• Szukaj w
Forum dziecko-info.rodzice.pl  

Zobacz pełną wersję : Śluz przed okresem?

sweet1
09-03-09, 12:52
Witam! Juz tydzien spoznia mi sie okres... wspolzyje z mezem i czesto mam okres nieregulany ale tym razem jakos naprawde mi sie spoznia i sie martwie ze jestem w ciazy.. dzis zaobserwowalam ze moj sluz jest lepki i lekko brazowy. czy taki jest przed okresem? prossze o odpowedz.
dziekuje i pozdarwiam

gosiek25
09-03-09, 15:25
dzis zaobserwowalam ze moj sluz jest lepki i lekko brazowy. czy taki jest przed okresem?
raczej przed jajeczkowaniem
a który dzień cyklu?

vivian
09-03-09, 18:26
ja tak mam, coś jakby plamienie na 1-2dni przed okresem

64238564283
09-03-09, 19:54
TEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOŻNA KUPIĆ W APTECE...DUŻO NIE KOSZTUJE
EW. ZROBIĆ BETĘ W LABOLATORIUM

paszulka
09-03-09, 22:16
TEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOŻNA KUPIĆ W APTECE...DUŻO NIE KOSZTUJE
EW. ZROBIĆ BETĘ W LABOLATORIUM

:Śmiech::Śmiech:

A co do śluzu.... może to być w trakcie owulacji, przed miesiączką.... zaraz po miesiączce.... test będzie najlepszą metodą.... na tym etapie nic nie można jeszcze powiedzieć! :)

PS. Ja tam ciągle mam inne zmartwienie.... a mianowicie martwię się, ze znowu nie jestem w ciąży... :)

ahimsa
10-03-09, 17:59
Mam taki śluz notorycznie przed @, mało tego- mam taki jak białko kurze ( jak na owu) i co? I nic!:D

gotka
10-03-09, 19:43
sie martwie ze jestem w ciazy..

..po pierwsze ..gratuluję trafności umieszczenia wątku:Strach:

Zrób test..będziesz wiedziała:Hmmm...:..taki śluz może zawsze wystąpić, tak jak to ujęła Paszula:)

Pozdrawiam:)

Qr Chuck
11-03-09, 10:20
Witam! Juz tydzien spoznia mi sie okres... wspolzyje z mezem i czesto mam okres nieregulany ale tym razem jakos naprawde mi sie spoznia i sie martwie ze jestem w ciazy.. dzis zaobserwowalam ze moj sluz jest lepki i lekko brazowy. czy taki jest przed okresem? prossze o odpowedz.
dziekuje i pozdarwiam

Niemal zawsze mam taki przed okresem.
W początku ciąży też był - chyba nawet więcej niż zwykle (ale to może była autosugestia ;))
Test prawdę Ci powie ;)!

ahimsa
11-03-09, 15:59
Czy podczas owu też taki podbarwiony może być????
Bo moje cykle to już teraz jedna wielka czarna magia;)

paszulka
11-03-09, 20:44
Czasem krwawienie lub plamienie towarzyszy owulce a że śluzu wtedy jest sporo to stąd pojawia się śluz zabarwiony krwią.

ahimsa
12-03-09, 12:58
Czasem krwawienie lub plamienie towarzyszy owulce a że śluzu wtedy jest sporo to stąd pojawia się śluz zabarwiony krwią.
Kurcze...może? ale całe ciało boli jakby mnie kijem okładali-tak wrednie na @:(

Ale @ wciąż nie ma...ostatni cykl miałam 45 dniowy!:Boje się:

paszulka
12-03-09, 13:59
:Hmmm...:
No to jak już się zFISiowałaś i Ci się wszystko pomieszało w cyklach to może zrobisz sobie podstawowe badania?

ahimsa
14-03-09, 08:28
:Hmmm...:
No to jak już się zFISiowałaś i Ci się wszystko pomieszało w cyklach to może zrobisz sobie podstawowe badania?
Jestem w trakcie- TSH już mam, teraz prolaktyna i inne hormony...

Yoko.
14-03-09, 08:47
za kazdym razem czytam tytuł watku "ślub przed okresem";)

paszulka
14-03-09, 11:21
Jestem w trakcie- TSH już mam, teraz prolaktyna i inne hormony...

To jak będziesz miała komplet to się pochwal co wyszło!! :)

paszulka
14-03-09, 11:21
za kazdym razem czytam tytuł watku "ślub przed okresem";)

Ja też!!:Śmiech::Śmiech:

78676465478
16-03-09, 07:06
dziekuje i pozdarwiam

sluz lepki jest to sluz nieplodny. Natomiast wodnisty, rosciagajacy sie nawet do kilku cm jest to sluz plodny.Czesto sluz gesty, grudkowy jest po owulacji i przed @.

ahimsa
17-03-09, 08:07
sluz lepki jest to sluz nieplodny. Natomiast wodnisty, rosciagajacy sie nawet do kilku cm jest to sluz plodny.Czesto sluz gesty, grudkowy jest po owulacji i przed @.
NO a jak przed @ jest śluz przeźroczysty?:Hmmm...:

78676465478
17-03-09, 15:29
to nie jest juz sluz pochodzacy z "wewnątrz".Wazne,zeby obserwowac czy to sluz sam z siebie, czy resztki z nocnego baraszkowania. Sluz wodnisty płodny jest zupelnie inny niz ten z przed @.

zet
19-03-09, 19:46
to nie jest juz sluz pochodzacy z "wewnątrz".Wazne,zeby obserwowac czy to sluz sam z siebie, czy resztki z nocnego baraszkowania. Sluz wodnisty płodny jest zupelnie inny niz ten z przed @.

witam, jestem nowa i w kwestii śluzu 'zamotana' - mianowicie dwa dni przed okresem miałam śluz przezroczysty, a baraszkowania nie było żadnego :Hyhy:
utrzymywał się cały dzień, a w środku cyklu miałam normalnie śluz płodny - zaczęło mnie to zastanawiać.. :Hmmm...:

amberlight
28-03-09, 16:16
Cześć,

Ja także jestem tu nowa, ale może ktoś będzie mi jakoś umiał odpowiedzieć.
Około 8 lat brałam pigułki, a następnie plastry. Plastry odstawiliśmy ostatnio (w minioną środę powinnam była zacząć kolejny cykl, ale już nie chcemy). Ten miesiąc się nie zabezpieczamy, a od kolejnego się oficjalnie staramy, choć ten stan aktualny jak dla mnie to też staranie się.
I teraz mam pytanie... przez to, że tak długo brałam hormony, to kompletnie nie mam pojęcia o owulacji itp, :Niepewny:
Kupiłam sobie termometr, ale na razie to mam co drugi dzień 35, a co drugi 36 stopni:Niepewny:
Śluz od dwóch dni mam lekko zabariowny krwią, ale to pewnie zasługa odstawienia plastrów.
Mam od wczoraj bóle w podbrzuszu i nie wiem kiedy mogę się spodziewać owulacji:Hmmm...:

Teoretycznie, dopiero za jakiś czas, ale... na ulotkach od hormonów piszą, że jeśli zapomni się nakleić plaster z nowego cyklu to zachodzi duże prawdopodobieństwo ciąży, więc... jednak w tych okolicach jest owulacja?

Robię taki raban, bo mój partner jak na faceta ma bardzo niskie libido:Wstyd: więc próbuję jakoś z tym uwodzeniem się wpasować:Śmiech:

ahimsa
07-04-09, 07:48
PO antykoncepcji zazwyczaj owu wraca dszybciutko;) bardzo szybkooo:)

No właśnie- ja w spr. tego śluzu- podbarwiony krwią tak pi razy oko w połowie cyklu- świadczy o owulacji? Nigdy tak nie miałam a tu od 2 mies.....

Olusia
08-04-09, 12:42
Podobno śluz z domieszką krwi może świadczyc o zbliżającej się owulacji :)