:36

a u mnie 31 zł-

dominikaau81
27-07-09, 16:38
dziewczynki własnie wróciłam od ginka powiedziałze moja betka ciut niska ale że ciaża wczesna to w środę mam powtórzyc- ciąża jest tylko nie wiadomo jeszcze jaka mój wynik bety to 128,9 i jutro mija miesiac od ost miesiączki

paszulka
27-07-09, 16:42
kobieta w przychodni powiedziała ze beteto tylko na czczo sie robi:(

Następnym razem zapytaj paszulę!!:Hyhy:
Twoja beta jest całkiem ok jak na razie. Jak chcesz to za dwa dni powtórz i zobaczymy jak rośnie.

[Dzięki Paszulko za gratulacje:)
No nic,pojechałam zrobić betę-stwierdziłam,że jak hormon,to po co mam być o głodzie:)Wynik będzie dziś ok.18tej.Kurde,ale 40 zł zapłaciłam:Hmmm...:
Do ginekologa na środę się umowiłam-ciekawe co powie,jak to dopiero DAJ BOŻE początek!

Odpowiedziałam Ci na priva. Co do bladych testów... to w moim avatarku wynik bladego testu można oglądać!! ;)
Ja za betę płacę 45. :( Tzn płaciłam! ;)

dominikaau81
27-07-09, 16:44
Następnym razem zapytaj paszulę!!:Hyhy:
Twoja beta jest całkiem ok jak na razie. Jak chcesz to za dwa dni powtórz i zobaczymy jak rośnie.

no własnie lekarz kazał powtorzyc i nastraszył mnie ze moze byc nieco tylko wyższa lub niższa i wtedy zonk:( ale obstawia ze jest ok-ciut mam pietra teraz...

dominikaau81
27-07-09, 16:45
[QUOTE=paszula;2055959]Poziomka i Dominikaau gratulki ogromne!!:Hura!::Hura!::Hura!:

Dzięki Paszulko za gratulacje:)

poziomko napsiz mi proszę jak wórcisz jaki masz ty wynik bety ja jestem 1 dzien przed @ i mam 128,9 lekarz mowi ze ciutke za niski ale to wczesna ciaża więc róznie bywa

paszulka
27-07-09, 16:47
no własnie lekarz kazał powtorzyc i nastraszył mnie ze moze byc nieco tylko wyższa lub niższa i wtedy zonk:( ale obstawia ze jest ok-ciut mam pietra teraz...

Rany julek... co za lekarz... oni czasem powinni powtórkę z psychologii zrobić!! Nie należy nastawiać negatywnie i straszyć. Jak na pierwszą betę zrobioną na tym etapie to beta jest ok. Teraz powinna wzrosnąć około dwukrotnie w ciągu 48 godzin. Trzymam za to bardzo mocno kciuki.
Moje pierwsze testy też takie bladziochy były... przy cyklach 24 dniowych bladziocha miałam dopiero w 27 dc i dopiero w 34 dc wyszły mi dwie grube krechy. Bety nie badałam, bo nie wiedziałam, że można i dobrze, bo bym się stresowała niepotrzebnie!!
Teraz to czego Ci trzeba to spokój i wypoczynek!! A ja kciukam!!:Kciuki::Kciuki:

dominikaau81
27-07-09, 16:49
Rany julek... co za lekarz... oni czasem powinni powtórkę z psychologii zrobić!! Nie należy nastawiać negatywnie i straszyć. Jak na pierwszą betę zrobioną na tym etapie to beta jest ok. Teraz powinna wzrosnąć około dwukrotnie w ciągu 48 godzin. Trzymam za to bardzo mocno kciuki.
Moje pierwsze testy też takie bladziochy były... przy cyklach 24 dniowych bladziocha miałam dopiero w 27 dc i dopiero w 34 dc wyszły mi dwie grube krechy. Bety nie badałam, bo nie wiedziałam, że można i dobrze, bo bym się stresowała niepotrzebnie!!
Teraz to czego Ci trzeba to spokój i wypoczynek!! A ja kciukam!!:Kciuki::Kciuki:

bardzo ci dziękuję-ciut sie uspokoiłam powiedz mi tylko ile minimum powinna przyrosnąc ta beta bo nie znam sie na tym?

paszulka
27-07-09, 17:07
bardzo ci dziękuję-ciut sie uspokoiłam powiedz mi tylko ile minimum powinna przyrosnąc ta beta bo nie znam sie na tym?

W ciągu 48 godzin około dwukrotnie. Czyli jak teraz masz 120 to powinno byc około 240, ale prawda jest taka, że nie zawsze jest tak książkowo... ważne aby rosła. :)

dominikaau81
27-07-09, 17:42
W ciągu 48 godzin około dwukrotnie. Czyli jak teraz masz 120 to powinno byc około 240, ale prawda jest taka, że nie zawsze jest tak książkowo... ważne aby rosła. :)

aha no bo lekarz mowił ze jak bedzie np 150 to dużo za mało -więc w małym stresiku czekam do środy na badanie

poziomka81
27-07-09, 19:13
[QUOTE=poziomka81;2056119]

poziomko napsiz mi proszę jak wórcisz jaki masz ty wynik bety ja jestem 1 dzien przed @ i mam 128,9 lekarz mowi ze ciutke za niski ale to wczesna ciaża więc róznie bywa

Więc mój wynik to 61,9 mIU/ml.Czyli zgodnie z tym, co wklejone w "vademecum"mogę się cieszyć!:Hura!::Hura!:
Dominiczko,Ty się tak nie denerwuj!!!Bądź dobrej myśli,żebyśmy zostały mamusiami w kwietniu;)

dominikaau81
27-07-09, 19:26
[QUOTE=dominikaau81;2056239]

Więc mój wynik to 61,9 mIU/ml.Czyli zgodnie z tym, co wklejone w "vademecum"mogę się cieszyć!:Hura!::Hura!:
Dominiczko,Ty się tak nie denerwuj!!!Bądź dobrej myśli,żebyśmy zostały mamusiami w kwietniu;)

w jakim vademecum? to mój wynik chyba tez jest ok-bo wydaje mi sie ze u mnie liczy sie jednostkę razy 20-czyli mam podobnie??

dominikaau81
27-07-09, 19:26
[QUOTE=dominikaau81;2056239]

gratu;uję!!

poziomka81
27-07-09, 19:27
No na stronie forum jest przyklejony temat:VADEMECUM DLA STARAJĄCYCH .
Tam PASZULA I GABLYSIA podały dane dla bety:)

dominikaau81
27-07-09, 19:33
No na stronie forum jest przyklejony temat:VADEMECUM DLA STARAJĄCYCH .
Tam PASZULA I GABLYSIA podały dane dla bety:)

aha tak tak tylko tam nic sie nie otwiera po kliknieciu na link:( nie wiem dlaczego....pozatym nie rozumie mdlaczego nieraz jest w jednostkach mU/l a u mnie np U/l

poziomka81
27-07-09, 19:33
Wklejam tak dla pewności;):
3-4 tc. - 5,8-71,2
4-5 tc. - 9,5-750
5-6 tc. - 217-7138
6-7 tc. - 158-31795
7 tc - 3697-163563
8 tc - 32065-149571
9 tc. - 63803-151410
10 tc. - 46509-186977
12 tc. - 27832-210612
ORAZ
1-2 tydz 16-156
2-3 tydz 101-4870
3-4 tydz 1110-31500
4-5 tydz 2560-82300

dominikaau81
27-07-09, 20:18
Wklejam tak dla pewności;):
3-4 tc. - 5,8-71,2
4-5 tc. - 9,5-750
5-6 tc. - 217-7138
6-7 tc. - 158-31795
7 tc - 3697-163563
8 tc - 32065-149571
9 tc. - 63803-151410
10 tc. - 46509-186977
12 tc. - 27832-210612
ORAZ
1-2 tydz 16-156
2-3 tydz 101-4870
3-4 tydz 1110-31500
4-5 tydz 2560-82300

ale własnie jakie sa jednostki? i jak sie je przelicza ?

poziomka81
27-07-09, 20:22
No pierwsze to mIU/ml (mnie w takich jednostkach wynik podali),a te drugie to pewnie te jednostki,w jakich TY dostałaś wynik:)

dominikaau81
27-07-09, 20:30
No pierwsze to mIU/ml (mnie w takich jednostkach wynik podali),a te drugie to pewnie te jednostki,w jakich TY dostałaś wynik:)

to chyba niemozliwe chyba ze liczone od poczęcia a nie od OM-bo ja jestem w 4 tyg liczac od OM i mam 128

poziomka81
27-07-09, 20:33
Więc pierwsze są liczone od OM ,a drugie od poczęcia.

AnnaNJ
26-02-10, 13:24
witam! jestem nowa na tym forum..i mam pytanie. Eh od czego by tu zaczac. Moze od poczatku:P Mam 17 miesiecznego synka...ciaza przebiegala bez zadnych problemow, wiedzialam ze jestem w ciazy od dnia zaplodnienia:) strasznie bolaly mnie piersi i wiedzialam ze to to:)
W grudniu 2009 roq, dokladnie 29tego dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. Byla to dla mnie niespodzianka poniewaz nie mialam zadnych, ale to zadnych objawow. Niestety...22 stycznia stracilam moja fasolke(8tc)...przezylam to strasznie...i stwierdzilismy z mezem ze przez najblizsze 3 lata nie bedziemy starac sie o dzidziusia...jakos boje sie byc w ciazy.
Ale...wlasnie, ale...20 lutego, czyli w dzien w ktory niby powinnam dostac okres(pierwszy po poronieniu) dostalam tylko 2dniowego plamienia. Podejrzewalam ze cos jest nie tak bo bylo malo krwi zmieszanej ze sluzem...
Od 22 lutego zaczely mnie strasznie bolec piersi, co mnie zaniepokoilo...wiec kupilam test ciazowy. Poczekalam do wczoraj(25 luty) i popoludniu zrobilam test..Pokazal 2 slabiutka kreske. Dodam ze z ciazy ktora poronilam beta 2 tyg temu byla juz na 0. Wogole to kupowalam testy owulacyjne i jakos pokazywaly ze owulacji nie ma.... Nie wiem co mam myslec. Piersi bola, wygladaja jak siatka z niebieskich zyl, wczoraj odrzucilo mnie od zapachu wody z kwiatkow:P Ale boje sie nakrecac...wogole boje sie byc w ciazy zaraz po poronieniu...boje sie wszystkiego:( Myslicie ze ta slaba kreska to ciaza??
Jeszcze co chce dodac ze jak test wysechl to bylo ta kreske widac dokladniej..

aborka
26-02-10, 13:28
witam! jestem nowa na tym forum..i mam pytanie. Eh od czego by tu zaczac. Moze od poczatku:P Mam 17 miesiecznego synka...ciaza przebiegala bez zadnych problemow, wiedzialam ze jestem w ciazy od dnia zaplodnienia:) strasznie bolaly mnie piersi i wiedzialam ze to to:)
W grudniu 2009 roq, dokladnie 29tego dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. Byla to dla mnie niespodzianka poniewaz nie mialam zadnych, ale to zadnych objawow. Niestety...22 stycznia stracilam moja fasolke(8tc)...przezylam to strasznie...i stwierdzilismy z mezem ze przez najblizsze 3 lata nie bedziemy starac sie o dzidziusia...jakos boje sie byc w ciazy.
Ale...wlasnie, ale...20 lutego, czyli w dzien w ktory niby powinnam dostac okres(pierwszy po poronieniu) dostalam tylko 2dniowego plamienia. Podejrzewalam ze cos jest nie tak bo bylo malo krwi zmieszanej ze sluzem...
Od 22 lutego zaczely mnie strasznie bolec piersi, co mnie zaniepokoilo...wiec kupilam test ciazowy. Poczekalam do wczoraj(25 luty) i popoludniu zrobilam test..Pokazal 2 slabiutka kreske. Dodam ze z ciazy ktora poronilam beta 2 tyg temu byla juz na 0. Wogole to kupowalam testy owulacyjne i jakos pokazywaly ze owulacji nie ma.... Nie wiem co mam myslec. Piersi bola, wygladaja jak siatka z niebieskich zyl, wczoraj odrzucilo mnie od zapachu wody z kwiatkow:P Ale boje sie nakrecac...wogole boje sie byc w ciazy zaraz po poronieniu...boje sie wszystkiego:( Myslicie ze ta slaba kreska to ciaza??
Jeszcze co chce dodac ze jak test wysechl to bylo ta kreske widac dokladniej..
w obu ciązach test robiłam po południu, ale w dniu spodziewanej miesiączki i oba razy była bardzo blada kreska. Jak robiłam test i ciązy nie było - to nie było nawet cienia drugiej kreski. Tez miałam zawsze plamienia. Mysle ze to moze byc to :). trzymam kciuki

AnnaNJ
26-02-10, 13:32
powtorze test za jakies pare dni i wtedy zobaczymy:) Mam nadzieje ze jesli to to, to tym razem uda mi sie utrzymac moja fasolke...

aborka
26-02-10, 13:34
powtorze test za jakies pare dni i wtedy zobaczymy:) Mam nadzieje ze jesli to to, to tym razem uda mi sie utrzymac moja fasolke...
tylko zrób rano. jak potem robiłam rano - tak ok 7-10 dni po spodziewanym terminie to wyszła druga krecha grubasna i ciemna. Mysle ze mozesz zrobic juz jutro

AnnaNJ
26-02-10, 20:58
nie wytrzymalam do jutra:] kupilam digital test i napisane jak wol "not pregnant" ....:(

Ribulka
26-02-10, 21:07
nie wytrzymalam do jutra:] kupilam digital test i napisane jak wol "not pregnant" ....:(

ja tez przedchwila robiłam i I krecha :( ...a małpy ciągle nie ma

mysle ze najlepszym wyjsciem bedzie beta
:Kciuki::Kciuki::Kciuki:

AnnaNJ
01-03-10, 19:12
zrobilam dzisiaj rano test....i znowu cos widze..:] powiedzcie mi czy to juz moj chory umysl czy na serio widac cokolwiek..:Hmmm...:

fiolka223
01-03-10, 20:25
zrobilam dzisiaj rano test....i znowu cos widze..:] powiedzcie mi czy to juz moj chory umysl czy na serio widac cokolwiek..:Hmmm...:

Zdjęcie jest bardzo nie wyraźne. Nic nie widać.

paszulka
01-03-10, 23:18
Coś widać ale jakby kresek za dużo i nie koniecznie kierunki właściwe!! :)
Zrób jeszcze jedno zdjęcie!! :)

cathya
05-03-10, 13:11

Chodzi o tą pionową niebieską kreskę w lewym okienku? Bo jeżeli tak to ja ja widzę, pytanie tylko kiedy ona się pojawiła czy od razu czy po przewidywamym czasie odczytywania wyniku. Bu u mnie ostatnimi czasy kreski na teście wychodzą ale po czasie i nie jest to ciąża niestety :(

AnnaNJ
05-03-10, 21:49
no niestety, coraz wyrazniejsza to ona byla ale po czasie. Nie pozostaje nic innego jak uzbroic sie w cierpliwosc i starac sie dalej:) musi sie udac:) tylko nie moge o tym myslec bo zwariuje:P

AnnaNJ
18-03-10, 19:05
ja dzisiaj zobaczylam 2 kreski. Od polowy cyklu wiedzialam ze sie udalo a dzis...odpowiedz. Ale bardzo sie boje:((((((((( nie wiem czemu w mojej glowie kotluja sie mysli...boje sie ze strace ta fasolke:(
Nawet nie powiedzialam mezowi bo sie boje ze jak komus powiem to znowu bedzie tragedia. Nie wiem czy zaczac brac na wlasna reke duphaston...prosze...pomozcie:( z moich obliczen to ponad 3 tygodniowa ciaza. Ostatni okres 20 luty(cykle przewaznie 26-28) ehh myslalam ze te dwie kreeski beda niesamowita radoscia, a zamiast tego jest wielki strach. Dodam ze mieszkam w USA...tu wszystko w sluzbie zdrowia jest inaczej:(

cathya
18-03-10, 21:31
ja dzisiaj zobaczylam 2 kreski. Od polowy cyklu wiedzialam ze sie udalo a dzis...odpowiedz. Ale bardzo sie boje:((((((((( nie wiem czemu w mojej glowie kotluja sie mysli...boje sie ze strace ta fasolke:(
Nawet nie powiedzialam mezowi bo sie boje ze jak komus powiem to znowu bedzie tragedia. Nie wiem czy zaczac brac na wlasna reke duphaston...prosze...pomozcie:( z moich obliczen to ponad 3 tygodniowa ciaza. Ostatni okres 20 luty(cykle przewaznie 26-28) ehh myslalam ze te dwie kreeski beda niesamowita radoscia, a zamiast tego jest wielki strach. Dodam ze mieszkam w USA...tu wszystko w sluzbie zdrowia jest inaczej:(

Gratulacje !!! :Hura!:
Ja bym brała duphaston, zresztą jak zajdę to napewno będę brać, przynajmniej przez pierwsze tygodnie, życzę dużo zdrówka i radości a nie zmartwień. I powiedz mężowi o ciąży, niech Cię wspiera i cieszy się z Tobą, powodzenia :Kciuki:

AnnaNJ
19-03-10, 00:12
a moze mi ktos podac jak sie to bierze?ja mam tylko jedno opakowanie(zostalo z wizyty w PL) ale jest bez ulotki:(

paszulka
19-03-10, 09:36
Tylko jedno opakowanie?! Mało troszkę.
To na początek bierz jedną tabletkę na dobę.... dobrze by było 2x1 ale w nieodpowiednim momencie skończ Ci się opakowanie.
Zbadaj sobie może poziom progesteronu. No i daj znać to Ci dokładniej powiem co i jak!:)
Gratulacje ogromne.... no i nie chcę widzieć takich minek :( tylko takie :) :Wow!:

Evelka_
20-03-10, 21:14

gratuluję i życzę spokojnej ciąży :Hura!:

scooby
11-06-10, 16:05
Cześć ! Mam takie pytanie staramy się z mężem od pół roku o dzidziusia. To będzie nasze pierwsze dziecko. Cały czas staralismy sie wg naszych obserwacji i nic. W maju skorzystałam z testów owulacyjnych ze względu na to że mam bardzo nieregularne cykle.
Okres powinnam dostać 30 maja. ale na testach owulacyjnych wykazło mi że 01 czerwca dwie kreski czyli ze beda dni płodne. Więc były wielkie starania o dzidziusia. Od tego czasu pobolewa mnie brzuch ale żadnych innych objawów. w ciągu trzech ostatnich dni (czyli 9-11 czewrca) robiłam test z porannego moczu i wyszła bardzo bledziutka ( prwaie że niewidoczna ) linia.
Nie wiem jak mam to odczytać. I kiedy mogę zrobić kolejny test ( żeby wyszła pożadniejsza kreska) oraz kiedy mogę zrobić badani z krwi. I jakby ktoś mógł mi napisać jak to badanie przebiega??
Z góry dziękuje.

malgosiabezjasia
11-06-10, 19:26
Cześć ! Mam takie pytanie staramy się z mężem od pół roku o dzidziusia. To będzie nasze pierwsze dziecko. Cały czas staralismy sie wg naszych obserwacji i nic. W maju skorzystałam z testów owulacyjnych ze względu na to że mam bardzo nieregularne cykle.
Okres powinnam dostać 30 maja. ale na testach owulacyjnych wykazło mi że 01 czerwca dwie kreski czyli ze beda dni płodne. Więc były wielkie starania o dzidziusia. Od tego czasu pobolewa mnie brzuch ale żadnych innych objawów. w ciągu trzech ostatnich dni (czyli 9-11 czewrca) robiłam test z porannego moczu i wyszła bardzo bledziutka ( prwaie że niewidoczna ) linia.
Nie wiem jak mam to odczytać. I kiedy mogę zrobić kolejny test ( żeby wyszła pożadniejsza kreska) oraz kiedy mogę zrobić badani z krwi. I jakby ktoś mógł mi napisać jak to badanie przebiega??
Z góry dziękuje.

Skoro wyszła ci bladzitka kreska to znaczy, że poziom betaHcg (hormonu wskazującego na ciążę) jest już podwyższony. Możesz powtórzyć sobie test sikany za 2 dni - kreska powinna być coraz ciemniejsza. Możesz też zrobić już badanie krwi - nazywa się właśnie beta Hcg - polega po prostu na pobraniu próbki krwi. Wynik zazwyczaj otrzymuje się jeszcze tego samego dnia. Badanie krwi należy powtórzyć po 48 godzinach, by sprawdzić przyrost (wynik powinien rosnąć o 66% w ciągu 48 h).

scooby
11-06-10, 19:42
Skoro wyszła ci bladzitka kreska to znaczy, że poziom betaHcg (hormonu wskazującego na ciążę) jest już podwyższony. Możesz powtórzyć sobie test sikany za 2 dni - kreska powinna być coraz ciemniejsza. Możesz też zrobić już badanie krwi - nazywa się właśnie beta Hcg - polega po prostu na pobraniu próbki krwi. Wynik zazwyczaj otrzymuje się jeszcze tego samego dnia. Badanie krwi należy powtórzyć po 48 godzinach, by sprawdzić przyrost (wynik powinien rosnąć o 66% w ciągu 48 h).

hej malgosiabezjasia a powiedz mi skoro 01 czerwca wyszły mi dwie kreski czyli 02 labo 03 były dni płodne i doszło do zapłodnienia to kiedy mogę isć do ginekologa aby mógł potwierdzić?:Hura!:

malgosiabezjasia
11-06-10, 19:54
hej malgosiabezjasia a powiedz mi skoro 01 czerwca wyszły mi dwie kreski czyli 02 labo 03 były dni płodne i doszło do zapłodnienia to kiedy mogę isć do ginekologa aby mógł potwierdzić?:Hura!:

Jeśli zależy ci na jak najszybszym zobaczeniu kruszynki to jak pójdziesz około 2 tygodnie po spodziewanej miesiączce powinien być już piękny pęcherzyk ciążowy z kropeczką :D Wcześniej nie ma co iść, bo może po prostu nie być nic widać.

scooby
11-06-10, 19:59
Jeśli zależy ci na jak najszybszym zobaczeniu kruszynki to jak pójdziesz około 2 tygodnie po spodziewanej miesiączce powinien być już piękny pęcherzyk ciążowy z kropeczką :D Wcześniej nie ma co iść, bo może po prostu nie być nic widać.

o kurcze że też trzeba tak długo czekać w tej niepewności. czyli tak napwardę na wizytę u gina musze poczkeać min 3 tyg, bo za tydzień miała by nastąpić @ ( 14 dni po owulacji) + dodatkowe 2 tygodnie ? czy tak?

malgosiabezjasia
11-06-10, 20:05
o kurcze że też trzeba tak długo czekać w tej niepewności. czyli tak napwardę na wizytę u gina musze poczkeać min 3 tyg, bo za tydzień miała by nastąpić @ ( 14 dni po owulacji) + dodatkowe 2 tygodnie ? czy tak?

Tak byłoby najlepiej. Ja poszłam do gina 4 dni po spodziewanej @ i jeszcze nic nie było widać na usg, więc tylko niepotrzebnie się nastresowałam, że może coś jest nie tak skoro nic nie widać. Wcale nie jest wykluczone, że jak pójdiesz tydzień po spodziewanej @ to już czegoś nie będzie widać, ale teraz wiem, że lepeij zaczekać. Dla uspokojenia samej siebie możesz zrobić dwa badania krwi (to drugie po 48h) i jeśli będzie ładnie przyrastać na pewno będziesz spokojniejsza :D

scooby
11-06-10, 20:09
Tak byłoby najlepiej. Ja poszłam do gina 4 dni po spodziewanej @ i jeszcze nic nie było widać na usg, więc tylko niepotrzebnie się nastresowałam, że może coś jest nie tak skoro nic nie widać. Wcale nie jest wykluczone, że jak pójdiesz tydzień po spodziewanej @ to już czegoś nie będzie widać, ale teraz wiem, że lepeij zaczekać. Dla uspokojenia samej siebie możesz zrobić dwa badania krwi (to drugie po 48h) i jeśli będzie ładnie przyrastać na pewno będziesz spokojniejsza :D

no to chyba zdyceduje sie jutro na to badanie krwi. jakoś nie wierzę abym wysiedziała tak długo bez pewności :Hyhy:

malgosiabezjasia
11-06-10, 20:31
no to chyba zdyceduje sie jutro na to badanie krwi. jakoś nie wierzę abym wysiedziała tak długo bez pewności :Hyhy:

a więc trzymam :Kciuki::Kciuki::Kciuki: za wysoką betę :D

angela2906
17-12-10, 20:45
Witam tak czytam o tym cieniu drugiej kreski poniewasz dziś zrobiłam test i właśnie wyszła cieniutenki cień kreski i wątpie że to ciąża no ale zawsze człowiek ma nadziej:) dołacze zdjecie może coś dojrzycie? chodz wątpie bo na zdjeciu to już wogle nic nie widać ja sama ledwo pod swiatłem coś dostrzegłam chyba zwidy mam :/ a musze powiedzieć że test był robiony dużo wcześniej nisz jest zalecane :/

angela2906
17-12-10, 20:50
coś zle to zdjecie dodałam bo sie nie da go powiększyć:/

M&M's
17-12-10, 21:53
Witam tak czytam o tym cieniu drugiej kreski poniewasz dziś zrobiłam test i właśnie wyszła cieniutenki cień kreski i wątpie że to ciąża no ale zawsze człowiek ma nadziej:) dołacze zdjecie może coś dojrzycie? chodz wątpie bo na zdjeciu to już wogle nic nie widać ja sama ledwo pod swiatłem coś dostrzegłam chyba zwidy mam :/ a musze powiedzieć że test był robiony dużo wcześniej nisz jest zalecane :/

Na zdjęciu niestety nic nie widzę, ale skoro mówisz ze za wcześnie, czyli ,pred terminem spodziewanej miesiączki, tak??

Powtórz go w terminie,jeżeli nie przyjdzie, wtedy juz na pewno będzie widać, jeżeli teraz jest cien kreski.
Umnie jak nie było, to nie było, nawet kreski, więc trzymam kciuki za pomyślne wieści jak najszybciej:Hura!:

laseczka25
18-12-10, 20:46

Ja robiłam tydzien przed spodziewaną miesiączką i wyszła blada kreseczka ledwo widoczna dla obcego ale dla mnie BYŁA:Hura!:Teraz jest dwuletnia DOMINISIA. Test powtórzyłam za tydzien i była wyrazna

Malutka82
04-01-11, 11:11
Witam :) a ja mam ciut inne pytanie do Was wszystkich.Mam dlugie cykle 31 dniowe.Robilam sobie testy owu i wyszedl mi skok 16 grudnia.Oczywiscie byly przytulanka itp z mezem.Ale 29grudnia zaczelo mi leciec :( wiec pomyslalam ze sie rozkreci a tu 3 dni plamienia i koniec ( normalnie 6-7 dni i to jak z kranu ) .Wiec mnie cos tknelo i dzisiaj zrobilam test .Niestety byl tylko cien kreseczki ale rozowy.Wiec teraz niewiem czy nie zrobilam za wczesniej tego testu od stosunku? czy poprostu sobie wmawiam ciaze? W sumie zadnych objawow nie mam tylko tyle ze w dzien moge spac na stojaco a w nocy wogole .Prosze Was wszystkich o rady co mam teraz zrobic

M&M's
04-01-11, 11:32
Witam :) a ja mam ciut inne pytanie do Was wszystkich.Mam dlugie cykle 31 dniowe.Robilam sobie testy owu i wyszedl mi skok 16 grudnia.Oczywiscie byly przytulanka itp z mezem.Ale 29grudnia zaczelo mi leciec :( wiec pomyslalam ze sie rozkreci a tu 3 dni plamienia i koniec ( normalnie 6-7 dni i to jak z kranu ) .Wiec mnie cos tknelo i dzisiaj zrobilam test .Niestety byl tylko cien kreseczki ale rozowy.Wiec teraz niewiem czy nie zrobilam za wczesniej tego testu od stosunku? czy poprostu sobie wmawiam ciaze? W sumie zadnych objawow nie mam tylko tyle ze w dzien moge spac na stojaco a w nocy wogole .Prosze Was wszystkich o rady co mam teraz zrobic

Jeżeli jest cień to pozostaje mi pogratulować:))

A dla spokoju możesz iść dzisiaj sprawdzić hormon beta HCG w laboratorium, badanie z krwi, kosztuje podobno ok 25 zł ale daje ci jasny wynik-100%.
Albo powtórzyć jutro test z porannego moczu, powinna już ściemnieć ta kreska:))

Malutka82
04-01-11, 11:49
To naprawde taki cien cienia chociaz rozowy .Boje sie nakrecac na ciaze choc z drugiej strony bardzo bym chciala synka :/ i tak sie staralam zeby rowno w owu trafic ( przepraszam staralismy ) Chyba zrobie taki sikany tescik rano jutro i zobaczymy.To by byl 17 dzien od stosunku to myslicie ze mogl mi test nie wyjsc jeszcze tak "ladnie".Wiecie wszystko by bylo ok i bym sie nie nakrecala gdyby nie krotki okres wlasciwie plamienie :( Eh.. jak ja do jutra wytrzymam .Acha dodam ze tescik sikany to byl pre-test i nie na ten poranny mocz :Stres:

M&M's
04-01-11, 11:59
To naprawde taki cien cienia chociaz rozowy .Boje sie nakrecac na ciaze choc z drugiej strony bardzo bym chciala synka :/ i tak sie staralam zeby rowno w owu trafic ( przepraszam staralismy ) Chyba zrobie taki sikany tescik rano jutro i zobaczymy.To by byl 17 dzien od stosunku to myslicie ze mogl mi test nie wyjsc jeszcze tak "ladnie".Wiecie wszystko by bylo ok i bym sie nie nakrecala gdyby nie krotki okres wlasciwie plamienie :( Eh.. jak ja do jutra wytrzymam .Acha dodam ze tescik sikany to byl pre-test i nie na ten poranny mocz :Stres:

Będzie dobrze, zobaczysz:)) A dokladnie to jutro zobaczysz:Hura!:

Malutka82
04-01-11, 12:00
A ta bete hcg moge zrobic jeszcze dzisiaj?? nie za wczesnie jest?? mam tu kolo siebie lab to moze zaraz polece tam??

M&M's
04-01-11, 12:04
A ta bete hcg moge zrobic jeszcze dzisiaj?? nie za wczesnie jest?? mam tu kolo siebie lab to moze zaraz polece tam??

Jak masz to leć, będziesz spokojniejsza. Beta powie Ci na 100% czy jesteś w ciąży, raczej nie zdażają się pomyłki.

No i oczywiscie od razu nam tutaj mów o wynikach, bo ja ciagle trzymam kciuki:))

Malutka82
04-01-11, 12:21
No to jade :) jak nie bedzie kolejki i zrobia mi do godz 13 to jeszcze dzisiaj wynik bede miala ok godz 18 tak wiec trzymajcie za mnie kciuki bardzo mocno :):Kciuki:

fifka
15-01-11, 11:54
Pytałam w innym wątku jakiś czas temu, ze kupiłam testy Ovu i kiedy zacząć je stosować. Z testami ovu przyszły też testy ciążowe i dziś rano zrobiłam jeden (zaniepokojona tym ze sikam co chwile i bólami podbrzusza jak na okres) i.... WYSZYŁY II KRESKI :O jedna widoczna pod światło - ale jest! Mąż też ją widzi więc to nie moja paranoja. :Hura!:

Nie wiem jak to możliwe...okres zaczął się 9 dni temu i był BARDZO krwawy (chociaż ja zawsze taki mam). W tym cyklu byłam przekonana ze zaszłam w ciąże, ale jak w 38dc dostałam okresu to pomyślałam sobie że albo PORONIŁAM albo nic nie ma... Jest taka możliwość ze mam jeszcze podwyższony poziom HCG jeśli poroniłam tą ciąże? Czy może jestem w ciąży? Jutro rano powtórzę test.

W każdym razie pierwszy raz widze takie zjawisko jak II krechy :Wow!:

Jess
15-01-11, 13:11
WYSZYŁY II KRESKI :O jedna widoczna pod światło - ale jest! Mąż też ją widzi więc to nie moja paranoja. :Hura!:

Nie wiem jak to możliwe...okres zaczął się 9 dni temu i był BARDZO krwawy (chociaż ja zawsze taki mam). W tym cyklu byłam przekonana ze zaszłam w ciąże, ale jak w 38dc dostałam okresu to pomyślałam sobie że albo PORONIŁAM albo nic nie ma... Jest taka możliwość ze mam jeszcze podwyższony poziom HCG jeśli poroniłam tą ciąże? Czy może jestem w ciąży? Jutro rano powtórzę test.

W każdym razie pierwszy raz widze takie zjawisko jak II krechy :Wow!:

Nie chce Cie straszyc ale ja tak mialam po poronieniu,ze beta nie chciala mi opasc przez okolo tydzien (!!!),lazilam jak przyglup co 2gi dzien sie kuc i sprawdzac,bo podejrzenie bylo ciazy pozamacicznej. Wreszcie spadlo ,ale .....jestem mama Aniolka :Płacz:
Najlepiej jak pojdziesz do lekarza, koniecznie!

fifka
15-01-11, 16:21
Ja jestem niemal pewna ze to podwyższone HCG po poronieniu. Po pierwsze kreseczka jest niemal nie widoczna (o tej godzinie bez światła dziennego niemal nie zauważalna) co świadczy o małym poziomie hormonu. Poza tym okres był niczym wodospad... przeciekało wszystko i zostawiałam plamy na siedzeniu (często mam krwawe okresy wiec nie przejęłam się tym)

To już moje drugie poronienie... :Niepewny:

Jess
15-01-11, 16:26
A podczas "wodospadu" mialas goraczke (chociaz lekka) i dreszcze?Bo to niestety oznaka poronienia :( Do poniedzialku pewnie nic sie nie wyjasni,ale dobrze jakbys naprawde poszla do lekarza.
Nadzieja umiera ostatnia wiec... trzymam kciuki zeby to jednak byla ciaza z takim niepokojacym poczatkiem.

fifka
15-01-11, 17:08
miałam cały czas temperaturę 37.2 w dzień okresu spadła do 36,7 i tak jest na razie cały czas. Właśnie po spadku temperatury wiedziałam już to koniec i dostane okresu (przyszedł wieczorem tego samego dnia)

Jess
15-01-11, 18:40
Kochana, trzymaj sie :Przytulam::Przytulam:

fifka
16-01-11, 11:36
Mam tu na miejscu dobrego gina ale cho*era ciężko się do niego wcisnąć... Jutro zadzwonię i powiem,ze to ważna sprawa,ale z reguły kolejki są po 1-2 miesiące :Strach:

Nie pokoją mnie te moje szaleństwa hormonów...

Jess
16-01-11, 12:23
Mam tu na miejscu dobrego gina ale cho*era ciężko się do niego wcisnąć... Jutro zadzwonię i powiem,ze to ważna sprawa,ale z reguły kolejki są po 1-2 miesiące :Strach:

Nie pokoją mnie te moje szaleństwa hormonów...

To musi byc naprawde dobry gin :Hyhy: 1-2 miesiace :Strach:
Hormonki warto sprawdzic, powiedziec o swoich obawach, gin juz cos madrego wymysli. Albo uspokoi :) Oby tylko nie zlekcewazyl,bo i tak bywa.

fifka
16-01-11, 13:21
Wcześniej zawsze chodziła od innej gin (ona właśnie stwierdziła pierwszą ciąże) ale... no właśnie, jeśli przychodzisz do niej prywatnie, jest PRZEMIŁA... a jeśli państwowo,to zbada cie, wypisze leki i nawet nie powie o co chodzi... :Niepewny: Jest to kobieta która nigdy nie mogła mieć dzieci (a młoda już nie jest) i zdaje się ze ma pewien "uraz" do kobiet w ciąży. Ostatnio byłam też u jeszcze innej, ale ona w ogóle nie ma sprzętu... Bada tylko w tradycyjny sposób bo nie ma "od tak" do dyspozycji USG... ŻADNEGO. Ostatnio by potwierdzić ciąże badała mnie tylko w TRADYCYJNY sposób :/

Do tego lekarza lubię chodzić. Po tym jak poroniłam, wytłumaczył mi co mogło się stać, zbadał i był bardzo "delikatny" w słowach - choć i tak popłakałam się na wieść ze ciąży nie ma. :(

Zadzwonię i powiem jaka jest sytuacja, że jedną ciąże poroniłam a teraz po okresie wychodzi mi pozytywny test więc jest prawdopodobieństwo ciąży. Moze uda mi się wcisnąć wcześniej.

Najgorsze jest tylko to, ze nie chce o tym mówić w pracy a -jak to u prywaciarza - wolnego od tak nie mogę wziąć... więc dodatkowo muszę sobie wizytę do pracy dostosować.

Madziorex
18-01-11, 20:36
Jak nie możesz łatwo się dostać do lekarza albo zrobić bety to może mieć sens zrobienie jeszcze jednego testu tej samej firmy. Jak linia jest bladsza, albo nie ma to raczej źle wskazuje, jak jest silniejsza to dobrze - hcg raczej rośnie. Testy z moczu są mało czułe, ale u mnie akurat było widać zmiany w natężeniu przy biochemicznej.

fifka
18-01-11, 21:06
Ja już sama nie wiem czy to takie testy czy co. Zrobiłam 2 dni później drugi test (tej samej firmy) i znowu mam wrażenie że coś tam jest - ni więcej ni mniej. (to takie testy paskowe które dostałam gratis przy zakupie owulacyjnych) Pokazałabym zdjęcie ale tam prawie nic nie widać. Jedynie jak się zrobi a full ekran i oprze się o oparcie wtedy widać lekki cień.

Madziorex
18-01-11, 21:18
No to testy mogą być słabiutkie jak darmo. U mnie identyczne testy akurat były złym znakiem, bo beta powinna raczej szybko rosnąć i ciemnieć, a nie stać w miejscu - ale to było więcej niż jeden. A bety nie możesz zrobić? Beta Ci więcej pewnie powie iż ginekolog bez tego badania.

fifka
19-01-11, 18:00
Moge zrobić ale co mi to da? Jak się dowiem, że poroniłam kolejną ciąże to tylko się załamię... a tak robie teraz testy owu i po kreseczkach widać ze lada moment będę miała owulacje :Wow!:

Szkoda ze takie piękne kreseczki nie wychodzą mi na ciążowych testach :Fiu fiu:

Andziulka944
01-02-11, 13:13
Dziewczyny....jak sie wkleja zdjecie?

M&M's
01-02-11, 14:28

A co chcesz nam coś pokazać:Cwaniak:

Priv:)

binia29
01-02-11, 14:33

Andziulka coś ukrywasz przed nami? Dawaj wstawiaj to zdjecie

Andziulka944
01-02-11, 20:40
Niooooooooooo.Bardziej wolalabym pokazac:Strach:

karo89la
05-07-11, 08:03
Witam :)

ostatni okres mialam 14 czerwca, trwał 4 dni, pechowy dzien nastapil z 18/19 czerwca ale to byly chyba dni nieplodne wiec mysle, ze nie powinno byc dzidzi, cykle mam troche nieregularne 28-30 dni.

ale zrobilam test dla pewnosci i chyba w jakas paranoje popadam, bo widze ten cien i tak wyszedl na dwoch testach, ale to raczej takie wglebienie w miejscu gdzie powinna byc kreska, moze kazdy test tak ma?bo jest to taczej bezbarwna wglebiona linia jak sie pod swiatlo patrzy widac.

nastepna miesiaczke powinnam miec z wyliczen 12 lipca moze wtedy zrobic test?

pozdrawiam

Mamroć
05-07-11, 10:17
Witam :)

ostatni okres mialam 14 czerwca, trwał 4 dni, pechowy dzien nastapil z 18/19 czerwca ale to byly chyba dni nieplodne wiec mysle, ze nie powinno byc dzidzi, cykle mam troche nieregularne 28-30 dni.

ale zrobilam test dla pewnosci i chyba w jakas paranoje popadam, bo widze ten cien i tak wyszedl na dwoch testach, ale to raczej takie wglebienie w miejscu gdzie powinna byc kreska, moze kazdy test tak ma?bo jest to taczej bezbarwna wglebiona linia jak sie pod swiatlo patrzy widac.

nastepna miesiaczke powinnam miec z wyliczen 12 lipca moze wtedy zrobic test?

pozdrawiam

Witaj,
może na początek uściślę - w tym wątku STARAMY się usilnie o dziecko i dla nas nie ma "pechowych dni".
Jeśli nie starasz się o dziecko - to albo prowadź obserwacje swojego cyklu (pomiary temperatury, obserwacja śluzu - w celu odłożenia poczęcia) lub może zacznij używac jakiejś antykoncepcji...?

Poczekaj do terminu miesiączki, jeśli nie przyjdzie zrób test. Wtedy będziesz wiedziała czy jesteś w ciązy czy nie.
Testy które robiłaś teraz - możesz wyrzucić do kosza - robisz je za wczesnie - nie testuje się tydzień przed okresem.

karo89la
05-07-11, 10:21
moze zle mi sie napisalo z tym pechowym dniem

jakbym miala dzidziusia to skakalabym z radosci :)

z tego co czytalam dziewczyny ok 5 dni przed @ robily testy i cos tam wychodzilo, takze myslalam, ze tydzien przed moze cos wyjdzie

M&M's
05-07-11, 10:28

z tego co czytalam dziewczyny ok 5 dni przed @ robily testy i cos tam wychodzilo, takze myslalam, ze tydzien przed moze cos wyjdzie

Może coś wyjdzie może nie.
Za małe prawdopodobieństwo.
Jak wyjdzie jedna kreska to możesz i tak być w ciąży - tylko że później wyjdzie test dodatni.
Jak wyjdą dwie kreski - niestety- ale wszystko może się zdarzyć i okres i tak przyjdzie.

Chodzi o to że testowanie przed terminem tak na prawdę nic nie mówi. :Fiu fiu:

Mamroć
05-07-11, 10:28

Może wyjśc, może nie wyjśc - na dwoje babka wrózyła.
Implantacja nastepuje ok. 8-10 dni po owulacji. Jesli jesteś niecierpliwa - możesz iśc 2-3 dni przed terminem miesiączki a badanie krwi (beta HCG) ktora bedzie już miarodajna i jesli ciaza jest - beta będzie pozytywna.

karo89la
05-07-11, 10:35
dziekuje za odpowiedz :) to pozostaje czekac

i moze troche objasnie,

nie bylo to jakos planowane, samo tak jakos wyszlo, ale stwierdzilismy z partnerem, ze oboje bysmy bardzo chcieli miec dziecko

pozostaje chyab czekac, a jak nie to zabrac sie do tego juz porzadnie ;)

pozdrawiam

nitka1988
05-07-11, 11:31
Hey kochane :)
Gratuluje wszystkm Wam w których teście wyszło cokolwiek (chodźby cień cienia :)
Ja dziś robiłam test z porannego moczu. Okres spóźnia mi się 9 dni :( 5 dni temu robiłam pierwszy test i nie wyszło w nim nic :( a w dzisiejszym teście widzę pod światło jakby cień kreski. Nie wiem czy to nie moja wyobraźnia ponieważ bardzo bym chciała już dzidziusia.
Robiłam test facelle zakupiony w rossmanie.
Sama nie wiem co o tym myśleć...
Buziaki :*

M&M's
05-07-11, 12:12
Hey kochane :)
Gratuluje wszystkm Wam w których teście wyszło cokolwiek (chodźby cień cienia :)
Ja dziś robiłam test z porannego moczu. Okres spóźnia mi się 9 dni :( 5 dni temu robiłam pierwszy test i nie wyszło w nim nic :( a w dzisiejszym teście widzę pod światło jakby cień kreski. Nie wiem czy to nie moja wyobraźnia ponieważ bardzo bym chciała już dzidziusia.
Robiłam test facelle zakupiony w rossmanie.
Sama nie wiem co o tym myśleć...
Buziaki :*

Może wcale okres Ci się nie spóźnia tylko owulację miałaś przesuniętą :Hmmm...:
Jedynym wyjściem jest pójść do lab. i zrobić test Beta HCG z krwi ( nie musi być na czczo) Wtedy będziesz wiedziała na 100%:Kciuki:

prymulka82
06-07-11, 11:15
nitka1988- M$Ms-ma rację- zrób jak najszybciej betę.
Ja mam/miałam identyczną sytuację-w zeszłym tyg.(28,06)miałam dostać@-nie dostałam.po 3 dniach zrobiłam test (QICK ...nie pamiętam całej nazwy) wyszła...II bardzo cienka linia ,ale była:) w następnym dniu zrobiłam test z rossmama(taki różowy) nie wyszło nic...trauma:(
4,07 zrobiłam znów test (QICK) i wyszła II KRECHA jaśniejsza ale juz bardziej widoczna,pobiegłam na betę-wczorajszy wynik 364:)))))
szkoda kasy na testy-zrób betę i trzymam kciuki za Ciebie i za Was wszystkie !!!
pozdr

M&M's
06-07-11, 11:22
nitka1988- M$Ms-ma rację- zrób jak najszybciej betę.
Ja mam/miałam identyczną sytuację-w zeszłym tyg.(28,06)miałam dostać@-nie dostałam.po 3 dniach zrobiłam test (QICK ...nie pamiętam całej nazwy) wyszła...II bardzo cienka linia ,ale była:) w następnym dniu zrobiłam test z rossmama(taki różowy) nie wyszło nic...trauma:(
4,07 zrobiłam znów test (QICK) i wyszła II KRECHA jaśniejsza ale juz bardziej widoczna,pobiegłam na betę-wczorajszy wynik 364:)))))
szkoda kasy na testy-zrób betę i trzymam kciuki za Ciebie i za Was wszystkie !!!
pozdr

Gratulacje :)
:Kciuki: za spokojną ciażę :)

nitka1988
07-07-11, 08:16
Dzięki dziewczyny za odpowiedź :)
Macie rację, tak zrobię ale najpierw zrobię jeszcze jutro rano jeden test, jeśli wyjdzie znowu to samo to pójdę odrazu na betę :)
Bardzo boję się nastawia, na ciążę ( i dzidzię) a potem się rozczarować :(
@ spoźnia mi się już 11 dni do tego ciągle mam zgagę na przemian z dziwnym kwaśnawym smakiem w ustach (takim metalicznym).
I swędzą mnie sutki ( dosłownie swędzą).
Czy któraś z Was tak miała we wczesnej ciąży?
buziaki :*

prymulka82
07-07-11, 10:08
ja w pierwszej ciaży (okazało się puste jajo pł.)miałam 1x objaw-DUŻY BIUST:)
teraz miałam podobnie...+strasznie opuchnięty.
ale od wczoraj jakby zrobił się normalny-boję się strasznie.
nie potrafię nie myśleć.tym bardziej po tak przykry doświadczeniu.
miałam skierowanie na betę więc dzisiaj ją zrobiłam-wynik jutro.
modlę się aby urosła od ostatniej.
a nie możesz zrobić dzisiaj????jeśli zrobisz jutro to wynik możesz mieć nawet na poniedziałek.
wiem (z forum) że niektóre weteranki w ogóle objawów nie miały a w ciązy były:)mam nadzieję że Nam się uda.

nitka1988
07-07-11, 10:54
Prymulka trzymam kciuki za twoje wyniki z bety :)
Sama nie wiem co robić bo bardzo się boję... kolejnego rozczarowania.
Ostatni test robiłam 5 lipca jutro zrobię kolejny czyli trzy dni poźniej jeśli wynik sie powtorzy(czyli cień cienia) to zrobię betę. W tym labolatorium w którym u mnie robią badania wyniki są w tym samym dniu.
Z jednej strony bardzo pragnę już wiedziedzieć i się cieszyć a z drugiej nie chcę robić ciągle testów i badań bo boję się kolejnego zawiedzenia.
Czytałam różne fora na których dziewczyny piszą, że też miały cień kreski i były w ciąży ale ja już się zaczęłam zastanawiać czy może nie jest tak że ja tą kreskę |(cień) widziałam oczyma mojej wyobraźni...
prymulka daj znać odrazu jak bedziesz miała wyniki
Trzymam mocno :Kciuki: :) buziaki :*:*

nitka1988
07-07-11, 10:57
Najbardziej zastanawia mnie (oczywiście oprócz spóźniającego się @) ta zgaga. której nigdy w życiu wcześniej nie miałam a od chyba poniedziałku mam ją codziennie. I do tego ten dziwny smak w ustach blee;/
Bardzo bym chciała aby w moim przypadku były to objawy ciąży :)
Ale czas pokaże... a raczej testy pokażą :)

mamusiaPaulinki
07-07-11, 11:00
Najbardziej zastanawia mnie (oczywiście oprócz spóźniającego się @) ta zgaga. której nigdy w życiu wcześniej nie miałam a od chyba poniedziałku mam ją codziennie. I do tego ten dziwny smak w ustach blee;/
Bardzo bym chciała aby w moim przypadku były to objawy ciąży :)
Ale czas pokaże... a raczej testy pokażą :)

Hmm...nie chcę cię jakoś nakręcać i robić nadzieję, ale w mojej drugiej ciąży to był pierwszy objaw - mega zgaga a takowej przypadłości nie miewałam wcześniej:)

nitka1988
07-07-11, 11:00
Aha jeszcze mi się przypomniało coś :).... Zazwyczaj rzadko mam wypryski na twarzy sporadycznie się coś zdarzy ale rzadko. A od ok 2 dni czuję że rośnie mi pryszcz na brodzie i nie może wyrosnąć. Boli mnie to miejsce w którym rośnie ale on rośnie i nie może wyrosnąć. Wczoraj spotkałam się z koleżanką i gadałyśmy coś na temat cery i mówię jej właśnie że mi tu taki pryszcz rośnie i boli mnie a ona mówi mi że jak coś na brodzie rośnie zwłaszcza jak się rzadko ma wypryski tzn że coś z narządami rodnymi się dzieje i dodała że niekoniecznie coś złego. Nie wiem co o tym myśleć...

nitka1988
07-07-11, 11:03
Hmm...nie chcę cię jakoś nakręcać i robić nadzieję, ale w mojej drugiej ciąży to był pierwszy objaw - mega zgaga a takowej przypadłości nie miewałam wcześniej:)

A czy miałaś do tego taki dziwny posmak w ustach którego nie dało się zwlczyć na dłuższą metę niczym?? Nawet myciem zębów ani miętusami?
W którym byłaś wtedy tygodniu ciąży?

mamusiaPaulinki
07-07-11, 11:07
A czy miałaś do tego taki dziwny posmak w ustach którego nie dało się zwlczyć na dłuższą metę niczym?? Nawet myciem zębów ani miętusami?
W którym byłaś wtedy tygodniu ciąży?

Posmaku nie miałam. A zgagę miałam jeszcze zanim zrobiłam test, więc bardzo wcześnie.

nitka1988
07-07-11, 11:20
Posmaku nie miałam. A zgagę miałam jeszcze zanim zrobiłam test, więc bardzo wcześnie.

No mam nadzieję że ta moja zgaga przyniese coś dobrego :)Dziękuję Ci za odpowiedź :)
A wy dzewczyny miałyście też zgagę we wczesnej ciąży lub taki dziwny niedobry posmak w ustach?

prymulka82
07-07-11, 16:10
nitka1988-dam znać oczywiście:Boje się::Boje się:
wynik mam ok 8 rano ale napisze ok 22:40 bo dopiero tak będę w domu...

prymulka82
09-07-11, 08:45
mój wynik bety 1294:Hura!::Hura!:

izabel-la1986
09-07-11, 09:28
Gratulacje ciąża jak nic spokojnych pozostałych 8 miesięcy:Hura!::Wow!:

Madziulek
14-07-11, 17:50
No to jak z tymi cieniami? cienie czy krechy? Ja sama w oczekiwaniu na testowanie 9dzień po owu ale twardo czekam na planowany dzień małpy bo ostatnio masę kasy na testy wydałam i ciągle na te patyczki siusiałam i w końcu @dostałam. Buziole dla Wszystkich.

nitka1988
21-07-11, 14:34
prymulka gratuluję Ci :):) przepraszam ze tak długo sie nie odzywalam ale mialam pilny wyjazd sluzbowy o ktorym sie dowiedzialam z dnia na dzien :/
@ nadal nie mam czyli spoznia mi sie juz dokładnie 25 dni :) dziś idę na betę :)bo na wyjezdie nie mogłam a przed juz nie zdazylam :(
Oby bylo ok czyli po mojej myśli :)

alice82
21-07-11, 14:40
prymulka gratuluję Ci :):) przepraszam ze tak długo sie nie odzywalam ale mialam pilny wyjazd sluzbowy o ktorym sie dowiedzialam z dnia na dzien :/
@ nadal nie mam czyli spoznia mi sie juz dokładnie 25 dni :) dziś idę na betę :)bo na wyjezdie nie mogłam a przed juz nie zdazylam :(
Oby bylo ok czyli po mojej myśli :)

:Kciuki::Kciuki::Kciuki:

prymulka82
21-07-11, 22:25
nitka1988- koniecznie daj znać jak masz DUŻĄ tą betę(bo masz na pewno) :)
ja jestem już na oczekujących(marcówki 2012) więc i tak się tam spotkamy,a więc czekam na info od Ciebie:Kciuki::Kciuki:
pozdr