• Szukaj w
Forum dziecko-info.rodzice.pl  
 

Zobacz pełną wersję : Od owulacji ból piersi wczesnym objawem ciąży???Smoczyca78
07-11-05, 19:12
Powiedzcie mi dziewczyny, czy ból trwający niemal od owulacji jest wczesnym objawem ciąży? Teraz jestem ok 7 dni przed miesiączką i piersi są niezwykle tkliwe i bolące przy najmniejszym dotknięciu. Cały czas mam nadzieję, że teraz nam się uda. A może Wy też tak miałyście a może na początku ciąży miałyście jeszcze jakieś objawy?

AnetaL
07-11-05, 19:27
Ja tak miałam. Kilka dni po owulacji rozpczęły się bóle piersi, dosyć mocne, nie szło dotkąć piersi, nabrzmialy. Bolały mnie jajniki i potem całe podbrzusze. Trwalo to do 3-4 dni po terminie przewidywanej @ (jeśli chodzi o bóle podbrzusza), bóle piersi są do dnia dzisiejszego :)
Zyczę Ci, żeby to była ciąża. U mnie te objawy zakonczyły się owocnie :) Bardzo dobrze je pamiętam, bo było to niedawno :)
Powodzenia,
Aneta

http://bd.lilypie.com/WT5lp1/.jpg

paszulka
07-11-05, 21:44
A u mnie wrecz odwrotnie. Tzn w ciazy chyba nie jestem, ale co miesiac odkad ustabilizowaly mi sie miesiaczki to po kazdej owu mialam rwacy bol jajnikow i piersi... potem przychodzila miesiaczka i stany omdlenia omalze z bolu. Teraz jestem pierwszy cykl na luteinie i jest bosko. Nic nie boli, nie mam swiadmosci istniena wszystkich moich wnetrznosci.
TO moze byc ciaza albo nie msi byc ciaza. My starajce sie mamy do wyboru te dwie opcje!! :) I nigdy nie wiadomo kiedy Cie trafi!! :)
Zycze powodzenia i oby to bylo wlasnie to!! :)
Pzdr
Aga

http://www2.fertilityfriend.com/ticker/paszula/images/obrazek.gif

gucia82
07-11-05, 23:53
ja tak mialam ilestam dni przed spodziewana miesiaczka,myslalam ze to napiecie przedmiesiaczkowe (chociaz piersi byly bardziej tkliwe niz podczas normalnego pms) no ale @ sie wtedy nie doczekalam tylko bobaska po paru miesiacach:)
wiec mysle ze jestes w ciazy czego Ci zycze z calego serca:)