• Szukaj w
Forum dziecko-info.rodzice.pl  

Zobacz pełną wersję : zakupy przez internet:)

nelly
11-06-08, 16:46
Kurcze, na moim zadupiu nie ma takich strojow, z moja waga wstyd zreszta pytac o rozmiar:), no mzoe troche przesadzam, ale zakochalam sie w stroju:)
i teraz co???
Kupic przez internet????http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?pr=28174
jak juz gdizes pisalam tchorz ze mnie:)

marchewkowa
11-06-08, 17:11
moje zdanie znasz :D

głównie ze względów rozmiarowych przerzuciłam się na Internet (takich rozmiarów przecież się nie produkuje ;) ). do tego, żeby znaleźć coś pasującego na siebie musiałam obejść kilkanaście sklepów, tracąc nerwy na głupie sprzedawczynie, producentów i nie wiadomo co. teraz zawężam krąg poszukiwań i nie muszę nawet patrzeć na sklepy gdzie największe spodnie zatrzymują mi się na kolanach ;)
do tego taniej :) (nawet uwzględniając przesyłki zagraniczne, wymianę towaru, wychodzi dużo taniej).
no i często jest szybciej.

moje zdanie na temat tankini w rozmiarze konfekcyjnym też znasz :D

nelly
11-06-08, 17:20

głównie ze względów rozmiarowych przerzuciłam się na Internet (takich rozmiarów przecież się nie produkuje ;) ). do tego, żeby znaleźć coś pasującego na siebie musiałam obejść kilkanaście sklepów, tracąc nerwy na głupie sprzedawczynie, producentów i nie wiadomo co. teraz zawężam krąg poszukiwań i nie muszę nawet patrzeć na sklepy gdzie największe spodnie zatrzymują mi się na kolanach ;)
do tego taniej :) (nawet uwzględniając przesyłki zagraniczne, wymianę towaru, wychodzi dużo taniej).

o jejku:)to jaki ty rozmiar nosisz kochana:)?
ja mam dokladnie tak samo:) i podoba mi sie to tankini ze szok:)
a dlaczego to wogole nazywa sie tankini?

nelly
11-06-08, 17:25

a zamawialas z tego bon prix?
czy musze zakladac konto?
czy moge tylko zadzwonic?

EwkaM
11-06-08, 17:30
koleżanka dużo zamawia z bonprixu
jakoś - zależy od produktu
na zamówione 4 sztuki 3 odsyła
nie ma problemu ze zwrotami

i w przypadku tankini to jest plus :D
(zamierzałam własnie zamówić TO SAMO i te czarne z turkusem hmmm nie będziemy chyba na jednej plaży ? ;))

nelly
11-06-08, 17:34
koleżanka dużo zamawia z bonprixu
jakoś - zależy od produktu
na zamówione 4 sztuki 3 odsyła
nie ma problemu ze zwrotami

i w przypadku tankini to jest plus :D
(zamierzałam własnie zamówić TO SAMO i te czarne z turkusem hmmm nie będziemy chyba na jednej plaży ? ;))

ja czerwony:)
hmm, fajnie byloby sie spotkac;)
a trzeba sie rejestrowac?

ulaluki
11-06-08, 17:35
Mnie się bardzo podoba. Jeżeli można zwrócić to czemu nie?
Tylko koszt przesyłki dochodzi

marchewkowa
11-06-08, 17:46
o jejku:)to jaki ty rozmiar nosisz kochana:)?

taki sam jak ta dziewczyna (http://stanikomania.blox.pl/2007/09/A-co-TY-wiesz-o-biustach.html) ;)

jak ktoś chce wiedzieć jaki konkretnie to tutaj jest rozwiazanie (http://stanikomania.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?3)

jak widać nie mam jakiś monstrualnych rozmiarów (no dobra, tyłek mam większy niż ta dziewczyna ;) )

"Nazwa tankini powstała przez skrzyżowanie bikini z angielskim terminem tank top, oznaczającym koszulkę bez rękawów lub na ramiączkach." źródło (http://stanikomania.blox.pl/2008/06/Bogini-w-tankini.html)

a z bonprixu zamawiałam wieki temu, jeszcze z katalogu papierowego więc nie wiem jakie teraz zwyczaje na ich stronie netowej panują.

kaktus...
11-06-08, 18:00
to ja się podłączę....kilka razy chciałam zamawia z bon prixu ale zawsze rozbiłam sie o rozmiar. czy to prawda, ze rozmiarówka u nich zawyżona? Jakie sa wasze doświadczenia?

nelly
11-06-08, 18:09
to ja się podłączę....kilka razy chciałam zamawia z bon prixu ale zawsze rozbiłam sie o rozmiar. czy to prawda, ze rozmiarówka u nich zawyżona? Jakie sa wasze doświadczenia?

no wlasnie jak patrzylam na rozmiarowke to akurat mi pasuje,ale moze cosik klamia:)

nelly
11-06-08, 18:09
Mnie się bardzo podoba. Jeżeli można zwrócić to czemu nie?
Tylko koszt przesyłki dochodzi

13 zl:)

kantalupa
11-06-08, 18:19
nelly, ja osobiscie nie zamawiam ciuchow z netu, chyba ze jest cos, co kupilam wczesniej droga przymiarki i wiem, jak lezy(mam tak z koszulkami z l.l.bean), ale ja z tych, co maja baaaardzo duzy problem z kupieniam ciuchow dla siebie (duza rozbieznosc rozmiarow pomiedzy gorna a dolna czescia ciala)
ale moja mama z powodzeniem zamawia ciuchy wlasnie z bon prix i chyba tylko raz odeslala

a to tankini jest cudne!

annia
11-06-08, 18:46

Kupiłam dwa razy i wg. wg mnie zawyżona.

nelly
11-06-08, 18:52
dobra kochane cioteczki:)zamowilam,wiec prosze by nie pisac nic zlego:)
czas oczekiwania -3 tygodnie:)wiec znajac zycie zapomne:)
hehe, ale przynajmniej bedzie nowa wyplata:)i do tego jeszcze bedize przed wyjazdem:)i czas na szukanie czegos w sklepach u mnie:)

alice82
11-06-08, 19:45
Kurcze, na moim zadupiu nie ma takich strojow, z moja waga wstyd zreszta pytac o rozmiar:), no mzoe troche przesadzam, ale zakochalam sie w stroju:)
i teraz co???
Kupic przez internet????http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?pr=28174
jak juz gdizes pisalam tchorz ze mnie:)
Nelly super strój ja sobie upatrzyłam taki podobny w tesco kosztuje ok 50zł jest fajny taka niby koszuleczka a że wyjeżdżamy na wakacje to musze taki mieć żeby brzusio zakryć

taurus
11-06-08, 19:55
Ostatnio miałam fazę na zakupy ubraniowe, zamówiłam sporo rzeczy (w tym dla siebie, koleżanek i mojej mamy) z Bon Prix, Neckermanna i Quelle. Bon Prix ma odrobinę gorszą jakość niż te 2 pozostałe firmy (co idzie w parze z ceną) ale jestem zadowolona z tych rzeczy które kupiłam. Potwierdzam że rozmiarówka w Bon Prix jest zawyżona, ja kupowałam wszystkie rzeczy o rozmiar mniejsze niż normalnie, koleżanki tak samo.
A do mnie właśnie przyszedł dywan z Quelle, jest dokładnie taki jak wyglądał na obrazku - puszysty i miękki i w ogóle jestem happy :). Ale z zakupów ciuchowych w sklepach internetowych ja już rezygnuję - nawet rzeczy z Neckermana czy Quelle mimo że bdb jakości nie zawszo dobrze leżały, nie ma to jak samemu zmierzyć.