• Szukaj w
Forum dziecko-info.rodzice.pl  

Zobacz pełną wersję : lipcówki ile kupek?

ave
08-08-03, 18:40
Ile kupek robią dziennie Wasze dzieciaczki?
Moja Nikolka robi tylko jedną albo dwie na dobę albo wcale. Właśnie ostatnią zrobiła 1,5doby temu i mamy mały problem. Mała bardzo pierdzi i przy tym płacze, a jak zje to ją brzuszek boli. Z utęsknieniem czekamy na kupkę!

ave + Nikola! - ur. 02.07.2003 !!!

angel22
08-08-03, 19:09
Moja mala robi przy kazdym karmieniu, przed lub zaraz po .... Ale nie wiem ile to bedzie dziennie...Karmie ja jak sie obudzi czasem po 2-3h czasem po 6....Ale robi zazwyczaj male kupki...Pozdrawiam (slyszalam gdzies ze jak robi 1/dzien to ok...ale nei wiem czy to prawda i w jakim wieku dziecka)

Sylwia + Wiktoria

Alexis1972
08-08-03, 19:58
Moja Oleńka robiła kupki przy każdym karmieniu ale ostatnio to ze 4 razy na dobę robi . Czasem są to małe kupki a niekiedy większe . Pozdrawiam .

Jollaa i Oleńka 06.07.2003

megg
08-08-03, 20:21
Moja Zuzia robi kupkę po karmieniu. Pojawił się też u nas problem bolącego brzuszka. Mała nie pierdziała, nie odbijało jej się i cały czas była naprężona i płakała - czyli miała kolkę (przekleństwo niemowlaków). Pomagało układanie Zuzy na brzuszku i podkurczanie nóżek albo kładłam ją brzuszkiem na siebie i też pomagało.
Nie martw się. Z tego, co wiem, jedna kupka dziennie lub jedna na dwa dni to normalne i nie ma się czym martwić. ]

pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego

megg i Zuzia (17.07.03)

megg

Emalka
08-08-03, 20:41
czuję się lipcówką , więc odpowiadam :)
Zuza robi kupę raz na tydzień, co na początku wprawiało nas w przerażenie. Teraz przywykliśmy i jest ok. Jeśli Nikolce jest z tym źle, to Ty pij herbatki na trawienie i spróbuj je dawać Malutkiej. U nas pomogło - bąki idą częęęsto. Acha, no i troszkę się uspokoiło po gripwaterze..
Powodzenia!
pozdrawiamy
<font color=blue>emalka i Zuzka, ur. 21.04.03</font color=blue>
http://foto.onet.pl/upload/37/29/_102465_s.jpg