• Szukaj w
Forum dziecko-info.rodzice.pl  

Zobacz pełną wersję : Co robić, żeby JUŻ urodzić ?????

monsie
30-09-03, 09:17
Proszę o możliwe rady, co robić żeby urodzić. Mój termin minął wczoraj, a nie zanosi się na to, żeby poród miał nastąić w najbliższym czsie, nie mam skurczy ani nic innego co miałoby zwiastować zbliżający się poród. Ratunku !!! Ja chcę rodzić !!!!

monsie i Spóźnialska Kamila (29.09)

Mola
30-09-03, 09:41
Hm...ostatnio wczytałam, ze dobra jest ciepła kapiel..rozluxniają sie miesnie, lub basen.Ale..na forum krązy specyfik Anny H ;-), który jest ponoc rewelacyjny.To 6 lub 8 śliwek suszonych rozdrobnionych widelcem +łyzka oleju rycynowego+ kieliszek wódki.Wiadomo co śliwki i rycyna wywolują...na pewno nieźle przeczyszczają...i podobno wywolują skurcze.Ja..jak tak dalej pójdzie..to kto wie, czy sama nie zastosuje tego specyfiku?W kazdym bądz razie mycie podłóg i okien..odradzam...mogą zaszkodzic.No i..oczywiscie...sex...w spermie są zawarte prostagladyny, jeśli dziecko jest juz gotowe, to tez moze wywolac poród
Pozdrawiam

Powodzenia

Mola(5.10.03)

olka007
30-09-03, 10:04
podobno dzial ; ciepla kapile w wannie, wypicie czerwonego wina (oczywiscie w granicach rozsadku) no i sex, podobno to pomaga ale niewiem czy napewno

Aga23
30-09-03, 10:31
Chcesz dostać skurczy?
Coś mi się przypomniało z doświadczenia.
Niech mąż "pobawi" się twimi piersiami, a dokładnie sutkami, są bardzo wrażliwe,a ich drażnienie spowoduje wytwarzanie oksytocyny i skurcze - Uwaga one bolą.

Pozdrawiam

Agnieszka + Dzidzi(20.04.04)

anies
30-09-03, 10:45
sex
męskie nasienie zawiera hormon oksytocynę, pomaga

<font color=green>Agnieszka i /images/forum/icons/smile.gif Wojtuś (23.07.2003)</font color=green>

Ewka_35
30-09-03, 10:49
Ja też doradzam seks i sporo śmiechu.
Tzn. polecam obejrzeć coś super zabawnego (film, teatr) i pokładać się ze śmiechu, u mnie to zadziałało.
Wieczorny film a rano bóle i do porodu.
Powodzenia

sirka
30-09-03, 11:07
Moniko !!! bo chyba tak sie nazywasz ???czy ty czasem nie chodziłas do szkoły rodzenia w Chrzanowie ???
pozdrowienia
Ania

siwa9c
30-09-03, 11:46
basen....wielu osobom pomógł.tylko ostrożnie żebyś sie nie pośliznęła itp itd...ja np nie weszłabym w swój strój kompielowy więc w grudniu pokochmy sie z mężusiem jeżeli maleństwu nie bedzie sie spieszyło./images/forum/icons/smile.gif

SIWA I DZIDZIA (22.12.2003)

monsie
30-09-03, 11:56
Zgadza się, a czy to Ania rodem z Opola z terminem na 20.10 ????????

pozdrawiam

monsie i Spóźnialska Kamila (29.09)

<P ID="edit"><FONT class="small">Edited by monsie on 2003/09/30 12:14.</FONT></P>

Anastazja
30-09-03, 14:18
Nic nie rob :) Mozesz rodzic za chwilke a moze za tydzien ;) Dzidzia sama wie kiedy ma przyjsc na swiat :) Ja rowniez nie mialam przepowiadajacych i w dzien porodu bylam u poloznej i ona mowila mi to co ci teraz pisze :) W nocy zaczela sie jazda jak w ksazce odszedl czop a pozniej wody i w ciagu 4 godzin z lacznym przyjazdem poloznej i dojazdem do szpitala 4 godziny a i pewnie u Ciebie bedzie szybko mam nadzieje i tego Ci rowniez zycze :) aha dobrze miec stosunek bo nasienie meskie wplywa na skurcze macicy poprostu wplywa na produkcje oksytocyny odpowiedzialnej za skurczybyki porodowe. Innych metod nie opisuje i odradzam .

Pozdrawiamy cukierkowo :)

<font color=purple>Anastazja i bardzo wyczekiwana Jagoda (01. 08. 03)</font color=purple>

sirka
30-09-03, 15:25
Hej dokładnie tak!!!
mysłałam że juz urodziłaś, a ty się jeszcze męczysz. Wiesz coś na temat innych dziewczyn?
Ja jeszcze czekam 3 tygodnie i jak na razie martwię sie żeby wcześniej nie urodzić.

Pozdrawiam
Ania

ps. jakbyś miała ochotę to napisz na priva sirka@go2.pl

o_d
01-10-03, 01:00
Ja polecam zakupy i generalnie DUUUŻO RUCHU!!!
Basię urodziłam 7 dni po terminie, kiedy to wybrałam się na zakupy - jedne, drugie, trzecie... wszsytko się rozruszało, skurcze nastąpiły i...Basia jeszcze tego dnia się urodziła!!!

Poza tym polecane jest masowanie brodawek, seks, chodzenie po schodach :))

Ola+Staś+Tadzio+Basia http://foto.onet.pl/upload/29/52/_124108_s.jpg

ksanty
01-10-03, 08:43
Gdy leżałam w szpitalu przed porodem zadałam to samo pytanie jednej z położnych, " jak naturalnie przyspieszyć poród" I co usłyszałam: " masowanie brodawek, brzucha, sex czy też chodzenie po schodach nic nie dają jeżeli w organiźmie kobiety nie wytwarza się jeszcze właściwy hormon" Nie ma skutecznej metody naturalnej, choć można próbować. Dzidzia i tak urodzi się we właściwym czasie. U mnie o dziwo nastąpiło to gdy przestała się denerwować i całkowicie uspokoiłam.
Leżałam w szpitalu z odchodzącymi wodami i czekałam na skurcze, a jako że sytuacja taka nastąiła już poraz drugi ( poprzedni raz zakończyło się to zatruciem i musieliśmy leczyć córkę) molestowałam lekarza o wszelkie możliwe badania a nawet wywołanie porodu. W końcu po 3 dobach zapowiedział mi że jutro wywołujemy więc już całkowicie spokojna poszłam spać i w nocyu dostała skurczy/.

mama Martyhttp://foto.onet.pl/upload/40/83/_146595_s.jpg i leniuszka Mateuszka